Leden 2009

Wooodooo....what??:D nothing

30. ledna 2009 v 8:37 | only.me |  >> zápisníQ
No těpisctee
Dětiska mojééé__jak se dneska mátE? Když je to volno, všichni ráno letěli do práce a my se takhle flákáme :D. No já jsem musela vztávat hodně brzy, ptz jsem si chystala věcy na hory [jedu do Krkonoš ;) :P]. Mno ale taky hlavně kvůli tomu, že jedu na 1000 do Jihlavy, tak abych měla všechno přichystané :)
Včera jsem byla na NÁKUPECH jak jste si ostatně mohli přečíst ve článku pod tímhle :P. Bylo to fakt bestovní, ale štvalo mě, že jsme si se Š. nekoupily jednu nádhernou čapku, ptz stála 790,- a to se nám za to fakt nechtělo dávat. Ale moc nám slušely :(:/..
Mno a dneska je velkej den D, ptz Štěpánek a Ála mají narozky, jeden 18 a druhý 19, je crois :D mno a tak se tam za nima vydáváme na house party :))____Doufám, že to bude nejvíc akce, ptz tam jede i Helga, a Evel :D a neim prostě bude to fajnyc :))
Tak se dneska mějte pěkně a užívejte si volno ;)

STÓP..PAUZA na OB__teda na PRÁZNINY

28. ledna 2009 v 23:33 | only.me |  >> zápisníQ
ČAUTE AHOJTE__VÍTAJTE__

je to vcelku jedno, vyberte si pozdrav jaký chcete. Huh děstiská_taky se tak těšíte na zítřek?? Já upa nejvíc a to ještě píšu jednu písemku z fyziky, ale vůbec se toho nebojím, tak snad to bude Ok.
Zítra hned po škole jedem s D. a Š. do Brna něco málo pokoupit. oc se tam těším, ptz jet po dlouhé době vlakem se mi docela i zamlouvá.
Tak mě napadá__když jezdíte na nákupy, jedete busem, vlakem bo nejraději s rodiči (či přáteli, kteří mají řidičák) autem?
Já teda musím přiznat, že autem je to nejlepší. Už kvůli tomu, že nemusíte platit další peníze za cestu a tak máte dost peněz na nákupy.
Hm__asi bych měla jít spát, než vám tu nakecávat krávovinky, ale takhle na večer se mi dobře píše.
Dnes jsem se s D. mrkaly na jeden čupr filmek__Já jsem Ty a Ty jsi Já. Hey tak ten vřele doporučuji. Vím, že jsem vám tu řekla už o spoustě filmech, ale já si nemůžu pomoct, jsou všechny čupr.
Téééda to už je půl dvanácté??? hm__
Jdu spát.

P's: Taky se těším na pátek, protože bude konečně ta akce Štěpána a Aleše, na kterého neustále zapomínám :D
Al PŠŠŠŠt :D...bye

27:1 ... Sorry! I so sorry ..OK?

27. ledna 2009 v 16:59 | only.me |  >> zápisníQ
Hojky FELLAS _jak se dneska mátE?? Hey nejvíc neuhádnete___dneska jsem měla psát písemku z fyziky a jako nepsali jsme jí, ale dá nám jí ve čtvrtek__čupr,že ??__ hmm ne jako nejvíc mě to štve, ptz já jsem se kvůli tomu včera učila jak magor a teĎ?? Nic. Tyo ale mám fakt dobrou náladu, velkej RESPECT před Humlou__fakt mocko díky za tu trojku z matiky.
Hmm__dnes mám trénink a tak se docela těším a teď bych měla etě udělat úkol do frániny, ale tak to budu mít za chvilku. No a pak se mrknu za Milkou a asi s ním půjdu aj na trénink ##, ale to se ještě uvidí.
Tyo __celý dvě poslední hodiny jsem plánovala, že zítra nepůjdu do školy, ale jaksi mi moc nevyšel, ptz ségra chce jet do Brna až ve čtvrtek a tak se buď obětuju a půjdu tam a nebo budu dělat, že mě něco je [:D] ___nóóó neníííí to sraNDÁÁÁ ?[:D]
Už od rána co jsem spatřila Peťu nemyslím s Helgou na nic jiného, než na tu páteční akci, která nás čeká. OMG, ale my jsme etě nevybraly ani žádný dárek. Tyo moc času nám nezbývá. chm chm chmmm
A co vy a vysvědčení__?? Pochlubte se __hmm

OMG...raději to nechci vědět..

25. ledna 2009 v 14:31 | only.me |  >> zápisníQ
Hojte DĚTISKÁÁÁ ..
dneska jsem se fakt dobře vyspala po včerejším utahaným dni.
Tyo děcka ..jako raději nechci vidět to vysvědčení a už vůbec se mi nechce tenhle týden do školy. Zase se začíná všechno do znova..není to zrovna nejhezčí pomylšení, ale tak co naděláme.Nic.
Včera jsem se fakt dobře bavila s Kačenkou a Dádíkem..jou jou bylo to moc fajny. A děkuju za ten večer..
Taky jsem vám chtěla říct, že jsem součástí další malé partičky, ale zároveň ujistit, že nikdy pro mě nebude důležitější jak moje "rodinka".
Teď mi naprosto vypadlo, co jsem chtěla původně napsat, ale tak co...někdy ty myšlenky jsou v tak rychlém pochodu, že někdy nám ta důležitá vypadne.
Vím, že jsem napsala, že to výzo nechci ani vidět, ale docela by mě zajímalo co teda nakonec budu mít. Pokud budu mít nějakou hodně špatnou známku..jakože myslím zrovinka a matiku, tak se budu muset hafo moc snažit, abych si udržela aspoň tu trojku. Já matiku prostě nemám ráda a hlavně na ní asi nemám ani logický myšlení. Jako zase si nemyslete, že bych si nedokázala lecos spočítat, ale na co mi budou logaritmy a neim co všechno ..nějaké funkce. Chápu, že si tím musím projít, ale jakmile opustím školu, tak se mi to stejně časem vytratí...takže bych to nějako moc nehrotila.

Jou už vím co jsem vám chtěla říct. Dneska jsem měla jet stou malinkou partičkou do freeportu, ale nebylo to předem plánované, takže jsem se to dozvěděla dvě hodiny před odjezdem. Samoz jsem se musela zeptat a to byl kámen úrazu..mamka mě prostě nechtěla pustit. Doteď neznám žádný dokonalý důvod proč, ale nechtěla jsem se hádat, tak jsem to nechala. Neim..možná byste se vy zrovna za to hádali, ale já taková nejsem. Nestojím o to se s někým hádat.
Ale teď mě to prostě mrzí, že tam nejsem s nima...jsou naprosto čuproví, prostě neim co dodat. Pájuška je prostě neuvěřitelná, vždycky sáhneme po stejné věci, máme stejný vkus a ona je prostě dokonalá...
Mám je fakt ráda ty lidičky...

Taky se už blíží ty nejvíc naplánované jarní prázdniny, tak doufám, že to dopadne, ptz teď nám onemocněla Nikolínka a tak doufám, že se nějak uzdraví..no má na to týden, ale i tak...prostě chyběla by nám tam..
Kdo by za mnou jezdil..a hlídal mě??? :))

nO asi takto bych teď shrnula můj víkend a konec bude asi takovej, že si lehnu do nějakého učení, ptz jsem si říkala, že chci mít fakt dobré známky a to něco obnáší...:))
Tak se mějte fakt pěkně...
pa

Zdá se mi to ?...nebo...

22. ledna 2009 v 17:07 | only.me |  >> zápisníQ
Ahojte milí návštěvníčci..jak se dnes máte?
Já nic moc...začalo to tím, že jsem zjistila, že si nemůžu bejt jistá tím, že dostanu 2 z fyziky jak jsem si myslela. Jelikož dnes fyzikář zkoušel a mě teda ne, ale i tak mi přijde, že nevím jestli to bude 2 bo 3. Prostě nic není jistý...
Zítra naštěstí poslední den tak by to mohlo bejt ok. nO ale další špatná nálada mě přepadla, když jsem si šla dopsat jednu písemku ze zemplu a dostala jsem 2, takže na výzo dostanu dvojku. Tyo jasný není to tak špatná známka, ale zempl se prostě dá naučit na 1....neim raději neřešit...
Taky se trochu stresuju tím, že vlastně už začne 2.pololetí a to jako bude docela boj. Zase nebudu vědět, kdy mě z čeho kdo vytasí, takže se budu muset pořád učit [no ..spíš si to jen tak číst], ale i tak bude to zase to samé znova. Snad se nějak vyvede ta matika, ano ano...stále nemám známku. Nevím jestli to ještě neopravil nebo neměl čas to dát na intranet. No další neřešíme....Ou asi to slovo říkám docela často..

Musím vám sem dát jednu písničku, která je strašně nakažlivá :D takovej dobrej rytmus.


Tak mi pak nezapomeňte říct jak se vám to líbilo :))
Jak tak zjištuji, nemám stále více času na čtení a to je mi fakt líto. Dokonce i ségra mě předehnala. Njn asi tu školu moc hrotím, ale je když chce člověk nějaký slušný vysvědčení tak jak jinak než dřít.
Chjo...už se fakt těším na tenhle víkend. Říkala jsem si, že bych mohla jet na Harus než sleze sníh. Teda jako meteorologové na net písali něco o vichřici, ale to neznamená že bude sněžit, žejo..takže asi nic, ale už se fakt těším na ty hory se slečnama. ;)
Tak si užijte dnešní večer a zítra přežijte školu :)
Bye GeleZine

20. ledna // DnesKa je tEn svlaVnÝ Den..šTěPánek má 18tiny ;)

20. ledna 2009 v 15:47 | only me |  >> zápisníQ
ČAO amigos..

dneska je fakt dobrý den...asi jsem krapet skopala chemii a dostala jsem minulou písemku z chemie ...hmm.za 3 jako opět o bod jsem mohla mít 2, ale to je zase spekulace, což nesnáším, když lidi dělají, proto se snažím to nedělat, i když je to obtížné.
Odpadla mi poslední hodina, tudíž jsem jich měla jen šest..jo potěšilo mě to, ale taky zklamalo, protože čtvertek (12.2.)po prázkách si jí nahradíme jako šestou hodinu..hm...potěšíí
Dneska se musím učit na matiku, předmět, kterej opravdu nesnáším. Nevím čím to je, jestli tím, že prostě nemám logický myšlení (ohledně toho předmětu) a nebo jsem proti ní prostě a jednoduše zaujatá. Chjo..ale jak by mi řekl kdokoliv z profesorů : "Když jsi šla na gympl, musíš tolerovat všechny předměty, které máš."
Večer mám trénink a přemýšlela jsem taky, že bych se stavila ještě na volejbal, ale moc se mi tam nechce, protože ten sport nemám ráda, ale je fakt, že bych ho měla trénovat, pokud chci hrát za naší třídu. Taky mi říkala Kafi, že by přijela, tak ještě nevím.
Teď asi půjdu za Monískem a budeme se společně učit tu matiku...doufám, že to nějak normálně pochopím a napíšu dobře...prosím stůjte při mě všichni svatííí..
aj vy děcka...
---
........
................omfg.....už aby byly prázky.

Hurááá na 3jkůů !!!

18. ledna 2009 v 15:54 | GeleZine |  >> zápisníQ
Hojky dětiskáá ...japak se máte? Dneska je opět poslední den volna :D, ae tak to je každou neděli, takže nic překvapujícího :D
Mám velkou radost, protože jsem právě dočetla druhý díl Stmívání, neboli New Moon :) a takže se můžu pustit do Zatmění, což je třetí díl. A tak se na něj moc těším.
Kdybych měla shrnout týden, který mě právě čeká, tak bych řekla, že to snad až na výjimky nebude tak hrozné.
Každopádně moje víkendy beru jako odpočinkové dny, takže pátek a sobota..to prostě vůbec nic nedělám, prostě se jen bavím.
V neděli je to taky klídek, ale už začíná něco dělat...jj dneska se musím podívat na anglinu, ptz budeme psát čtvrtletku ;))
No ale dneska se určitě musím vidět s pokladem, ptz je něco jako moje droga..

Tak si užijte zbytek dne a v pondělí držím pěstičky, pokud něco píšete :)

PS: Neuvěřitelně moc se těším na jarní prázdiny, jedu totiž na hory se svýma velikýma zlatíčkama..Dadushkou..Nikolínkou a Moňulínkou ♥

< plesej..plesej...dokud můžeš...pak už to možná nepůjde

17. ledna 2009 v 19:09 | GeleZine |  >> zápisníQ

Ahojte..
jj tak přesně nad tímhle jsem se dneska zamyslela.
Včera jsem totiž byla na plese. Pořádal ho náš gympl a bylo to fajny.. Byla jsem tam se spolužáky, ale potom přišli moji nejlepší přátelé a tak jsem byla více s nima. Dokonce jsem i tancovala...ou :D..Doufám, že si mě někdo nevšiml....néé, tak nebylo to tak špatné..
Domů jsem šla asi kolem 01.45 a jako fpoho...Nebyla jsem opilá jako větší část lidí, takže klííídek ;)
Měla jsem z toho dobrý pocit. Byla jsem tam se svým raráškem..je upa dokonalý. Jen co jsem ho viděla (přišel později) tak jsem z něj nemohla spusit očka..hm, ale to je vedlejší..
A aby jste pochopili ten nadpis..hm, jak bych to jen řekla. Napadlo mě to teď, když mají jít naši na ples.
Prostě my, děcka si ty plesy užíváme naprosto jinak. Když má přijít den, kdy jdeme na ples, strašně se těšíme a připravujeme atd. Ale když teď vidím naše...tyo nevím, ani se mi to sem nechce psát, ale je to dost tragické. Jou mamka se chystá, ale táta..hm sedí u tv. A jako přišel z hospody, byl na pivku s kámošem. Jako fajny, ale když jdu na ples tak přece nejdu předtím na pivo ne?? Přijde mi to jakoby se tomu chtěl snad vyhnout. Aby se mamka naštvala a on tak mohl být v klidu doma..
Zdá se mi to dětinské, ale myslím, že takhle je to ve více rodinách.
Pokud nejsou ti dva lidé upa moc nadšení z toho, že jdou na ples, tak je to prostě nuda. Nechci tohle zažít..vlastně doufám, že to nezažiju!! Nechci...
Dneska jsme se s dvojčecí mrkala na tv. Zkoukly jsme 3 filmy a nakonec jsme usoudily, že všechny měly něco společného. První byl Breakout, čupec filmek, tam prostě vidíte, pro co ty kluci žijou. Potom V rytmu stepu, taky fajny převážně o čeroších, ale já je mám ráda :) nevadí mi, to přece nejsou cigáni... taky se v tom filmu tancuje..No a poslední byla Puberťačka, tyo nemohla jsem z toho filmu..wow nemám co dodat :) jako já už snad nejsem puberťačka, ale člověk nikdy neví, že??? No nevím co dodat, snad jen ...mrkněte se na ty filmy, pokud jste je už neviděli...;);)
Večer snad etě půjdu ven, tak se moc těším...tyo mám takovou náladu, že bych něco nejraděj provedla..[hm, že by skrytá puberta ?? :D]

13. úterý, ale nebyl to tak špatnýden, přestože je to třináctka..

13. ledna 2009 v 15:19 | GeleZine |  >> zápisníQ
Hojky moji OBLÍBENÍ...myslím vás, kteří jsem neustále chodíte a zajímáte se o můj čas...a tím vlastně i o mě:)
Dala jsem vám sem video které obsahuje písničku..kterou hraje zamilovaný kluk své dívce...nečekaně z filmu Twilight ..prostě nemůžu si pomoct, ale většina písniček z toho filmu zabírá místo v mé mp3.
Dnes jsem psala esej ve francouzštině. Bylo to docela fpohodě. A musím se opět učit. Myslím, že vás tato věta nepřevapí, protože jistě nejsem jediná, kdo se učí.
Taky bych měla jít za babičkou, protože si neví rady s něčím na svém novém mobilním telefonu. Dostala ho od nás k Vánocům a byla moc překvapená, což nás potěšilo a také jsme počítali s tím, že si hned nepadnou do oka :D ale člověk se učí přece postupem času ne???
Večer mám trénink, tak se docela těším, i když bych byla raději někde se svým přítelem, ale včera to bylo čuprové....>in love<
Tak já se jdu sbalit..a jdu k té babičce, pak možná na doučko a potom na trénink :))
Mějte se krásně a snažte se v té škole přežít.nejste samo takže si vzpomeňte, že na vás někdo myslí :))

11/1/ ...je neděle tak nedělej...že něco děláš

11. ledna 2009 v 12:29 | only.me |  >> zápisníQ
Hojky prckovéééé...
jak se dneska máte? Doufám, že jste nespali moc dlouho, ptž já už od 7.22 jsem na nohách. Byla jsem si se sestřičkou, mamičkou a tetičkou zajezdit na prkně :))
Bylo to moc fajny, ptž tam nebylo moc lidu, ale je fatk,že postupem času jich přibývalo. Ale jinak jsem si zajezdila fakt dobře, možná pojedem i večer, ale to ještě nevím..podle učení.
Jinak už čtu druhý díl toho Stmívání, jmenuje se to Nový měsíc a je to fakt čupr... prostě tohle je jedna z mála knížek, do které se nejvíc ponořím a je těžké se od ní odtrhnout.
Zítra už je zase škola...njn
Tak jako smířila jsem se s tím, že to bude dost makačka..všechny ty písemky a prostě hrůza, ale když si budem věřit a půjdem do boje, tak z toho snad i něco vytěžíme.. hm..nemyslítE??
A co vy dneska děláte?
Předpokládám, že učení je hlavní náplň :D


9.1.09 // konečně week-end

9. ledna 2009 v 16:16 | only.me |  >> zápisníQ
Abych řekla pravdu..jou jsem ráda, že je víkend, ale pak??? Ten nejhorší týden. Vlastně budou

dva...fuj no tak to je fakt potěšující...:(
Porstě teď všichni píšeme ty naše oblíbené pololetky a nevím jaký všelijaký testi či eseje.
Přesně to mě čeká ten týden, který je za dveřmi..

Dnes tedy opravdu netuším co budud dělat všicí jdou na ples.
Měla jsem jet na oslavu mého "brášky". Slaví 18tiny, ale oni mě naši nepustili, ptz bych tam musela spát a nebo jet taxálem, ale za ten se mi nechce zbytečně vyhazovat prachy...njn co nadělám. Leda, že bych si sehnala někoho, kdo by mě tam na chvíli hodil a pak zase domů.
Teď mi tu hraje písnička Máj od Support lesbiens a to mě připomíná, že nás zkouší z recitace na tuto básničku..no je to lol to vám musím říct..já etě nebyla a kdo ví jestli budu, ptz někdo ani nebyl na Oněgina :P :)) no uvidíme..
Můj večer vypadá asi na četbu a nebo nějkou procházku po venku, ale nevím ubec s kým.
Jedine člověk, kterého mám vždy jistého mi jede na tu oslavu a ostatní přátelé?? Většina jich jde na ten ples..Žďasu..no potěš..nikoho tam skoro neznám takže tam samoz nejdu..Stačí mi to, že půjdu na ples mé školy :)) :D

nO nic, kdybych se nudila tak vám sem etě něco hodím :))

už je sedmého..a já se fakt moc omluvám, že píši až teď...

7. ledna 2009 v 17:33 | GeleZine |  >> zápisníQ
HOjKy dětišy mojííí.. jak se dneska mátE? jou už je asi pozdě se na tohle ptát, ale myslím, že vám to nevadí a beztak na to ani neodpovíde :D...
Dneska jsem myslela, že to bude hrůza...už od rána jsem se nervovala kvůli tomu, že jsme psali matiku. Jou přesně tak na mocniny a odmocniny a na mocninné fce.. a jako docela mazec..včera jsem byla ohledně tohodle na doučku asi tři hodiny..fuuuj jako jou ono je to prý ješt lehké, ale až začneme logaritmy tak jsem naprosto v kelu..://
Zítra mám litochu, kde máme prezentovat náš projekt, kterej bude NEEEEJ jou já si věřím :D tak..ale člověk si musí občas věřit ne??
Nou máme ho na Erbena a tak uvidíme jak to všechno splácáme :P:))
Chjo....už to začíná..stačím si uvědomovat, že nic jiného než, že ležím v učení a knížkách, nedělám. Njn..ten gympl je fakt fuška..naštěstí jsem ve druháku...takže jsem prostě dobrá, že jsem přežila prvák, to je takovej základ. Takže všem prvákům : Přejihodně štěstí a držím pěstičky..aby jste to všichni zvládli!! Nejhorší je vlastně to, že máme PRÁZDNINY...:(( jj je to bohužel tak. Nikdy bych neřekla, že to řeknu, ale kdyby jsme neměli prázky, tak nebudem takhle vydeptaní z toho co po nás všechno chcou...no uznejte sami...Kdyby jsme byli pořád ve škole, tak jsme zvyklí se učit a neim prost a jednoduše jak se říká..."v jednom kole" , ale my se flákáme doma, kde ni do školy neděláme..teda aspoň já ne a to je ta příčina naší lenosti.

No každopdně se teď musím učit fyziku, jelikož píšeme na kruhový děj..takže můžete být ubec rádi, že jsem sem hodila nějakou zmínku o mě, protože jak říkám, nemám čas teď skoro na nic a jsem ráda, když mám nějaké volno :) for me :)
By GeleZine

Včera ve společnosti dvou Kačenek ...takový šulililinínci moji :P :D

4. ledna 2009 v 13:37 | only.me |  >> zápisníQ
Jou JOu.
Tak včera jsem byla sice doma, ale kolem sedmé hodinky jsem se domluvila s Kačenkou, že k ní půjdu spát, mrknem na nějaký filmíky a hlavně pokecáme.
Tyo moc jsme se toho s druhou kačenkou, která tam taky spala, dozvěděly.
Tyo ale děcka musím vám říct, že jsem byla fakt ráda, že jsem tam byla. Po dlouhé době zase vidět toho prcka :) mám je obě moc ráda!
Kukaly jsme na dva filmíky. Jeden v TV ..10 důvodů proč tě nenavidět..bo tak něco. Hey hou ..to byla nejvíc sranda :D ..Fakt jsme se u toho řepily.
nO a pak přišla třešnička na dortu ....TWILIGHT = Stmívání

Prostě dokonalý film, dokonalý herec, dokonalý všechno...skoro jsme potom nemohly usnout. Hned jsem si musela od Kačenky stáhnout všechny fotky, které měla z toho filmu a prostě já aj tu knížku čtu, ale jsem teprve v půlce, takže jsem byla fakt napjatá jak to bude dál. Je jasné, že v tom filmu byly nějaký věci jinak, ale to byly jen detaily :)) a na ty se člověk nemá přece dívat D:
nO prostě jak říkala Káťa jsem tím naprosto posedlá.
Ale je fakt krásný..doufat v něco, co stejně nikdy nenajdete...myslím tím třeba toho herce..
jou on existuje, ale tohle byla jen postava. On takový není....i když, když hrál tu roli, tak si přece musel zapamatovat nějaké ty svůdné pohledy atd....aby tím taky někoho okouzlil...
nO nic už blázním... O_o

Dětiskááááá už zítra jdeme do školy...hey mě se nemálo nechce:/ ale co naděláme...Jako chce se mi tam, kvůli pár lidičkám, ale nechce se mi tam, kvůli učení...Tyo prosím modlete se za mě, abysme nepsali písemku z matiky. jou možná na základce bych si řekla, že by nám to učitelka nedala, ale na gymplu??? To je trochu jiný oříšek...no budu se s tím muset nějako poprat, ale tak snad to zvládnu.
Teď se učím Máj..kousek z té krásné poezie...jou budeme to muset recitovat, ale mělo by to bejt v cajku :D není to tak těžké...
No a pak mě teda čeká ta matika a možná se mrknu etě na bižuli a nebo pojedu na snb...jjj ten snb mě láká víc, ale tak přiznejme si...koho by to nelákalo. A nebo ta knížka...omg ..miluju jííí :)))

Tak se mějte krásně..konečně sněží..což mi dodává jakousi naději, že se stane něco fajny...něco v můj prospěch..třeba ta písemka :D nemusela by se psát...no už to nebudu hrotit...člověk se prostě musí učit...celý život ! Ale nebojte on ho naučí...

Zlato už jsem domáá :D

3. ledna 2009 v 0:36 | only.me |  >> zápisníQ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
pozor na MĚ :D ne, nebojte se, já umím jezdit :D
...tím jsem chtěla říct, že jsem zpět doma a můžu říct, že jsem se domů opravdu těšila.Ne že by se mi na horách nelíbilo, ale tenhle rok to nebylo nic moc. Lepší by to bylo doma, teda aspoň na toho Silvestra, ale doufám, že vy jste se nenudili a pořádně to oslavili ;))

Já si docela dobře zajezdila. Spaldla jsem jen dvakrát tkaže čupr. Ale nejvíc čupr a nezapomenutelná věc byly talíře :D. Teď nemyslím, ty, ze kterých běžně jíte, ale na bobování neboli "talířování" :D...tyo nemálo jsme se u toho chlámaly :D njn se sestříí jsme jezdily a máme aj videjko, ale to samoz neuvidíte, ptz ho nemáme jak dát do pc, ale to máte jedno :D
Já mohla být ráda, že mě sestříí chytla za nohu, jinak bych zkončila v potoce :X:D

Dneska jsme byly se sestříí doma a mrkaly jsme se na filmíky, které jsme si nechali nahrát, když jsme byly pryč. Během toho jsem žehlila, ptz toho tu byla fkt kupa. Ale chtěla jsem se učit litochu..hm, tak zítra nefa. Večer jsme šly s Dáduš do pizzerky a přišli tam i naši mladííí :P :D
Byl to fajny večer....Pizza → Evropa (tam jen pozdrav nějakých kamarádů) → vyválení se v právě padajícím sněhu [wááááu :D] → Sport bar...tam jsme zůstali hodně dlouho.Hráli jsme tam totiž fotbálek a to byla sranda :D. Já hrála se sestřííí a naše haverlanťata spolu :D a my jsme vyhrávaly ...wow takže čupr. Pak jsme si dali etě kulec, ale to už nám tak moc nešlo :D

No každopádně to bylo fajny a třeba to někdy zopáknem :)
Zítra se chystáme na Harus tak uvidíme, ale musím se učit ...to snad stihnu nějako během dopoledne či poledne :))
Tak sladkou dobrou noc
GeleZine

Btw: Přeji ten NEJKRÁSNĚJŠÍ nový rok :) a hlavně lásku a známky ve škole ;)