Listopad 2009

Smutná, nemocná, zasněná...

30. listopadu 2009 v 11:22 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
To počasí je opravdu podivuhodné...miluju tohle počasí..když vám svítí do pokoje slunce,které ve skutečnosti skoro nehřeje..venku je zima až skoro mrzne. Jen sedím na posteli a koukám se z okna na všechno co se třpití a všechno co se pohybuje. Člověk ani neví co všechno se v tom světě děje. Všichni vlastně myslíme jen na sebe, jsme třeba v práci nebo ve škole, kdekoliv. A přemýšlíme jen nad tím, co máme právě dělat, nad ničím jiným. A najednou..třeba moje situace jsem doma, sedím u pc a poslouchám jednu písničku pořád dokola, protože je prostě úžasná. Nechci jí přepínat...uvádí mě do takové euforie. Miluju to slovo a ten pocit ještě víc. No a najednou - crrrrr - zvonek u dveří. Samozřejmě mě napadl jen jeden člověk, který by to mohl být. ON....přišel a pomalu zase odešel jen se stavil a řekl, že ho hledá policie a že s ním potřebuje mluvit. Ptám se PROČ? a on že má kradený telefon. (Vím,že si ho od někoho kupoval,takže v tom je nevinně. Ale co když si ho koupil zároveň nezákonně.)....Ne nechci to řešit je to jeho svět..jeho volba...jeho věc....Jen chci říct, že mě to zajímá. On je pro mě velmi důležitá osoba, je součástí mého života. Včera jsem s ním byla a nemůžu ani říct, jak on mě dokáže udělat šťastnou. Asi je to dost přitažený za vlasy a vyznívá to jak kdybych byla strašně naivní a zamilovaná ...svým způsobem ho miluji,ale jako bratra....je to on, kdo mě vyslechne,když potřebuji. S ním pláču, s ním se směju, s ním .......

pusťte si tohle, když to budete číst..je to ta písnička, která způsobuje euforii...a jestli chcete taky takový pocit...stačí prožít to co já a pak už jen poslouchat (bohužel musím říct, že bych nikdy nechtěla být na mém místě, kdybych si mohla vybrat....)

veselá? přetvářka? snaha? naděje?

27. listopadu 2009 v 21:17 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
nevím co mám říct...ten titulek asi stačí...jo vám ne,ale mě ano...
Nesnáším vytahování starých věcí a to jen proto,že jste je udělali znova, právě teď. Už to asi nechci opakovat. Proč, když jsem řekla, že už se s ním nebudu bavit, zase se s ním bavím??? Je to normální...já asi prostě bez něj nemůžu žít..musí být v mém světě. Musím vědět,že on někde je a je spokojený..sice né třeba se mnou,ale je spokojený a šťastný. Řekla jsem mu, že by asi bylo lepší se už nestýkat, ale vzápětí jsem řekla, že to nejde...je těžký jen to pomyšlení na to, že už s ním nikdy nebud mluvit , nikdy nebudu stát vedle něj , nikdy NIC. Ne to nechci.... Hrozně mi k tomuhle nahrává už jen to, že jsem dnes viděla ten New Moon a to jak E. opustil B. mi stačilo....jen to co jí řekl. Bylo to jak kdyby se to stalo znova..v mé hlavě. ááááááááá
Ne ,, už nad tím nechci přemýšlet..stejně by to nemělo smysl, ale zase jsme tam, kde jsme byli. Nic jsme nevyřešili a to jen kvůli tomu,že on mluví jak bludiště...a kdo má v tomhle velkým bludišti hledat tu správnou cestu, tu správnou myšlenku, která je určená právě pro něj?
Je to asi osud, tím, že nemůžu najít tu správnou myšlenku, která je zakryta jeho činama, asi prostě nejsem ta správná...co ho má mít. Ta správná by to uřitě hned pochopila,tak jak to má být. A nebo on prostě nechce, abych to byla já. Přece jenom už jsme si svý zažili, ale i teď to bylo pěkný..jenže on nechce volný vztah..fajn tak si posluš...ale já na tohle teď nejsem..
Řekl mi jen, že mi nechce ublížit a proto spolu asi nejseme....nechci to už řešit..takže to hodím zase do nějakýho rohu v mý hlavě a nechám to být..ale tohle je PŘETVÁŘKA...a tu já neumím hrát.. :/ a možná je to ŠKODA...

Už jí to takhle nebaví !!!

18. listopadu 2009 v 8:15 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Jenže s tím stejně nic neudělám. Prostě musím počkat jak to teda bude. Jo je i jiná možnost, ale já chci počkat na to, co řekne. Je to pro mě hodně důležitý a změnilo by to můj život !!!
Opět bych měla to co jsem jednou ztratila. Ano, vím, že se říká, že do jedné řeky dvakrát nevkročíš, ale já bych i přesto chtěla. Musím si ale ujasnit jak co bude, aby to nebylo stejné.
Budu muset věnovat hodně česu jemu, ptž on si na to potrpí....ae budu to dělat, ptž to tak chci. Bylo by to dokonalý se vrátit. Stejně se jakoby vracím pořád - tím co dělám.

No tohle už asi nechám být.
Prý jsem ale neupřímná. Já??!! Upřímnost sama. Cože? Jak tohle o mě může někdo říct, že jsem neupřímná?! Jen kvůli tomu, že když se mě zeptá co mi je a já řeknu, že nic, ale je na mě vidět, že něco jo. ... Džííízs tak se o tom asi nechci bavit, ale prostě asi budu muset, abych ho utvrdila v tom, že to dokážu. Mám sice strach, že mě tak trochu předělává, ale co bych pro něj neudělala....Néééé řekla jsem si, že si nenechám všechno líbit..
Nějak se s tím poperu

Teď musím k zubařovi, tak mi držte pěstičky a taky mi držte pěstičky do školy, ptž píšu kompoziciz matiky :(

Plakat nemusíme jen když se NÁM něco stane, plakat můžeme i když vidíme, že se něco stalo někomu jinému!

2. listopadu 2009 v 19:17 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ten nadpis jsem vymyslela sama a vedla mě k tomu jediná věc...a to film Tristan a Izolda. Nikdy jsem ten film neviděla to až včera když jsem žehlila prádlo a z dlouhé chvíle jsem si zapla televizi. Fakt mě to překvapilo..nikdy mě ten film ani nelákal a musím říct, že se mi fakt líbil. Konec nebyl šťastný, ale co se dá dělat..nikdy nebudou všechny konce šťastné. Můžem jen doufat, že menšina jich bude smutná ...
Bohužel nikdy nepoznáme kdy to bude šťastný a kdy smutný konec..tahle písnička se k tomu fakt hodí...stratil jsem cestu...můžeš mi jí pomoct najít?

Proč mám zrovna teď tu špatnou náladu..proč mi záleží na člověku, který o mě vlastně ani nestojí ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? :(
Asi jsem ještě pořád ta najivní malá holka...a já si myslela, že mě má rád tak jak já jeho..myslím PŘÁTELSTVÍ nic víc..vím, že jsme si to svoje už prožili...a jinak to už asi nebude..
Já jsem fakt pitomá ... jdětě někdo pro pistoli a odstřelte mě ....