Duben 2008

Sliby jsou univerzálním druhem potravy. Nakrmit s nimi můžete kdekoho.

30. dubna 2008 v 15:55 | coOl .. |  >> m & c & p ..k zamyšlení
Mini předmluva: Tento text jsem měla připravený na svůj mluvenej projev...a docela se líbil :)
Když nad tím tak přemýšlím, je to docela pravda. Každý občas naslibuje hory doly a pak nic z toho. Ale jsou i lié, kteří své sliby plní. Kdybych se měla zařadit mezi tyto dvě skupiny, byla bych asi něco mezi.Tím nechci říct, že bych nesplnila to, co jsem slíbila, ale já na to spíš zapomenu.
Co myslíte, je horší slib zapomenout nebo nedodržet? Já myslím, že nedodržet, ale když se to vezme i z té druhé strany výsledek je stejn v obou případech.
Taky bych řekla, že se sliby dělí na vážnější a méně vážné. Třeba, slíbit dítěti, že mu koupíte zmrzlinu a nakonec se k tomu už nedostanete není tak strašné jako třeba slíbit někomu pomoc a nakonec se na to vykašlat.
Kdybych měla uvést nějaký svůj věčně nedodržený slib, tak by to bylo moje opožděné chození domů. Např.: Domluvím se s rodiči, že přijdu v 10 a přijdu ve čtvrt na 11. Už jsem za to dostala několik zarachů, ale stejně se mi nepodaří přijít přesně až na výjimky.
Tak uvidíme jestli se mi to někdy podaří.

30/4 ..WiTch(es) ..

30. dubna 2008 v 15:04 | coOl ..
Nechci strašit ani kecat, ale myslím si, že udělám nef design..našla jsem upa supec pict..mno ještě uvidím..v průběhu prázdnin :)..
Dneska jsou čaroDky :D Ve škole jsme se toho chytli hned první hodinu, ptz jsme měli výtvarku a tak já jsem namalovala takovou smrtonostnou čarodku /zbraň :D/...vypadá ksichtem dost podobně jako to stvořeníčko z jednoho filmu :D teď nemám pict...Taky jsem psala písemku z IVt a dostala jsem čtverec..hmmm:(, ale já se ani nedivím ějak sem se tomu nevěnovala. Pak jsem psala ještě z frániny a to snad bude Ok.. Jináč dneska dost sranda, pořád padaly nějaký hlášky..hlavně od Domči :D ...např: Paní profesorka má dneska hlad :D ..to řekla když jsme šli z výpočetky a na chodbě jsme potkali Paclici... a pak ještě v tý fránině řekla...Tak to přečtěte Vy paní profesrko, vy to čtete nejlíp...:D No to už jsme vůbec nemohli :D:D nO a teď sedím doma přemýšlím jestli půjdu s Pohynkuo na Havanu nebo za Mildou a nebo budu doma, ptz v 17.00 jedu na Dářko na čaroDky...takže tak :D..
takže si to dneska prostě užijte!! :*
PS: roDiče už mám doma :))

Melanie C - Carolyna

29. dubna 2008 v 17:30 | coOl .. |  musique


Just another girl with a dream in her heart
Wanna make a new start with a fire inside of her
She had to go

She couldn't stay around, everybody let her down
Stole the light and the life and the child inside of her
She's so alone

Running for the train
Take her far away from everything she knows
And the way they make her feel
She leaves today

Never look back never lose track already strong
She's seen too much at seventeen
The past will fade with the future that she craves

Carolyna you travel so far
Trying to escape the pain, start again where you are
Carolyna you keep following your star
Nobody said you're beautiful, you're beautiful the way you are

Finally you're free where you long to be
But it won't take long till hits reality
The streets are cold

Big, bad city gonna eat you up
Hard to survive, hard to keep your sanity
Still feeling low
But she's never going home

Carolyna you travel so far
Trying to escape the pain, start again where you are
Carolyna you keep following your star
Nobody said you're beautiful, you're beautiful the way you are

you're beautiful, you're beautiful
you're beautiful, you're beautiful
you're beautiful, you're beautiful
you're beautiful, you're beautiful

She tries to rest
All she needs is a warm caress
All she wants is happiness

Carolyna you travel so far
Trying to escape the pain, start again where you are
Carolyna you keep following your star
Nobody said you're beautiful, you're beautiful the way you are

Carolyna you travel so far
Trying to escape the pain, start again where you are
Carolyna you keep following your star
Nobody said you're beautiful, you're beautiful the way you are

Carolyna.

od Gut Girl

29. dubna 2008 v 16:38 | coOl .. |  >> for me
kuju mooc :)) růůůžovej :D_

29/4 No tak toe POděl

29. dubna 2008 v 16:10 | coOl .. |  >> zápisníQ
Aloha skřTkci..Tyo tak ten titulek dosti odpovídá, ptz jsme měli psát dvě písemky..fyziku a chemii a prostě oni nám to nedali...Ve fyzice, ptz prej chybi moc děcek a v chemii, že jsme se nějak nedohodli..bo já neim..Jako na jednu stranu je to super, ale na druhou???.....ááááááááááá
nO a dneska mám trenál a docela se těším..si zase zaběhám..nO a zejtra píšu z infošky a z frániny a to jako moc nepobírám..jako na to, že se tu fráninu učím už přes půlroku, bych se zřejmě nedomluvila...:-O
No nefa stane se ..jinak Vy se máte jak??? Taky vám sem ještě hodím můj mluv. projev :D
tak páá co_Ol

28/4 ..nevíTe co mám dělat, abych neměla tik ve /v/oku :( :-O

28. dubna 2008 v 15:37 | coOl .. |  >> zápisníQ
Nééééé...jako dneska v té škole..nemohla s tím mým vokem...:( chjó..pomozte MI..
Jinak dneska ve škole to ještě docela šlo...až na ty známky to bylo jakože fakt umění..Dostala jsem dvojku ze slohovky a kouli z diktátu, ale tak jako toe snad ok...:D to byl takovej zkušební../snad/..Taky jsem se dozvěděla, že budu někdy zkoušená z matiky, ptz jsem nepsala čtvrtletku..A jelikož zejtra píšu z chemie a fyziky, tak nás nebude zkoušet etě z matiky, jsme ho překecali :D...Úfff...jako neim to bych prostě nedala už ta chemie a fyzika je dost záhul:(
...POMóoz :D
teď mě do toho ještě bolí kedluben..takže jsem si vzala ibalgin a vrhnu se na sb a pak na to učení..Dneska opravdu nejdu ven...Sortte moc všicíí..Jinak doufám, že s Vochomůrkou nic není..a že zejtra povalí do školy..etě nenapsala. :O tak pá :)

Návštěvnost (21.4. - 27.4.08)

28. dubna 2008 v 7:40 | coOl .. |  >> návštěvní kniha
Pondeli: 135
Utery: 146
Streda: 101
Ctvrtek: 131
Patek: 138
Sobota: 158
Nedele: 139

Celkem: 948
  • dneska máme nádherný den už od rána svítí slunko...a prostě pekně sem se asik vyspala :D ..no sice se mi nic nezdálo, ale tak jako pokaždý nemusí ne?:) Dneska mám ve škole mluvenej projev, tak doufám, že to nějako zmáknu a pak taky píšu písemku ze zemáku, ale ta bude fklídku ;)
  • tak se mějte dneska fanfárově :D

27/4 ..áá neChce se Mi do Scho_oL

27. dubna 2008 v 22:08 | coOl .. |  >> zápisníQ
Aloha bobci..japak jste se dneska měli?? Já dneska hned ráno jela na Babín sázet stormky → vyřezávání břízek...víte proč? ptz někdo ty stromky nasázel za nás...Nefa stejně se mi to nechtělo úbec dělat. Byli jsme tam i na obídek a pak jsme dojeli dom a stavily se se sister za Šášou na pokec a ochutnala jsem supec buchtůů :D...No a pak jsem napsala Verůůnce..páč sem si na její společnost dost zvykla..a šly jsme na hoďku ven, ptz pak jsem musela na jídlo a ona za chlapcem :D ..Ale mezitím dost zážitek s ožralíma fanouškama z fotbalu...Jako malej smiling...v 18.30 jsem šla ven s Mildou a docela jsme se zasmáli, ptz on chce volant na kolo...málo jsem nechápala, al tak nefa..:D každej jsme nějakej :D :P
tak brou :**

Hodně pozdě, ale přece O_Oo

26. dubna 2008 v 23:21 | coOl .. |  >> zápisníQ
Tak vám přece jenom píšu..mno ten design snad dodělám zítra, ale nejsem si jistá.Dneska jsem byla na chatě a konečně jsem se po dlouhé době projela na kole :)) upa ice to bylo projezdila jsem křížem krážem celý Dářko :D kromě základny. Taky tam bylo zajímavý počasí_prvně jakože hicák a potom kroupy a déšť + zárověň sluníí:D LoL...MNo taky jsme si opýkaly buřtíky a byly mooc dobrý....
Jak jsem přijela tak okolo 19.30 se stavila Verůů s Cájou a šli jsme na Samsu etě s Mildou.Tyo ubec bych nečekala, že tam potkám Lucy..ani jsme nepokecaly, ale tak aspoň, že jsem jí viděla...asi po 100letech.No a jinak bych asi měla jít spát...Ale ještě vám musím něco povědět jakože fakt LoL..ptz jak jsme byli v Samce tak si kluci dali vínko...a já nemohla z té otázky..
Obsluhovatelka: A jste si jist, že vám je 18 ?
Cája: ano jsem :D
No prostě lol :D tak brou noooc:)

Nef Design → liGht coLour

26. dubna 2008 v 18:50 | coOl .. |  >> nov!nky & článeshky
Hojtte dětičky..
určo jste si všimli nef designu, udělala jsem ho světlej, páč venku zažíná bejt pěkně teplouško /hm supa teď prší :D/ No ale ty okraje etě nejsou dodělaný ..do večera je snad stihnu..Ptz mám krapet na pilno :)...
Tak doufám, že se zatím líbí :)

--Noční hlídka-- 25.4.

25. dubna 2008 v 22:57 | coOl ..
promiňte mi moc, ale nevím už co psát do titulku..zrovna mě totiž nenapadlo nějaký přirovnání :D..
NOW sem přiletěla domů a nechci nic říkat, ale kdybych přišla dýl myslím, že by se taky nic nestalo :D. No nefa....Byla jsem dneska v kině na Bobulích...a musím říct, že jsem nepochopila ten konec, byl strašně náhlej a nepochopitelnej..asi už se nechtěl režisérovi vymejšlet..no jinak to byl, ale fajny film :)...Po kině jsem šla s Verčou/zombiem/ do Samsáry...a daly jsme si JOghurŤáky a VoDáreNku..:P mňam mojí oblíbenou momentální kombinaci a to citron a mátu./Je oblíbená i Nikczy a štěpánka..kuju moc za doprovod :D spíš doběh :D/....Taky tam došel Carlos, takže jsem ho konečně poznala a je na pohodku ;)..
nO a teď už jsem vyspršená a sedím u pc...jak jste si ostatně zřejmě všimli...Přemýšlím co budu dělat zítra, ale asi určo se stavím k Mildovi :* ..MMmmmMno takže prozměnu kratší článek..a taky jsem přemýšlela nad změnou designu :)
brou..někdy v 12.. :D coOl

23.-24.4. // Noc se Shakespearem..//nenutím vás to přečíst, ale nevíte o co přicházíte..aspoň o ten smích :D

24. dubna 2008 v 16:05 | coOl .. |  >> zápisníQ
Ahojky bloGínky a bloGíčci ..jak se dneska máte? Omlouvám se, že jsem nepsala, ale spala jsem ve škole, takže jsem ani nemohla. Tak abych vám to krapet přilížila tahle noc a den se Shakespearem, jak už napovídá, byla o renesanci a především o Williamu Shakespearovi.
V rámci této akce se pro nás obětovali mnozí učitelé, aby nás seznámali s určitými fakty :D /lol to jsem napsala jako středoškolák :D/..takže jsme měli několik přednášek a asi 5 filmy. Ty filmy byly supa /Dívka s perlou, Mackbeth, Romeo a Julie, Skrocení zlé ženy a Zamilovaný Shakespeare/. Nejvíc se mi líbil ten první a poslední...Mackbetha jsem už viděla aji ten poslední film, ale prostě ten poslední byl dokonalej :-*.../asi jsem se zabouchla do toho herce :)/ ..Jinak samozřejmě jsme nějakou práci dělali i My. Kvinta měla Hamleta a my I.B jsme měli Romea a Julii. U tohodle jsme se nejvíc nasmáli, ptz scénky obou tříd byly fakticky neskutečné :D:D....No to byste museli vidět...
Spát jsme šli nějako okolo 1 hodinky raní, ale já s Áďou jsme usli kolem 3 nejmíň..jako takový tlemy jsem neměla pekně dlouho...:D Díky skřítku :P:*...pak jsme se samozřejmě sešli etě s Fipčou a Matym, ptz já nemohla jak pořád Aduš psali na mobil...takže jsem jim něco řekla samoOz se smíchem :D...a pak už jsme snad usly...:)
Ráno nás probudili dost brzo, ptz jsme museli ještě uklízet..*tired*..ale tak kdo si co nadrobí to si taky sní...Jo a málem bych zapomněla byli jsme na večeři v pizzerce :D LoL taky...
Takže teď se musím jít učit aspoň krapet děják a pak půjdu ven a pak na večeři..a nebo to ještě nějako prohodím :D neim...pá :-*

22 I 4 I ČerVeno-BíLé dNy

22. dubna 2008 v 16:07 | coOl .. |  >> zápisníQ
jou Jou Magor Joe :D../njn památka z Hledá se Nemo/
Takže dneska asi budute závidět, ptz já nebylave škole..teda jako chystala jsem se tam atd, ale nešla jsem tam s batohem ani nic. A to, ptz mi volala Helča esi s ní bud chodit prodávat propisečky v rámci těhlech dnů /viz. titulek/...Takže naprostá pohoda..Jen pro zasmátí a možná i krapte poučení. Když prodáváme tyhle věcičky..jasný někdo chce a někdo prostě ne, ale nesnáším lidi, kteří to ještě začnou komentovat atd¨. No to bych snad i vraždila. :) /I když jednu chvíli mi to fakt připadalo jako kdyby jsme byly výběrčí daní :D/ ...Teď mini pochvala..byly jsme asi jediný, který to pordaly všechno. Potom jsme si zašly do školy na oběd a pak do knihovny, pro dvě stejný knížky Romeo a Julie. A to proto, že zejtra nám naše škola zorganizovala pro prváky a kvintány..Den a noc se Shakespearem...mno a samozřejmě my pro to taky něco musíme udělat...Máme už nějaký program..atd budou to především přednášky, filmy a v neposlední řadě naše práce...My prváci máme Romeo a Julie a kvintáni mají Hamleta :).
Tak a teď se s vámi loučím, ptz musím číst tu knížku a pak povalim na trenál :) páá

21. Duben ..Odpočinkový..chaotický Den

21. dubna 2008 v 20:04 | coOl .. |  >> zápisníQ
Brý podvečer ...abych vám pravdu řekla, úbec se mi sem nechce psát.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..ani nevím proč, ale někdy je prostě taková nálada. Né, že bych neměla co psát, ale prostě se mi nechce! Ale tak jako slituju se něco "málo" jsem hodím. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Dnes to byl trochu chaotický den Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ptz naši odletěli na Srí Lanku(Ceilon), takže ještě poslední věci, co potřebovali, poscháněli a mohli vyrazit...Potom mi ještě volali, abysme se domluvili s babičkama a dědečkama na něčem. Moje poznámka: Myslím si, že to bude fajne..ne to, že tu nebudou rodiče, ale že si všicí nějako odpočineme. Taky jsem byla dneska venku s Mildou Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..no a byla to dost sranda, ptz jsem se mu neustále snažila nějako nenápadně rozvázat tkaničku, ale on si to pořád hlídal. Hajzlík .. Nejvíc jsme se zase prošli..až k Mamlasovi /takovej šutrák tady Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket/ . No a taky nás pronásledoval nějakej chlap Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Pak taky Míla vylezl na nějakej strom, tak sem mu řekla, že až spadne, že ho sbírat nebudu a tak jako se tlemil a trochu tam nahoře vymrzl ...se pak tulil Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ...chjo toe ta inteligence ..vidíte to jo ?Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ne (ne)dělám si srandu.. Moje poznámka č.2 : Prostě moc pěkně strávenej den ...ale chtěla bych s ním být co nejdýl, jenže to nějako nezvládám s časem...Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..ale to bude fpoho my už jsme si o tom povidali Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Takže teď tu čekám na dědečka a babičku, který se za náma mají jít mrnout Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. To jsem zvědavá, kdy přijdou..Mno asi bych se ještě měla podívat na učení...raději si to sem donesu a přečtu, kdybych se náhodou stala osudným človíčkem..Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket...kéž by ne-é
No a jinak etě oběhnu nějaké eSb a bude Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
By coOl[inka]

Návštěvnost (14.4. - 20.4.08)

21. dubna 2008 v 11:29 | coOl .. |  >> návštěvní kniha
Kuju moc všem..dneska máme krásný den a já mám volno, ptz jsou přijímačky...takže přeju všem uchazečům a o střední školu, hodně štěstí a pevný nervííí :D :)
Pondeli: 152
Utery: 113
Streda: 147
Ctvrtek: 123
Patek: 104
Sobota: 166
Nedele: 163

Celkem: 968

19 II CesTovní den ..aneb vytuhla jsem hned

20. dubna 2008 v 11:55 | coOl .. |  >> zápisníQ
Včera jsem měla opravdu nabitej den. Ráno jsem vstala dost pozdě a to tak, že mě probudila sestřička. Věděla jsem, že máme jet na nějakou sousedskou oslavu /babiččiných sousedů/.No a tak jsme vyjeli a strávili tam tak 2 hodinky. Jelikož byla venku dost kosa, tak jsme šli k babičce a upa dobře jsme si s ní pokecaly. Pak se náš rodinný klan rozhodl, že pojede domů. Sestřička šla totiž za jednou kamarádkou pro sešit a tak jsme jí tam vyložili a zbytek rodiny jel do NMnM, na zahrádku. /je to jedna taková minichatička, na který se kalí Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket/ No a tak jsme si tam dali stejky a zazpívali si ..no a sranda jako vždy Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..
Na večer jsme jeli domů a pak kolem půl10 jsem volala Dádě, kde je a ona, že v Caféčku a tak jsem tam došla za Nikczourestepk Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a Štěpánem Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket...Docela rychlovka to byla Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket . No a jelikož jsme aktivní lidičky, šli jsme se mrknout prvně na Max a pak jsme chtěli etě do Baťáku, ale bylo tam moc lidí, takže jsme šli doprovodit Nikczu domů. Po cestě jsme se lekli nějakýho drogysty Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket bo co to bylo..Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket No a pak jsme taky odkráčeli domů ...s menším spožděním Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale bylo to OK..Pak jsem eště myslela, že půjdu na pc, ale nějak mě skládila únava Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Jinak v Pondělí nejdu do školy, ptz jsou přijímačky a my prváci by sme jim tam asi překáželi, takže aspoň máme volno Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jenom šecr jde Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket...lol ne promiň sestříí
Jo a abych nezapomněla..naši jednou v pondělí na Srí Lanku, sou se teda mají Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..se budu modlit, aby se jim něco nestalo, ale vypadá to tam moc pěkně Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket...Já se musím ještě rozmyslet kam my s nima pojedem a nějak si uspořádat prázky...Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Tak se mějte aužívejte si víkendu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket By coOl <3

V pátek in school a večer MEGa smích :D

19. dubna 2008 v 11:19 | coOl .. |  >> zápisníQ
Tááákže :) Včera jsem teda byla v té škole a jelikož jsem si přečetla nějakej horoskop v JOY mno tak jsem tam měla tu křivku dolů a vykřičník../jsem si říkala má to úbec cenu tam jít :D/ No nakonec jsem šla a docela dobrý..ale chtělo se mi spát..Dozvěděla jsem se, že jsem dostala 4 z písemky z fyziky, která byla upa lehká tak netuším co jsem tam dělala :/....No neřešim už, stalo se ..stalo. Po škole jsem šla domů a zavolala Pohuš jestli by se mnou nešla do Kaufu se zeptat, jestli neberou brigádníky..No a ta holka nám řekla, že NÉ, že je to zabraný, ale že můžem vyplnit nějakej dotazník...a pak se zeptala kolik nám je ..no a to byl zlomovej bod, ptz berou až od 18 let...super ne??? :( :/ To mě teda vytočilo, ptz jako etě nemám žádnou brigádu :( Tak jestli byste o nějaké věděli, řekněte mi pls :)).....Tak jsme si aspoň koupili zmrzku a šly..Došly jsme na pěšku /pěší zóna..kdyby někdo nepochopil :D/ No a tam jsme se koukli do nef obchůdku, kterej se mi hafo líbí a nejvíc se mi tam líbí jedno klučičí triko, so ho asi koupím Mildovi :* :)). No a pak jsme se rozloučily a já šla za Mílou. U něj byla hafo sranda, ptz jsme se dívali na jeho soustředění se třídou /něco jak my jsme měli seznamovák, ale oni byli sportovní třída/ Tyo ty xichtíky, když něco nechápali..:D:D To bylo upa dokonalý..a ani jsem nevěděla, že s ním do třídy chodilo takovejch lidí, který znám :). Byla jsem tam docela dlouho a etě jsem dostala najíst a nejvíc sranda s jeho tátou :D :)...Pak když mě šel doprovodit domů, tak jsme probrali opět hafec věcí...Prostě přijde mi to upa jak nemožný, najít takovýhodle človíčka, kterej má úplně stejný názory a nehádáme a vůbec. :) miluju ho!
Tak a dneska jsme byli pozváni na nějakou oslavu babičiných sousedů a tak tam asi pojedem...No to bude něco, ne ale občas je to dobrý :). A taky bych potřebovala pak etě za Mildou, ptz bych si od něj chtěla půjčit jeden film :P. To jsem se dneska rozepsala :) tak se zatím mějte _:) a přeji *nice den*
by coOl...

HouHou..(m)učící (D)en ^°^

17. dubna 2008 v 10:05 | coOl .. |  >> zápisníQ
Ahojtééé srdíčka, jak se dneska máte??? Já jsem dneska doma poslední den, takže toho využívám a učím se :) jo docela mě to baví, ptz to jde rychle od ruky :P. Už mám za sebou litochu a ještě zempl, ale jako to bude ok...
Tyo teď upa přemýšlím co si budu dělat na obídek. Včera jsem měla plněný taštičky s tvarohem a cukříkem :D wow..to byste museli vidět moje kuchařské umění i ta Monča se mi smála (donesla mi totiž sešity na opsání) ..njn to jsou případy...:P
Včera byl ten rodičák a jako docela fpoho..já věděla, že to bude hoří než první pololetí, ale tak uvidíme třeba to etě vylepším...No prostě mám dvě 3 z fyziky a biologie mno a pak 3- z chemie..Tady jasně vidíte, že já budu humanista :D ...ale bez keců :P
Jinak určitě vás zajímá můj zdravotní stav a ten je teď už 100krát lepčíí..nj asi se lekl těch sešitů a začal makat :D ...tudíž mějte se pěkně a dneska taky bude pěkně, ptz to sluníčko mě tady nahřívá nohu jak kdyby mi ju chtělo rozškvařit :D LoL By coOl

WoW tak jsem vyhrála ...

16. dubna 2008 v 10:29 | coOl .. |  >> for me
kuju Vám všem, ptz jste mě tam dostali :P jste zlatííí :* tady je můj diplom ..
klikni na celý článek..

Tak sakra UŽ ://

16. dubna 2008 v 9:58 | coOl .. |  >> nov!nky & článeshky
Teď už jsem fakt maximálně nas**á !!!!! Jen tak si obcházím sbéčka..a jako u někoho ubec nemůžu napsat komentář toe upa na p*** ...To už si ten blog.cz dělá fakt srandu ://
takže moc se omlouvám sb, kterým jsem nenapsala, ptz to prostě nejde :(