Prosinec 2006

tak a tady sou fotky zvířátek,kůli kterym tam jezdíme :D

31. prosince 2006 v 15:16 | prostě ode mě |  >> strejdova farma
atali
andulka a amálka
crisial
christa
démant
cipísek
monarch
sweet love
juliette
sweet lady
.....atd je jich víc ale dám je sem dyštak časem

obrázky farmy

31. prosince 2006 v 14:57 | prostě ode mě |  >> strejdova farma
tak takhle nějak to tam vypadá v zimě ...a tohle je statek kde býváme my když tam přijedem ,ale můžete tam přijet i vy tady je kontakt:
ubytovatel:Ing. Jiří Mazák
adresa:Komňátka 81, 789 64 Bohdíkov
telefon:+420 583 246 078
mobil:+420 602 100 913
www:www.farmamorava.cz
e-mail:mazak@spk.cz

....:D

31. prosince 2006 v 14:44 | prostě ode mě |  >> kamarádíčkové
mám jich celkem dost takže je sem budu postupně psát

Slepičí úlet /Chicken run

31. prosince 2006 v 14:31 | prostě ode mě
Obsah:
Tweedyho slepičí farma se na první pohled neliší od ostatních "výroben" vajec. Jenže ve zdejších kurnících za ostnatým drátem plane odbojný duch. Rocky, Ginger a jejich opeření druhové a družky prostě odmítají frustrující úděl "velkoproducentů" vajec, který jednoho dne v nejlepším případě skončí v hrnci, na pánvi či na pekáči. A tak tu čas tráví nejprve pečlivou přípravou a později vlastní realizací úniku. S každým dalším nezdařeným pokusem jejich odhodlání, ale především vynalézavost roste...

Mezi námy děvčaty

31. prosince 2006 v 14:25 | prostě ode mě
Obsah:
Hlavními hrdinkami této skvělé a rozverné komedie jsou Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan. Dr. Tess Colemanová (Curtis) a její dospívající dcera Anna (Lohan) mají jedno společné- neschodnou se naprosto v ničem. Ať už jde o šaty, ůčes, muže nebo Annino hraní v rockové kapele. Po jedné zvlášť výbušné roddiné scéně, jim život změní poněkud tajemná nehoda. V pátek ráno je svět ůplně naruby- Tess a Anna si vyměnily svá těla. Teď musí být do slova a do písmene "v kůži té druhé" a snažit se pochopit její názory a chování. Ale v sobotu se má Tess vdávat a tak je třeba najít cestu zpátky. A to rychle.

Trestná lavice

31. prosince 2006 v 14:18 | prostě ode mě
Obsah filmu
Bývalá hvězda amerického fotbalu Paul Crewe (Adam Sandler) byl před pár lety na vrcholu. Vydělával kopu prachů, davy ho milovaly a dokonce vyhrál i cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy. Jednoho dne se ale rozhodl, že nějaký ten dolar navíc nikdy neuškodí a podrazil v jednom veledůležitém zápase svoje spoluhráče. A bohužel to prasklo. Teď je z Paula nula, která trpí pod despotickou nadvládou svojí arogantní přítelkyně, všichni ho nenávidí a ani on sám o sobě nemá nejlepší mínění. Není divu, že stačí malé popostrčení a po vcelku bezvýznamné hádce s přítelkyní (a pár pivech) už stojí Paul uprostřed ulice u rozmláceného bouráku a policie mu nasazuje želízka. A tak Paula čekají tři roky pěkně natvrdo.
Věznice se ale nejmenuje Shawshank, takže Paul přijíždí do klasického filmového nápravného zařízení plného namakaných černošských gangstas a sadistických dozorců, jimž velí vypočítavý ředitel Hazen, bezmezný fanoušek fotbalu. Ten má s Paulem plány a hodlá ho i přes odpor šéfa dozorců neoficiálně jmenovat na místo trenéra týmu strážných. Všechno ale dopadne trochu jinak a Paul začíná se svým vězeňským parťákem přezdívaným Starosta (Chris Rock) budovat vězeňský tým, který se má střetnout s dozorci v přípravném zápase. Zájem vězňů o šanci pořádně nenáviděným strážným ublížit je sice veliký, ale Paul má jen pár týdnů na to, aby s pomocí Starosty a bývalého hráče Natea Scarborougha (Burt Reynolds) vytvořil z bandy vrahů, zlodějů a psychopatů fungující tým. Den zápasu se totiž blíží zatraceně rychle.

Pan Božský

31. prosince 2006 v 14:07 | prostě ode mě
Popis / Obsah / Info:
Holly Hamilton (Hilary Duff) je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean (Heather Locklear) prochází partnerskou krizí. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem…imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle virtuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka (Chris Noth) své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí…Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?

Knížka ,která je doost oblíbená

31. prosince 2006 v 13:43 | prostě ode mě
Šifra mistra Leonarda
Stručný obsah:
V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak kolem sebe stačil naznačit spoustu symboů a šifer. Na místo vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Ten naznačuje Fachemu, co všechno mohou symboly znamenat. Za chvíli dorazí na místo činu i Sophie Neveuová, která, pro změnu, pracuje na pařížském dešifrovacím oddělení. Oba si začínají uvědomovat, že je k sobě nepřihrála pouze shoda náhod, ale že Jacques Sauniére chce předat nějaké poselství. Začíná zběsilá honba, ve které se Robert se Sophií stávají zároveň hledači legendárního Svatého grálu a sami jsou kořistí pro policejního kapitána a ještě někoho. Tajemnějšího a mocnějšího, někoho, ze kterého má i samotný Vatikán husí kůži.

To vše se odehrává v knižní předloze Da Vinci code (česky: Šifra mistra Leonarda), která se po celém světě stala bestsellerem díky tomu, že její autor Dan Brown, postavil na hlavu několik základních církevních dogmat, pomocí mnoha jednoduchých a přitom pádných faktů. Tuto církví odsuzovanou, kritiky poněkud vlažně a čtenáři velkolepě přijatou knižní předlohu se chystá na filmové plátno převést režisér Ron Howard (Apollo 13, Čistá duše). Milovníky knihy by měl nechat alespoň v částečném klidu fakt, že samotný Dan Brown by se měl částečně podílet i na scénáři filmu.

Snowboard & Sk8

30. prosince 2006 v 23:15 | prostě ode mě
Joooo hej lidi SNOWBOARD je fakt kruta věc!!!!!!!!! A tady máte pár vobrázkůůůůů!! :-))

motta

30. prosince 2006 v 22:35 | prostě ode mě |  >> m & c & p ..k zamyšlení
Kdo chce, ten může!
Skutečná krása člověka pochází z jeho nitra.
O přátelství je třeba pečovat každý den!
Touhy jsou proto,aby se splňovaly!
Cesta na vrchol vede do kopce.
Pro vyjádření opravdových citů slova nestačí.
Štěstí přeje odvážným.
Po bouři vždy vyjde slunce.
I hořká pravda je vždy lepší než sladká lež.
Přítel je ten, kdo přichází, když ostatní odcházejí.
Kdo nejde kupředu,couvá!
Vyslechni vnitřní hlas a najdeš odpověď.
Cesta k domu přítele, kterého nenavštěvuješ, rychle zarůstá plevelem.
Každá situace má východisko, pouze je musíš najít.
Na konci i toho nejtemnějšího tunelu je vždy světlo...
Každý konec je novým začátkem...
Největší sílu skrýváš ve svém srdci.
Když budeš ze všech sil hledat pravdu, určitš ji najdeš...
Nejsou nemožné věci!
Když někomu věnuješ čas, nehleď na hodinky.
Všechno na světě má svůj čas - proto nemá cenu nemyslně spěchat.
Netrap se dnes předčasně.Zítřek může být plný překvapení.
Nerozebírej své omyly - uměj si odpustit.Každý má právo na chybu.
Bohatstvím lidí je radost,nikoli poklady!
Se štěstím je to jako s brýlemi: nevidíš je a máš je přitom na nose!

komentáře

30. prosince 2006 v 21:52 | aja |  >> návštěvní kniha
takže semka pište svý komentáře...atd

dneska 30.12.2006

30. prosince 2006 v 21:48 | aja |  >> zápisníQ
mno tak tu máme den před Silvestrem ...wow to je něco tak to sem zvědavá jak se zejtřek bude vyvýjet zase velký shony a to kůli tomu ,že se bude chystat jídlo a pití ,který se poveze do N.m.n.m. do sklípku ,kde se bude pařit.Jj ...:D
Mno a aby sme se dostali k tomu dnešku .... samosřejmě sem vstala jako každý jiný ráno kolem 10:00 :D a domlouvala se se segrou na tom co budeme kutit . Vymyslely jsme že půjdeme na staďák na brusle nějak nás to tam začalo bavit .Ale ona tam chodí hlavně kůli tomu ,že jim neotvírají bazén a tak místo toho chodí bruslit takže se tam sešli všichni lidičky ,kteří chodí plavat (mimochodem ne na veřejnost ,ale závodně a to z Čochtan klubu )..a začalo se bruslit .Po pár minutách ježdění dokola mě to přestalo bavit a tak sem se s kámoškou domluvila a začaly jsme válku .Nejdřív sme hodily sníh po Majiklovi ,protože ten se nám zdál takovej ...že nám to nezačne hnedka vracet ..a pak už sme házely po všech takže tam byla menší koulovačka :D. Nejlepší ale z toho všeho bylo házení sněhu do obličeje a nebo strkání za krk ,a to vás potom čeká velká odplata ...a zrovna když jsem to udělala já a můj odplatitel zjistil ,že se nedívam hned toho využil a strčil mi sníh za krk já se prudce bouchla o mantinel do hlavy ,a protože mám brejle tak mi vypadlo jedno sklíčko ...naštestí jsem ho nasadila z5 ,ale zároveň sem se lekla že se mi brejle rozbili protože nejsou moje .
Mno a takhle zkončil tento fáákt drsnej den !!!

tak pár obrázků

29. prosince 2006 v 19:05 | aja |  >> pictures

Wow...včera

29. prosince 2006 v 19:00 | aja |  >> zápisníQ
ale jinak to dneska celkem slo včera sem byla s moooc dobrou kámoškou venku a tam sme dělaly pořádný kraviny ,protože zrovna začalo sněžit a my obě milujeme sníh:)

dnešek

29. prosince 2006 v 18:51 | aja |  >> zápisníQ
mno tak dneska to nebylo nic moc ! vstavala sem jako vzdy nejak kolem 10 hodiny a pak si jeste chvilku cetla.....
najednou prišla mamka do pokoje a řekla i jestli bych s ní nechtěla jít nakoupit nějaké jídlo ,ale mě se jako vždy nechtělo prostě nakupování s mojí mamku je celkem dooost velkej vopruz!!! :-!