Říjen 2009

sakra..ještěže nejsem jediná...teda, aspoň doufám...

24. října 2009 v 19:32 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak jsem opět tu ...myslím,že se možná budete divit,ptž zas tak často nepíši, ale teď mě prostě chytla slina..tak jdu na to..
Všimla jsem si, že nejsem jediná, kdo neví co má o víkendu podnikat..uffff..nebo bych spíš měla říct...SAKRA..!!Mno ať je to tak, či onak..štve mě, že jsem nejela dneska do toho Brna s mamkou. :// BOŽE proč? proč jsem tak nerozhodná?? Néé já věděla, že pojedu..ještě včera jsem si to říkala a byla jsem pevně rozhodnutá, ale pak mě ráno přišla sms od M. a tím se mi to všechno pokazilo. On prostě jel do Prahy...místo toho, aby se mnou mohl být zase po dlouhé době. Jasný nepřivlastňuji si ho, ale tak když nám to nevyšllo už na potřetíí..to už něco znamená....JEŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍŠ :D:D:D teď jsem to napsala jako největší pipina xDxD.........

ÁÁÁÁ už mi z toho domova fakt hrabe, víte proč? Byla jsem totiž od středy doma, ptž jsem měla podezření na boreliózu ( taková nepodstatná nemoc, kterou vám uštědří malé zvířátko jménem Klíště..) ups!!! O_o a proč jsem tedy ještě žádný v životě neměla?...(musím to zaklepat!!))
No a koho by to bavilo bejt prostě pořád zavřenej..taková karanténa, to jsem dlouho nezažila....proto jdu dneska ven..konečně se něčeho napít a pořádně se pobavit :P...ou doufám,že mi to schvalujete....
Tyo ale víte co mi nejvíc vadilo na tom být doma? (asi si řeknete, že jsem blázen..) ale prostě mi chyběla ta škola..chtěla jsem psát ty písemky, které se psali a nejvíc mě to štve, že jsem o ně přišla. Není to kvůli tomu, že bych byla posedlá psát je...a učit se na ně. Ale kvůli tomu, že tento rok plánuju dost zameškat školu a proto potřebuju hodně známek a tak se je snažím sbírat..aspoň v těch důležitých předmětech. Naštětí tam teď jdu na pondělí a úterý, takže to mě taky nějaký ty písemky neminou...ae aspoň něco. I když..na druhou stranu závidím děckám z Brna a Prahy..budou mít prázky už od pondělí...ááá chci taky.., ale néé raději si napíšu ty písemky..abych zase moc nezlenivěla. xDxD

XOXO vaše TooTsie !♥

Ups! O_o

18. října 2009 v 13:51 | (NE) D O K O N A L Á
Fakt se omlouvám, že jsem dlouho nenapsala....Je mi to fakt líto...a měla bych se stydět! :D

←áá chci takové štěnátko ♥
Děcka tenhle týden co nás teď čeká bude na jednu stranu skvělej a na druhou nehorázně drsněj. Uvedu vás do mé situace. Skvělej bude protože ve středu nám přerušili výuku z důvodu opravy elektriky,takže se nejde do školy...(JÓÓÓÓ), ale co by to bylo za radost, kdyby tu nebyl nějaký problém. V pondělí píšu už 3 písemky..(chemie=asi 10 A4,dějepis=1.svět.válka, fránina=všechny regiony,prezidenti a neim co etě). Prostě shrnuto a podrženo..víc převažuje toho špatnýho..ve čtvrtek už toho mám napsanýho dost v diáři a co teprve pátek...to raději nemluvím.

Dneska jsem vstala opět v 8.00 nečekaně kvůli prášku. Nejsem nemocná, ale takový malinaktý prášky...:D neřešte... Učení už mám vcelku v pohodě za sebou, akorát dějepis, ten mě čeká ještě na zimáku. Jdu se totiž mrknou na ty naše kluky jak to tam mastí s tou malou věcičkou zvanou puk. Někdy maj fakt svý dny! :D

Ou ..zapomněla jsem na velkmi důležitou informaci a to tu, že NASNĚŽILO!! Ale teď už to bohužel leze dólů. Nedá se nic dělat. Ještě, že jsem se v tom stihla vyválet.. :D (omylem samozřejmě :D)... Napadlo u nás okolo 20cm sněhu a bylo to fakt čupr...Odcházela jsem do školy se skvělým pocitem,že venku je konečně sníh, ALE taktak jsem se udržela na chodníku,ptz ten vítr byl fatk silnej...vločky,který byly tvrdý jako krystalky ledu my tak trochu potrhali tvář..a to je co říct, že mi neroztrhly i bundu:D..néé co by to bylo za kvalitu, kdyby nevydržela.

Docela se těším na tu volnou středu. S Helčou jsme si naplánovaly cestu do Brna(nebo Prahy). To ještě nevím,ale myslím, že to Brno je nutnější..jelikož jsem to slíbila kamarádovi. Mohla bych si tam zase něco koupit..něco jako zimní boty a možná bundu :))

A co vy? Povíte mi nějaký vaše novinky? Bohužel nemohu tak často navštěvovat vaše blogy,ptz na to není čas, ale snažím se, co to jen jde! ♥ tak se mějte krásně :))