Březen 2009

Tyo tak to co jéé??? už je duben, bo co? ://

29. března 2009 v 9:38 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Heh DĚCKÁÁÁÁ co je s tím počasím?? Jednou je pěkně a dlaší den...BUM a je zase hnusně. Tyo fakt neim...
Divíte se, že jsem vzůru..i já jsem se divila ..vstala jsem už v 8.oo upa nechápu, pstě jsem nějaká divná..tohle buzení mám už celý min. týden a je to fakt děs. Vzbudím se ještě než mi zavoní budík a tak ho musím vypínat...je to jak kdybych měla v sobě nějaký spínač na to, než mi zazvoní budík, tak abych už vstala. Je to divný, ale jsem vyspaná..nejsem unavená nic..prostě jen brzo vstávám.
Včera jsme se se sestřičkou dívaly na Bezva vejšku...tyo tak trochu jsem se nad tím zamyslela..Heh mno a říkala jsem si : "Kdo ví jak to bude s tebou holka..." ...jou taky jsem na to zvědavá.
Dneska teda opravdu netuším co budu dělat, ptz to počasí je opravdu vražedný a ani se mi nechce jít ven. Jsem nějaká nachlazená a ještě mám dneska jít na doučko z matiky. ouch...ta paní byla ale nemocná a já..jakožto oslabený organismus (rýma a kašel..skoro nemůžu mluvit) se můžu upa v klídku nakazit. Jou ona už je vyléčená, ale ten vir tam klidně někde může být.....
..DĚTISKÁÁÁ za nedlouho budou Velikonoční prázky..tyo já se těším, ptz povalím za Jihlavu opět na tábor (jako instrukáááž) jou už se těším jak si zajezdím.
Když jsem ta nakousla ty Velikonoce...Jak jste na tom ubec VY? Jste doma a čekáte na koledníky nebo někam utíkáte (heh...stejně jako já) ?? Neim proč, ale nějak nepobírám pravej smysl Velikonoc...:P

Nikdy bych nevěřila..

28. března 2009 v 10:53 | (NE) D O K O N A L Á |  >> nov!nky & článeshky

Včera jsme měli, s překvapením, ve škole přednášku s nevidomými lidmy. Vůbec jsem nevěděla, že tito lidé mohou žít taky aspoň z části normální život. Zdáli se mi tak nezstarostní..upa z nich sálo dobro. Hráli nám divadlo a pak každý o sobě něco mál řekl. Vyvolávalo to ve mě nějaký pěkný pocit..ani nevím proč, pstě tak. Dokonce jsem se přistihla, že jim tak trochu závidím tu slepotu. Jo neberte to prosím tak, že ybch byla raději slepá..to ne, ale oni se vůbec nestyděli a nic podobného. Prostě jsou to strašně milí lidé. Vím, že se mi to může jen zdát a vím, že mají těžký život, ale oni jsou vlastně šťastní :)
Děckááá dneska je fáákt krásné počasí...hned bych něco dělala a proto jedu do Jihlavy. jou zase někam vypadnu. Od tý doby co jsem proloupla oči jsem se učila fyziku, ptz mě to prostě vrtá hlavou, když to nechápu...zitra musím na doučko z matiky, ptz matikář chce psát test, tak abych taky něco věděla. Nevím čím to je, ale když jsem na doučku, tak to spočítám upa v poho, ale když je písemka, tak to dycky zkopu....nechápu ://*TIRED*
Už aby bylo konečně to teplo..ptz tohle je nuda :D
Nebudu to moc prodlužovat, pstě si užívejte víkend.....Bye

26.3. ten čas tak rychle utíká..

26. března 2009 v 21:03 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Dneska byl opravdu den, na který bych s potěšením zapomněla. teda aspoň na nějaký části tohoto dne. Nevypustila bych třeba to čupr odpoledne s dvojčátkem, ale tu školu..no potěš...fakt mě to tam dneska štvalo. Náladu mi zkazila blbá známka z fyziky, ale když já to prostě nechápu...zejtra jdu za profesorem a doufám, že mě nějak pochopí a pokusí se mi to nějak logicky vysvětlit. A jestli to nepochopím, tak jsem asi opravdu natvrdlá a s tím už neudělá nikdo nic.

Teď večer jsem se učila literaturu a zjistila jsem, že ti spisovatelé to mají opravdu těžký. Pstě mi přijde, že každý člověk, který se stane spisovatelem musí mít určité vlohy, ptz jak někdo může napsat tak dokonalý román a přitom na hlavní myšlenku musíte přijít sami, on vám jí tam nenapíše. Pstě jako je mi jasný, že asi musí nějakou tu dob přemýšlet nad tím, co vlastně chce psát a celkově si to nějak promyslet, ale né každý to tak dělá. Vždyť jsou i ti, kteří se inspirují právě událu věcí nebo jen tím, že něco vidí. Nechápu to ..jsou prostě dokonalý, že na něco takového jen tak přijdou...opravdu je obdivuji. Navíc pak musí být hafo šťastní, když je ta kniha opravdu kvalitně oceněná. Tyo chtěla bych něco takového dokázat. Nemám namysli třeba zrovna knihu, ale jen něco takového dokázat. Vím, že to asi není lehké, ale ani mě nenapadá co bych pro to měla udělat, abych toho opravdu docílila...Ježiš to jsou zase ty moje úvahy, ale proč se jen tak nezamyslet nad tímto, když ve škole se mám zamyslet nad tím, co tím chtěl autor říci. Dnes mi s tím poradila moje velice vzdělaná matička :P..tyo je opravdu chytrá..
Mám naprosto přeplněnou hlavu různejch věcí, především ze školy.
Zítra ráno musím jít na nultou hodinu, protože si jdu s helčou dopsat písemku ze zeměpisu, tak doufám, že to dáme. Víte co je docela lol? To, že když teď se mám učit na více písemek, který píšeme jeden den, tak z toho jsem hotová a co pak...až budu muset složit zkoušku dospělosti..ehm maturitu..no upa se vidím..mám z toho strach už teď a to mám ještě trochu času...chjo je to celý boj, ale ono i v té práci to nebude nijak lehké :))
Mno nic...trochu jsem uvolnila svůj mozek a měla bych jít asi spát, abych ráno ubec vstala :D
brou noc :)

25.3. něco málo o mém světě..

25. března 2009 v 7:16 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
ČAUTTE DĚTISKÁÁ
Tak jsem si řekla, že vám zase napíšu. Dneska je středa..docela na pohodu den. Taky mám napsanou omluvenku na tělák, tak to je možná i tím :D, ale hlavně tím, že Triky už jde domů z nemocnice. Nejvíc se na něj těším..už mi mocko chyběl...ou a to byly jen tři dny...
Nevím jak u vás, ale já když se podívala z okna..spadla mi brada. Ouch opět napadl sníh a to je super...to bysme ještě mohli na Harus. Včera jsem ale četla, že je teď zavřený, ale 27.3. ho zase otevírají, takže doufám, že se tam otočím.


Tento týden po lyžáku je docela drsný..píšem s Helčou samé písemky, jak jsme tu nebyly tak všechno doháníme atd...je toho dost, ale aspoň polovinu už máme za sebou. Ve čtvrtek zase nějaký testy, ale tak snad to bude cajk.
Víte co upa miluju??? Když mám právě takhle plný den..mě přijde, že když nic nemám dělat, tak se nudím..Divný co?...ale já to tak prostě mám :D
Ve čtvrtek musím doprovodit sestříí ke kadeřnici, ptz neví kde to je....
NO a v sobotu jsme si říkaly, že pojedem do Jihlavy..etě neim co tam, ale asi nakupovat :D teda Dadushka chce..

Dneska bude krásně..jou já už to vidím...už vylejzá sluníčko..a leskne se na tom čerstvě napadalým sněhu ..Tyo upa bych jela ještě na hory, ale za 14 dní budou Velikonoční prázky...Ouch to budu zase v Jihlavě na táboře. Tam se nejvíc těším... jak si zajezdím...ptz už mi to fakt chybí. :)

Tak já mizím...ve 45 mám sraz s kámojdou a valíme do school ;) tak se majte
:-*

Heh Na to, že Jsem předeVčíRRem přijela..

22. března 2009 v 9:27 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
..jsem včera opět dokonale vypadla z baráku...Ne fakt, moc jsem se doma nezdržovala. Jen na oběd. V 14.41 jsem jela za Trišíkem do NMnM a pak jsem velila zpět. No a pak mi písla Nikolíí, jestli s níma nechci jet do Jihlavy...tak jakože jsem samoz jela. No šli jsme do kina na Líbáš jako Bůh. Tyo nejvíc jsem se tlemila :D pstě..čupr filmek..
Z včerejšek jsem na školu ani nešáhla a dneska to musím dohnat. Psala jsem už kámojdě, takže mi snad brzy donese sešity a já se do toho budu moci vrhnout..aspoň po hlavě....
Ptz večer bych chtěla jet ještě na Harus...dneska se s Prckem asi neuvidím..podle toho kdy pojedem. Ale tak uvidím jak to bude všechno vycházet.
Jinak musím říct, že jsem ráda, že jsem se vrátila...docela mi to všechno chybělo...Ta postel, rodina, přátelé...(neřeknu, kdyby tam byli se mnou)
No a teď to zase přijde... opět škola...nějak se mi tam nechce, ale budu muset fakt zabrat..dohnat všechny písemky a neim co všechno už dělali..ale myslím, že toho nebude málo. :// *TIRED*
A co vy ?? Pochybuju, že se těšíte do školy, ale tak nikdy neříkej nikdy..:D
Dneska už není tak pěkně jako včera, ale myslím, že zase taková kosa by tam nemusela být :P
.....Nooo mějte se fanfárově.....:) Bye

Tak jsem tadýýý ..bylo to dokonalý...jen můj nos je krapet pochroumaný :D

21. března 2009 v 9:59 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ

Hohjte...:P :D
děcka..ani nevíte jak já se měla....Teda, když nepočítám ty natažený svaly a všechny věci kolem :D, které nebyly moc příjemné, tak to bylo naprosto dokonalé..
Upa čuprově jsem si zajezdila ..s Helenkou a ostatníma prváčkama..Ne jako bylo to nejvíc cajk :))
Včera jsme dojeli a já šla ještě s Helíí na večeři, pak mě hodili domů a tam to bylo v plném proudu oslav. Tatínek totiž odložil oslavu ze středy na pátek, aby jsme byly se segrou doma. no a takže jsem se tam rozpovídala..nikdo nestíhal mojí rychlou mluvu, ale to my bylo fu(c)k chtěla jsem jít hlavně do postele..
Jinak co jsem si tak udělala....heh..myslím, že jsem si nic nezlomila, ale na nose mám modřinu, takže musím v pondělí k doktorovi. Abych zjistila jestli je to zlomené nebo jen naražený.
Taky jsem tam začala skákat..btw: byla jsem na prkně..kdyby někdo nevěděl :D ...no a trochu jsem se taky rozsekala, ale pak to už docela šlo..až budu mít fotky z toho skákání, tak vám to ukážu :P :)) ..Tyo ale stejně jsem pořád taková unavená. DNeska ještě nevím co budu dělat, ale je tam krásně tak možná pojedu za tou mojí polovičkou :P :D
a copak jste dělali vy?? Já se pokusím oběhnou vaše blogy, ale neim esi to všechno stihnu :)) Nechci sedět celej den u pc :))
tak se mějte pěkně a dávejte na sebe pozor nééé jak já :D

13.3. PáTek...ou my gat !!! doufám, že se něco neposere.. o_O

13. března 2009 v 7:29 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ

Hojky lidinky, tak jsem si řekla, že bych vám jakože měla zase něco málo napsat.
Tak aby jste byli v obraze - tuhle sobotu jedu na hory do Jánských lázní. Nejvíc se tam těším, ptz tam je metr sněhu prašánku a já si to tam budu nejvíc dávat..škoda, že nejede Nikolí a Moníík a Dadush. Ale tak snad mi je vynahradí Helča :D
Ubec se mi ale nechce balit....to je jedna z těch nudných, ovšem potřebných věcí, které se musí udělat.
Dneska mám sedm hodin a hned první je litocha, kde budu mít asi referát..toy já jsem zase nervní a neim jak se mám uklidnit :D ale to snad nějak zmáknu. Po škole hned valím domů a ke kadeřnici..tyo s Nikolínkou a Štěpánkem..:D to zase bude něco..jako nejvíc to bude asi dobré:P:)) Ale ještě neim co si na ty kedlubničce udělám.
Jinak mám upa nejvíc dokonalou náladu..díky jednomu človíčkovi. Ani neim jak si mě našel, ale já už ho pustím..je pstě čuprový. A ještě k tomu jezdí na prkně...ááá miluju:D
Chjo tak to je asi takový výcuc za poslední dníky....teď už budu muset pádit do školy :P
Mějte séééé :)

Pár jen pro vás ...

10. března 2009 v 17:30 | (NE) D O K O N A L Á |  >> nov!nky & článeshky
Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!

Co na tom záleží, že nebudeš nikdy má! Jediné, na čem záleží je skutečnost, že tě mohu věčně zbožňovat a ctít.

Jaké zlo budete tolerovat záleží na tom po jakém dobru toužíte.

Talent pomůže, ale nedostane vás tak daleko jako ambice.

Buďte sami sebou! Nápodobou někoho jiného dosáhnete maximálně na průměr.

Jiné názory nejsou nepřáteli. Jsou to spojenci, kteří pomohou vytvořit lepší myšlenky.

Schopnost lidí snášet nedostatky je větší než ochota nedostatky odstraňovat.

Lidé milují věci důvěrně známé a vzorové. Proto každý trpí, při zprávě, že se jeho oblíbená kavárna bude zavírat.
Můžeme důvěřovat pouze jediné věci, a sice že jisté se stává nejistým a pravděpodobné nepravděpodobným.

Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Jednej tak, abys byl šťastný. Ne aby ses šťastným jen zdál.

Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete: Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti. Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.

Za problémem, jak přidělovat čas, se skrývá ještě důležitější problém, a sice co chceme od života.


Tak si říkám...

8. března 2009 v 10:29 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
...TO MÁME DNES ALE PĚKNÝ DEN...
Brej den:))
tak jsem vstala asi v 8.00 tudíž píšu až teď, ptz jsem jedla, četla si atd....Takže jsem se sem dostala až teď.
Říkala jsem si, že bych vám mohla napsat o pátku. Bylo to fakt čupr. Poznala jsem nové lidičky (holčiny) ,ptz to byla dámská párty :D...Jako nejvíc sranda vám řeknu.
No a dneska bych měla jet do Brna, ale ještě nemám mamču doma. Včera jela do Prahy na nějakou pracovní párty..takže předpokládám, že si to tam dost užila.
Já byla včera večer ještě u Monííska :-* s Nikolíí :-* a takže jsme nejvíc pokecaly. Ona je chuděrka Moníí nemocná. Aspoň jsme jí trochu rozptýlily.
Teď vlastně jen čekám na to, kdy dojede mamka, aby mi řekla kdy se jede a tak. A nebo jí prostě budu muset asi zavolat.

Tak trochu začínám přemýšlet nad tím, že bych se měla asi mrknout co budu dělat do školy. Ale nějak se mi do toho nechce. Třeba toho nebude moc, ale myslím, že se mám naučit něco do frániny na zpamět o nějakým malíři..no fuj :D
Jou taky jsem se včera mrkala na ten film Mamma Mia! jako nejvíc mazané...prvně se mi do toho nějak nechtělo, ae teď dokonce i poslouchám písničky..pořád dokola z toho filmu jak máááňa:D

Ježdá dneska je venku ale krásně..to už stojí za ten výlet :P vemu sebou taky foťák, ptz to bude určo sranda a nevíc jedu na výstavu, takže taky proto, abych pak ségře ukázala ty foteny :))
Tak se zatím mějte..a né, že se budete poflakovat doma, když je tak krásně :D

PAUZA na ....PařBbůůů !! *-*

6. března 2009 v 16:53 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Hojte DĚTISKÁÁÁ
tak si říkám, že vám ještě napíšu, než rozjedu, podle mě, tenhle dokonalej víkend. No to si pište, že to bude něco. Už teď jsem připravená a nachystaná se rozjet. A to na určené místo, i když ho budem asi chililinku hledat, ale nefa. všechno bude doufám dokonalééé ;)) Pstě jakási dámská jízda a ty jsou vždycky nejlepší. I když to teď bude bez mích srdíček, ale s jednou mojí beruškou :-*
Tak se na to moc těším a vy mi držte palečky, aby mi to pěkně vyšlo.
Chjo to zas bude dlouhá noc.
Někde v neznámé vesničce *IN LOVE*
V sobotu dojedu domů asi okolo 2 hodiny :D takže to budu muset ještě vymyslet co budu dělat, ale o to zas takovej strach nemám, ptz při nejhorším budu dělat něco do školy..toho je dycky dost.
No a v neděli počítám s tím, že jedu do Brna. Myslela jsem, že pojedu s Nikolíí už v sobotu, ale neim jak to budu stíhat domů, takže to bohužel :(:( spíš nevyjde.
ALe v neděli si to taky užiju. Pojedu s babičkou a mamčou na výstavu...eh myslím, že toho Tutanchamona a tak jsem na to vcelku zvědavá. Někdo říkal, že je to fajny někdo zas že nuda.
Neim nechám to na svéh úsudku.
A hlavně..tam asi vyberudárek rpo sestřičku a pak si taky koupím něco na sebe :D Teda jestli mě něco zaujme.
Mimochodem... od kamarádky jsem dostala čupr adresu na nějaký cizojazyčný stránky s oblečením a jako takové botky od Fajfky a od Adidasu jsem etě neviděla, takže silně přemýšlím, že bych se tam zaregistrovala a nějaké si objednala.
Jinak v tom Brně se budu mrkat po nějakých mikinkách.Takže doufám, že nějakou pěknou objevím, ale tak nikdy nevím :D Jsem strašně nerozhodná :D Nejraději bych oběhla všechny obchody a pak bych se do jednoho vrátila a koupila to co se mi z těch všech líbilo nejvíc :D
njn..NÁROČNÁ to jsem celá já ;)
Ale...nikdo není dokonalý

-----------------------------------------------------------------------------
Btw..taky se mi teď nejvíc líbí tento citát...sice jsem na přesné pochopení potřebovala mamku, ale nakonec jsem tomu porozuměla, takže doufám, že ho pochopíte a když ne ..tak se optejte :))

Soukromá láska je přepych, který můžeš mít jenom potom, co jsou všichni tvoji nepřátelé zlikvidováni. Do té doby jsou všichni, které miluješ, rukojmí, oslabující tvoji odvahu a kazící tvůj úsudek.
Orson Scott Card

To už je 5.3., že se nestydím ://

5. března 2009 v 14:57 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ

Brééé RánkOOo...jako opravdu moc se omlouvám, že píšu po tak dlouhatánské době, ale asi jaksi nebylo co psát. Určo to taky občas znáte.
nO každopádně včera to byl docela ok den. Ve škole jsem měla 7 hodinek, psali jsme přepadovku z matiky, ale jelikož jsem byla den před tím na doučku, tak jsem si to nejvíc dala :D...(ne tak jako chápete...:D )
Mno a pak jsem šla na fráninu a etě jsem si šla vyzvednout papír u doktora, že můžu jet s prvákama na lyžák. Budem to mít s Helčou jakous takous dovolenou :). Už se na to dosti těším.
Včera večer jsem ještě byla u kámoše mrkat na filmek...Samotáři. Jou docela drsnej :D jako komedie..heh jak jinak. POslední dobou nic jiného nesleduji. Teď mám ještě rozkoukaný jeden film. Jou a mno snědla jsem u něj hafo gumových medvídků :P Miluju gumíídky:D
Dneska to byl fajny den, těch pět hodin je tak akorát.
Bohužel se ale dnes budu muset mrknout na nějaké to učení, ptz myslím píšem tři písemky, takže tak..večer pak jdu asi se sestříí na večeři. Tak už se moc těším.
Mějte se a fakt se moc omlouvám..:/

JARO

1. března 2009 v 20:19 | only.me |  >> zápisníQ

Tak jsem se konečně rozhodla.
Ano, nechám teď vstoupit to jaro i do mého titěrného světa.
Nemám jaro ráda, jak jste si ostatně už dávno mohli všimnout, ale kdo to něvěděl, teď už ví.Nemám ho ráda nejen kvůli tomu dešti, blátě, zvlněným vlasům...atd, ale i kvůli občasné nudné náladě. Vím na tomhle blogu je i nějaký článek o lidech, keří neví co mají dělat, když v neděli venku prší. Já bych v něm klidně lítala bosá....přesně tak, jak jsem to dělala když mi bylo 7 a rozespale jsem chodila po trávníku před chatou. Milovala jsem ty rána a stále miluju. Už se moc těším, až tam zase jendou budu spát. Ráno se probudím, otevřu okno a hned mě oslní jeden z těch vtíravých slunečních paprsků. (jo, teď trochu mluvím o létě, ptz na jaře je ještě dost chladno, ale tak aby jste věděli na co teď myslím) Když vám to sem teď píši....úplně mě to naplňuje. Dětství podle mě nejdůležitější část každého z nás. Až budeme staří a budeme sedět někde na houpacím křeslě, v nejlepším případě před domem, ve kterém budeme bydlet (myslím tím, aby jsme nebyli v domově důchodců), tak budeme právě na tyto věci vzpomínat.
Ani nevíte, jak moc mě baví prohlížet si staré fotky. Fotky z dob, kdy jsem ještě byla malé dítko, které si myslí jak je chytré a přitom dělá strašné hlouposti. Pamatuji se na všelijaké věcy, které jsme dělaly se sestřičkou. Když jsme si hrály u potoka na kuchařky - do kbelíků s vodou jsme naházely všelijaké rostliny, které byly kolem a pak jsme utíkaly dát ochutnat babičce. :) Na tohle se prostě nedá zapomenout.
Myslím, že je dost důležité, jak kdo prožije svoje dětství a já jsem jedině ráda za to svoje. Ani se nenaděju a bude mi 18. OMG utíká to opravdu rychle ani nevím jak....
Chjo..teď mě někdo probudil ze snění, takže budu končit..Bye