Únor 2009

NEJDOKONALEJŠÍ

28. února 2009 v 15:18 | only.me |  >> zápisníQ
Včerejší den nejde popsat jen jedním slovem, ale bohužel nemám asi tak mladý ruce nebo tak velkou slovní zásobu, abych sem všechna ta slova napsala.
Ve škole to byla vcelku pohoda...(etě že mě nevytasil z dějáku).
Potom jsme měli s tátou naplánované jet do NMnM na bowl...Jako nejvíc jsem se těšila, ptz tyhle akce jsme podnikali možná,když mi bylo 14 naposledy :D ...a teď...o tři roky později jsme se do toho opět pustili. No nemá to ubec žádnou konkurenci...celkově všechny tyhle rodinné akce :D
Navíc jsem si opět zaplnila hlavu novými myšlenkami a hlavně musím jet do NMnM co nejdříve :)) zase na bowl..no spíš do té restaurace, ptz ten číšník mi fakty učaroval :P :))
Jinak večer byl zaplněn Nikou, Moňou a Štěpánem..takže upa nejvíc sranda..jak jinak:D s nimi se prostě člověk nenudí.
Dneska jsme chtěly jet s Dee na snb skoky do Jimramova..byla tam nějaká akce, ale jaksi nám to nevyšlo. Tak jsem si sedla k tv a pustila nějkaý filmík. Harold a Kumár: Útěk z Guatamana ...viděli jste to? Mazaný filmík :P:P
A tak jsme se u toho docela nasmály. Já si u toho etě psala slovíčka do ajiny, ptz jsme začali brát novou učebnici, tak se taky zavádí nějaký jinčí způsob výuky, ale to je jen dobře :D ptz jsem nepsala slovíčka ani nepamatuji.
hmmm..tož přemýšlím co bude na plánu dnes. Ale tak ono se určitě něco najde. A co pořád děláte vy?
Ou málem bych zapomněla asi za dva týdny už budu sedět v autobuse a pojedu směrem Krkonošééé..jj poslední hory za tento rok...pak už otevřu náruč jen léétu :))
Nesnáším jaro :-! + bláto + déšť...vynechala bych to roční období..

○ Pozdější pochopení

26. února 2009 v 21:21 | only.me |  >> zápisníQ
Brý večer...jou jou tak jsem se opět rozhodla napsat nějaký ten článek, který bude sestavený z těch mých poznatků (teoreticky za tento večer).
Zjistila jsem, že nemám ráda introverty. Ale jen jeden určitý druh a to ty, kteří si něco v sobě nechávají, ale pak, když už to nevydrží, tak vám to vpálí do xichtu se vším všudy. Podle mě je to ubohý, každý na to ovšem má svůj názor, takže si říkejte co chcete. Jo, vím, že za to ty lidi nemůžou, že si prostě nevyberou jestli budou ex bo intro. Ale podle mě je to taky o tom, jaký ten člověk ve skutečnosti je. Jesli vůbec umí ovládat své emoce a takže vám to prostě nenatře tak, že by vám z toho spadla brada, ale řekne to normálně. ...prostě jen něco, co mu na vás nebo na někom jiném vadí.
Taky jsem si uvědomila jednu věc a to tu, že si můžete myslet, že někoho opravdu dobře znáte, ale opak je pravdou. Jojo přesně tohle jsem teď měla v hlavě a přemýšlela jsem, jak vám to vyložit.

Taky si občas myslím, že někoho znám a pak mě překvapí to, co právě udělal nebo řekl. Ale tak to je, a bude celý život. Nikdy si nemůžete bejt ničím jisti. Nikdy nebudete vědět kdo, co, jak a kdy udělá, i kdyby to byl člověk, kterého znáte už od mala. Nebojte, vím, o čem mluvím. (píši)

Znám jednoho člověka, který mi říká, že nežije školou jako někdó. ...(To je narážka na mě)..Ale já školou nežiju. trávím v ní podstatnou část života a jsem za to ráda. Jsem ráda, že se můžu něco dozvědět o světě a celkově o všem co ještě nevím, i když vím, že toho spousty zapomenu, ale NESERU na to. Je mi jedno jak to mají jiní lidi, ale já to mám takhle a nestydím se za to. Normálně bych tomu člověku řekla : " Tak nezáviď ", ale já vím, že on by řekl.." To sotva .." Někdy mám takovou chuť mu říct, že ho chci vidět za pár ...no takových 20let, kam on to dotáhne. Jo makat rukama někomu fakt jde, ale záleží kde. Jestli u lopaty nebo třeba na chirgickém sálu. Myslím, že je potom docela rozdíl mezi těmito dvěma lidmy. Každý bude upa na jiné společenské úrovni. Však už teď je to vidět, když je ta "ekonomická" krize. Jo teď je teprve vidět, kdo šetří a naopak - kdo je v klídku a nějak to na něj nedolíhá. Njn..tím se nechci do nikoho navážet, žejo každý to má jinak a nemůže za své rodiče, co oni v životě dělali a co mu právě oni teď poskytují..teda spíš můžou poskytnout. A já jsem ráda za ty svoje rodiče. Miluji je z celého srdce a nikdy bych je nevyměnila, i když jsem s nimi někdy na trní, ale nevyměnila. Svým způsobem je obdivuji. Nevím, jestli je můžu snad i považovat za svůj vzor, ale vím, že je obdivuji. To co dělají, jen aby se celá naše rodině měla tak, jak se má. No...řekněte na to svůj názor..docela by mě to zajímalo, i když je vás tu dost mladších, tak se na to budete možná dívat jinak, ale tohle je názor...z MÉ hlavy :)
Jo a ještě k té škole...je jasné, že se mi taky někdy nechce učit a tak to prostě nechám, ale mě nejde o to drtit se to, ale jen si to přečíst, aby byl člověk v obraze...ale to někdo takový, jako je ten člověk ..nikdy nepochopí.....Njn hrab se dál ve svém bezcílném životě. Přeju ti však ať se tí daří co nejlépe.

O víkendu °°

22. února 2009 v 21:08 | only.me |  >> zápisníQ
no NazdaRRtéé..fakt se omlouvám, ale jaksi jsem si ani neuvědomila, jak dlouho už jsem nepsala. Tak jsem se k tomu dobelhala až dnes. Víkend byl docela v klídku, i když myslela jsem si /asi/ že bude víc akce. Ale tak nefa..na snb jsem byla takže to je hlavní. To je jediná dokonalá věc, kterou můžu rpovozovat každej weeek :D..Ouch učení jsem nechala až na dnešek, ptz jsem si fakty chtěla odpočinout. Dokonce jsem v neděli psala i čtenářák a to už je co říct..nějak jsem se do toho asi vpila :D....
Dětiskááá ani netušíte, jak já se těším na nějaký volno. i když ..já na to volno vlastně ani nepotřebuju..myslím tím na to, co chci dělat. Prostě jen čekám, kdy to přijde a já někam odjedu :D. Jou jou už se toz ačíná rýsovat a to je jen dobře. Ale zatím nechci slintat nad něčím, co ani není jistý.
Zjistila jsem, že mě nebaví vést rozhovory přes SmS....což se divím, dřív mi to prostě nevadilo.
Tenhle víkend byl docela únavnej, ale tak snad jsem si dostatečně odpočinula. ááááá upa vidím, kolik zase bude toho učení...no což, od toho chodíme do té školy, aby jsme se tam něco naučili možná víc prohloubili něco co stejně časem zapomeneme, ale říkat můžem, že jsme se to určo učili.
Chjo asi už jdu spát, ptz jak vidím, můj mozek si začín dělat co chce a pak to dopadá tak, jak to dopadá.
Tak se mějte a spěte dobřéééé ;)

19. ÚúúnoRr..jou to už je čtvrtéék???

19. února 2009 v 21:13 | only.me |  >> zápisníQ

No nazdarTééé..jak se vám za těch pár dní, kdy jsem nebyla na pc vedlo??? Já jsem totiž nějak ani ten net nepotřebovala...vlastně ani teď ho nepotřebuju, ale tak abych vám zas něco pověděla a vy mě..Mno každopádně musím oběhnout vaše blogy.
Poslední dobou se mám fakt čemu smát...a za to vděčím jen svým milýho, hodným, mladým a laskavým přátelům. Miluju je...fakt jim děkuju, že mě dokážou naprosto odreagovat...
Jako škola tento týden mazec, ale nevadí mi to..aspoň se zabavím. Jinak jsem zjistila, že mám asi trochu absťák...šla bych si totiž hafo zajezdit..prohnat se tím sněhem..na čemkoli.
Dneska odpolko byla mocko sranda, ptz jsem šla s Mončou k Alče a vymýšlely jsme úvahu na jednu knížku co máme mít zejtra do litochy...no to kdyby jste zažily nejvíc jsme se nasmály.
Jinak mám taky za dveřma víkend a já pořád nemůžu přijít na to, co budu dělat. Ale taky jsem přemýšlela, že bych mohla spát u babičky, která nebydlí v tomhle zapadlým městě, ale na malilinkatý vesnici a že bych se zase chvilku věnovala svýmu miláčkovi - Argoušovi. Je to kříženec vlka s ovčákem..mno láska moe..tak dlouho jsem ho neviděla..šla bych s ním ven, ale doufám, že mi nezdrhne :D
Tak já jdu etě dělat něco do školy a pak spát..tak se majte fajny..
Jou a taky jsem upa zapomněla napsat, že pořád sněží a je to naprosto dokonalý, ptz budeme pořád doufat, že budem řádit na prknech :D mno jako to jsou představy...ale je to taky..jou a btw: dneska se mi nejvíc vydařila písemka z fyziky :D

Jo jsem asi SOBEC !

16. února 2009 v 22:59 | only.me |  >> zápisníQ
Nevím jestli má vůbec cenu zdravit, ale jsem slušně vychovaná, tudíž...Brý večer ...
Dneska jsem měla fakt dobrou náladu. Je to neuvěřitelné, že to napíšu zrovna já, ale jo, je to tou školou. Jsem fakt ráda, že jsem tam po dlouhý době šla. Chyběli mi ty lidičky...Helča, Káťa, Martin, Monča..prostě všichni jsou pro mě nějakým způsobem důležití...

Možná se vám zdá, že jsem změnila nějak moje uvažování, ale to vás v tom případě musím uvést na správnou cestu. Já jsem stále stejná...Njn zato jiní lidé se možná trochu změnili a jak je to žtve, když jim to člověk (jako třeba já řekne). Jo ale je to prostě můj názor a já si za ním stojí. Nejsem ta holčička, která změní svůj názor jen proto, aby se všema vycházela...jo přesně tohle jsem já. A jsem na to hrdá....
Při pondělním učícím se pondělku jsem si uvědomila jednu věc a to tu, že teď, když jsem svým způsobem volná a mám tak více času, budu se soustředit víc na školu. Teď vní moc často už nebudu to druhé pololetí, takže se musím snažit nasbírat co nejlepší známky, které jen budu schopna pozřít. Tak jsem na sebe zvědavá, jestli to dodržím :)
Jinak dneska jsem jedla poprvé v té naší jídelně a jako musím říct, že je to nezvyk..už jen to, že musíme třídit příbor, když jdeme odnést tác...jo tak tomu se říká změna. Přijde mi ta jídelna zbytečně veliká. Ta stará mi přišla taková rodinná..klidná, malá a útulná. Njn žijeme holt ve světě modernizace. To mi připomnělo, že se nám dneska v angličtině seklo rádio a zrovna tam učitel pouštěl nějaký CDčko a jak se to seklo, opakoval nějaký mužský hlas dokola ONE ONE ONE....ouch dobré...tak jsem musela samoz něco říct ..Tak nám to budete muset číst pane učitel, jó stejně byste to dělal, kdyby nebylo rádio. Jo tak jako zasmáli jsme se jak jinak, ale je to prostě pravda. Nevím proč, ale nejvíc se těším až pojedeme někam na tu dovolenou. Dlouho jsem teď na žádné v teple nebyla. A taky se těším až si zase někdy konečně zajezdím....doufám, že to nebude dolouho trvat a já budu připravená, v sedle, pobídnou toho nabušenýho oře či kobylku a pěkně cválat pořádný kus. Chtěla bych si zajezdit ještě teď v zimě, kdy je sníh..nikdy jsem to nezažila, takže je to takový sen :).
Tak dobrou noc ...

Jsi to Ty!

15. února 2009 v 13:54 | only.me |  >> zápisníQ
Je těžké najít něco, čeho si bude člověk vážit. Když to opravdu najde, ale opravdu jen náhodou to zpatří...ještě pořád neví, že to je to, co zasáhne jeho život. Vidí to jednou a pak...? Myslí si, že už to neuvidí, ale třeba další den to potká zas. Je to jako sen. Lidé něvěří tomu, že by měli takové štěstí. Nevěří si...jsou pesimističtí. Ano raději nedoufají, než aby doufali v něco, co je může zklamat. Je to určitá zbraň, ale někdo neodolá a podlehne. Třeba správně, ale někdy ..ano, bolí to. Nechci teď mluvit o těch které to bolí, ale i ty, které to nebolí, to může bolet. Ne vždy to tak ovšem je.
Najdou to co hledali a najednou je jejich svět barevnější, není tak všední a obyčejný jako dřív. Mají stále plnou hlavu toho, co právě zasáhlo jejich život a ještě si neuvědomují to, co s tím prožijí.
Nemyslí na budoucnost ani na minulost, žijí okamžikem a tak to má být. Budoucnost vše pokazí....ne, nemyslím to doslova, ale ve většině případech..?
K tomuhle podivnému přemýšlení mě dovedl film Sex ve městě a taky moje nynější situace. Mrzí mě jen to, že když to teď píšu tak vzpomínám. Vzpomínky jsou to jediné, co zůstane. Někdy si říkám, že bez nich by to bylo možná lepší, ale pak si vzpomenu na to, že vlastně nejsou jenom smutné nebo špatné vzpomínky, ale jsou i ty krásné, takové, na které nechceme nikdy zapomenout. Přesně tuhle větu si říkáme, když něco takového prožijeme....Tak na tohle nechci v životě zapomenout. Neříkejte, že tu větu neznáte. Aspoň jednou jste ji taky museli vyslovit nebo si ji aspoň myslet.
Není pro mne jednoduché psát tento článek, protože je to jakási myšlenka zabalená do těhlech všech slov. Je schovaná...já jí schovávám...Chci ji schovat na vždy...uchova ji v sobě a možná na ní časem zapomenout. Ale jestli se mě někdy někdo na jí zeptá...najednou se rozbalí a já budu vědět, co mám říct.

MuSííííííÍíííM posbírat.--TO, co jsem postrááácela..ale ne, já to jen někde nechala..

14. února 2009 v 15:01 | only.me |  >> zápisníQ
Hojky ...tak copak děláte o víkendu, hm? Asi si užíváte volna co? A to já se už docela těším do školy, ptz jak jsem teď byla nemocná, tak to bude fajny, být zase někde mezi lidma.
Dnešek se zatím zdá jako fajnovej den. Vstávala jsem kolem 8 hodiny...a nasnídala se. S rodiči u stolu, což se moc často nestává...:) takže byla sranda. Povídali jsme si o tom, kam pojedem na dovču, ptz jsou teď docela výhodné ceny, ale pak jsme se od dovolené dostali k jiné věci. A to k tomu, že bysme koupili bazén..tyo nejvíc lol..ale tak dobrý nápad uvidíme.

Utekla jsem z domu ještě před obědem. Šla jsem ven s Čendou...bylo to nejvíc fajny, prostě velká sranda a taky jsme se stavili za Pájou a zkoumali tam jeho podivně vypadajícího křečíka :D. (Ta nevím kolik se toho ještě dožije chudák :D )...Pak jsme šli do hypouše a tam jsme nakoupili vše co jsme potřebovali a přemýšleli i nad věcma, který bysme nepotřebovali, ale tak..nikdy nevíte, že???:D
nO a teď musíme s Nikou počkat, než zkončí tělka a pak pojedeme na snb...nejvíc se těším, ptz mě ta jízda prostě osvobozuje ;)...
Chjo..musíme dneska něco provést. -.-
Jou a taky jsem vám nečekaně chtěla představit nový dess..jelikoš POLITES si málem zaslintala celou klávesnici z toho mufííínka v mém záhlavku..tak tam máš slečnu, tkerá na tebe vyplazuje jazyk, jakože nic nebude :D....a máš po chlebě :D
Takže doufám, že s ním budu spokojená a dlouho tu vydrží....mám mocko ráda jednoduchost..je skoro bez chyb :)
Tak se majtě ;)

Ona je nejvíc Mazaná --- ou It's REAL

13. února 2009 v 13:37 | only.me |  >> nov!nky & článeshky

Lady Sovereign.. nejvíc prostě ...heh nevím ani co říct..prostě krutá to baba...nemůžu z ní..a miluju její songy!!!
Ona má prostě dokonalý styl!! není co dodat..ou a nebrání se barvám..Ostatně stejně jako já..ale nikdy by na sebe nevzrala růžovou :D stejně jako já..
HEH nikolíí tak to ses s tím tělem docela trefila :D

No dneska mám takovej (m)učíci den..ale je to etě cajk. Ve dvě jdu na doučko z Math a pak už bude klídek..a asi si skáknu na board..
ale to ještě nevím jistě...
tak se mějte

Fucknejlíp.-.-.

Vaše slunce je dneska MOJE ..ale ale....má dlouhá cesta bezzastavení...

11. února 2009 v 16:45 | only.me
Ale ale..pořád chceš bejt slavnej mladej ?..sáziš na rybí kartu...jó jednou možná budou holuby strát i na tvojí sochu v parku a když se budeš fakt snažit..budeš mít i kašnu a v ní kachnu a já pokaždý cestou z knajpy strašlivou šavli o ní zatnu ...blééé... [Prago pičo...de Zrechts]

Hojtééééééééééééééééééééé tak jak dnes někteří z vás válčili ve škole?...heh...přeju vám to jestli to bylo peklo :D ne dělám si srandu..
Já se dneska měla fakt dokonale. Sice jsem si nepředstavovala být nemocná na svoje narozeniny, ale nikdy jsem je nezažila celý den doma a ještě pak, když s váma je člověk, kterýho fakt potřebujete mít v životě....Bylo to čupr..strašná sranda, lepší párty jsem si nemohla přát...njn ve dvou je to nejvíc LoL. Pak jsem to schytala sněhem [ale nechci vás mylnit..byla jsem pořád doma, ale mám balkon :)]...nO prostě srandááá....
Taky jsem si šla vyzvednout dort. Toe co? Jít si pro vlastní dort....ááá nemohla jsem z něj a ještě teď nemůžu. Už se těším jak se do něj zakousnu :D. Taky jsem už dostala pár dárečků, ale napíšu vám je až potom...až budu mít všechny. :) Teda jestli nějaký ještě dostanu, ale dneska jsem dostala moc pěkný...to, že jsem s ním mohla být:)
nO tak já se jdu nechat pohltit do oslavovacích orgií..tak mi přejte ať to přežiju a užívejte si dnešní den...a přeju všechno NEJ lidičkám, kteří taky něco slaví..ať už je to cokoliv :)

Menšííí uvědoměníí..

10. února 2009 v 21:22 | only.me |  >> zápisníQ
Tak jsem si taky řekla, že bych mohla zase něco napsat. Chci předem říct, že už se mám líp..nejen po té fyzické stránce, ale i té psychické. Dneska byla docela fajny dne. Celý den jsem si četla...teď už 4.díl Stmívání..neboli Rozbřesk...
Pořád mi hraje v hlavě jedna písnička..a neustále dokola poslouchám ty songy, které jsem vám sem dneska dala. Jou trochu jsem se s tím odvázala..takže jestli to někomu vadí...huh ? Omlouvám se...x)
↑ It's ME ..toe ta etě normální fotka..ještě to není ta z toho piink madness..nóó čtěte dál :D
Dneska jsem se fakt zamyslela...ne nebojte nebude to nějaký hrozný mega zamyšlení..ale uvědomila jsem si, že zítra mi bude 17 let a to už se nebezpečně blíží 18. Né, že bych se toho nějak bála...[no i když] ..prostě obnáší to už nějaký další věci. Navíc mi přijde, ž ten čas fakt letí...je to rychlý..čím dál rychlejší. Bavily jsme se o tom s kamarádkou a obě jsme usodily, že ani nemrknem a budem se učit na maturu. jou zatím si to moc nepřipouštím, ale tak měla bych bejt trochu realista...
Zítra mě teda čeká velký den a já se na něj patřičně těším. Hlavně na ráno, kdy konečně budu moc tvrdit, že mi je 17...jou velká to holka...pochybujete?! ...zkuste :D
Mno teď se zase uvedu trochu na zem.
Jsem nemocná...jo už je to lepší..už se to omezilo jen na menší rýmu a antibiotika beru po 12ti hodinách, takže vždy v 11 hodin :)... to mi připomíná, že jsem si je nevzala před obědem..njn pořád na to zapomínám..ale tak co :))
Neměla bych se tím chlubit, ale dneska mi rupl v bedně a začala jsem fotit...jo sebe..říkala jsem si, že bych mohla dát nějaký nový fotky na libko a tak se taky stalo. Jsou fakt střelené..a taky album schytalo zajímavý název [piink madness] ..jop přesně tak...připadala jsem si jako malá se takhle fotit, ale stalo se...
Už se fakt nemůžu dočkat zítřa ...nejen kvůli těm narozeninám, ale že ho zase uvidím...je jako moje droga..můj typ heroinu...prostě ho potřebuju ve svým životě ať tak či onak...[njn těžká závislot a možná za ní budu pykat, ale zkus se musí všechno..hlavně když budu happy..nemyslítE?]
teď poslouchám pink..so what...dobrý to song...a dneska jsem dokonce poslouchala Britney..tyo to už je co říct.....Ne, nemám proti ní nic, ale poslouchala jsem jí, když jsem byla malá a tak je to teď menší nezvyk..

PS: zašívání ponožek je docela zábava :D:D:D:D:D:D:D:D ..viď ~NiCooLe

NEJlepšííí BEAT ! <craZY>

10. února 2009 v 10:03 | only.me |  musique

↑ Beastie boys - Sure shot


↑ Beastie boys - Body Movin'

Blue October - My never

10. února 2009 v 9:25 | only.me |  musique

další song, který se mi moc líbí..slyším ho teď asi po druhé, ale nějak jsem si ho zamilovala...

Placebo - Every you Every me

10. února 2009 v 9:21 | only.me |  musique

tahle byla ve filmu Velmi nebezpečné známosti....dokonalý film..

Gomez - Notice

10. února 2009 v 9:13 | only.me |  musique

objevila jsem zajímavou muziku...je jich víc,ale tohle blo pěkné..dneska jich tu přibyde asi dost..:)

9.2. smutná ? Né-e..já se umím přetvařovat, nebojte!

9. února 2009 v 8:26 | only.me |  >> zápisníQ

Tak jsem zase tady...potěší co??:D
Hey děcka to není fér...všechno prostě není fér. Vždycky když je něco dokonalý tak se to nějak po****, řekněte, že to neznáte a budu vaším obdivovatelem. Kdyby se mi to nestalo už mnohokrát a v různých věcech ...Nevím co mám dělat, abych na to nemyslela :(
Teď jsem doma s tou mojí milovanou nemocí a přemýšlím co ještě budu dělat. Už jsem uklidila v kuchyni [jojo, já vím, měla bych ležet, ale mě to prostě nedá]..když budu ležet, tak na to budu myslet ještě víc....
Nechci to říct, ale možná je dobře, že se to stalo. Stalo se to už po druhé, ale teď k tomu nebyl žádný důvod. Tak PROČ kur** .....x(

All life it's not easy...
← this photo is my...

změna..? jou chtělo to něco jinýho, ale myslím, že už to dlouho nebude...takže buďte Ok ...

7. února 2009 v 17:03 | only.me |  >> zápisníQ

Asi to všichni nepochopíte, ale možná zjistíte časem, teď to ještě říkat nechci. Možná to nepochopíte vůbec a o to je to možná lehčí..a nebo to řešit nebudete vůbec ;) ...další možnost.
Každopádně jistě víte, že jsem nemocná, takže vgetím doma. Je to v cajku, konečně všichni pospolu. Bohužel kolem sebe zřejmě rozšiřuji tu nemoc. Njn co nadělám, nic....a oni taky nic nenadělají.
Docela D. nezávidím, že bude muset jít zas do školy, ale na druhou stranu aspoň se dřív zaběhne, mě to zas bude chvíli trvat. Když si zvyknu na to volno, je pak těžké naskočit do rychlíku. To mi jistě dáte za pravdu. Ale srazit se nenechám.
Řekla jsem si, že si budu číst a to taky dělám. Dopoledne jsme s D. dokoukaly Ryhle a zběsile. [dokonalý to herec, ten W. Diesel *-*] nO a teď se zase mlžu pustit do čtení.
Chtěla bych jít někam na procházku, ale nemůžu. Jop, to je jediná nevýhoda toho marodění - jinak je to fajn.
Chudák kámoška v Itálii - heh, taky stůně, moje malý slůně ...[:D, asi ze mě bude básník - ne dělám si pr***..to by dopadlo]
Víte co nesnáším? Lidi, kteří někoho sledujou a myslí si, že to ten někdo neví. Jak ubohé..viď?

Ou __so takže JÁ si prodlužuju prázky..! I Když__nebude to nid přijemného_

5. února 2009 v 11:31 | only.me |  >> zápisníQ

Ahojte..tož dětiskááá dneska zase válčíte ve škole co? Huh__nezávidím vám to, ale co časem se k tomu vrátím i já.
Dnes jsem byla ráno u doktorky a ta mi oznámila, že mám dost SLUŠNOU ANGÍÍÍNU ..čupr no, ne že bych to nečekala, ale tak co_už jsem dlouho nebyla nemocná, tak mám právo si tu "omezenou" dovolenou zase vybrat.
Dostala jsem dvě krabičky antibiotik + antibiotický kapky + nějaký prašule na uvolnění dutin. Takže se asi předávkuju, ale snad i brzy uzdravím.
Jak tak přemýšlím nad tou školou, přijde mi, že to teď bude horší než před vysvědčením. Už nás i učitelé strašili, že budou zkoušet a že je to bude i dost bavit__to nám zrovna řekl fyzikář.
Taky jsem dnes obdržela zajímavý email. Týkal se ekonomické krize, která údajně panuje teď v naší malilinkaté republice. Byl to spíš takový rozhovor. Nějaký velice chytrý pán T. Sedláček, který má vystudovaný Yale v Americe a byl oceněn jako nejlepší z 5 lidí, ohledně názoru na současnou ekonomiku__a nevím co ještě, tam zděluje svůj názor na současnou krizi a je to fakticky zajímavé.
Když jsem se nad tím tak zamyslela, souhlasím s jeho názorem. Nebudu vám tu psát co tam všechno psal_pokud si to chcete přečíst, tak mi napište mail a já vám to pošlu [:D] .
Nevím co dnes budu dělat, ale dědeček má narozeniny, takže večer se u něj určo bude něco konat. Nějaká rodinná sešlost. Takovéhle akce mě dost baví_je tam sranda a po dlouhé době vidíte i lidičky, který nemáte možnost navštívit. [teda spíš čas]
nO nic jdu se mrkat s D. na filmek a pak si možná budu číst. Tak se mějte.


Na horách to byo NEJČUPROVĚJŠÍ !!!

4. února 2009 v 19:58 | only.me |  >> zápisníQ

Hojyk DĚCKÁÁÁ
tak jsem doma. Nemůžu napsat konečně, ptz se mi sem ubec nechtělo. Sice mám ještě pár dní volna, ale do školy se ubec netěším. Hlavně na nějaký ty votrávený xichty...
Hey tož, jestli jste nebyli na horách, dost jste prohloupili, ptz tam je nejvíc zábavy, spousta novejch lidiček a čupr snowboardistů ;)
Dost mě mrzelo, že jsem musela pryč.
Konečně mi došel náramek od veverkyy a jako fakt moc nádhernej..hao kuju!!
Zítra má dědeček narozeniny, takže se za ním asi mrknem a dneska je měla Moňulinka, škoda, že jsme to s ní nemohly zapít.
A co vy?? Spousta z vás asi chodí do školy co....huh, etě, že máme to volno...i když...hm..

nO já se teď nejspíš mrknu na nějaký filmek. Vybaleno už mám takže leháro.
..Zdarec..