Leden 2010

Je to tak zlý, že nechápu jak to někdo takový může udělat ...

31. ledna 2010 v 19:59 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ

..mrzí mě jedna věc. Je to kvůli klučinovi, kterýho mám opravdu ráda (M.) Nevím, čím mám začít, protože je toho docela dost, co bych chtěla říct.
Vím, jsem člověk, který má své chyby i své přednosti. To má přece každý. Znám svoje chyby, ale když je slyšíte od někoho jiného a ještě v takovém podání, jak kdyby jste někoho např.: zabili, tak vás to docela bodne do srdce. Tenhle člověk mi teď řekl, že vyjebámá se svýma kamarádama, že nejsem schopná je všechny obejít, všechny je mít stejně ráda. Že mám všechno strašně jednoduchý, protože mi všechno padá pod "rypák" jak on poeticky napsal. ...atd. Bylo toho dost a o to víc mě bolí, když si to musím zase vybavovat.
Vzhledem k tomu nadpisu ...chtěla jsem tím říct, že nechápu, proč když se někomu na vás něco nelíbí, tak vám to hned neřekne. Bylo by všechno hned jednoduší, protože vy byste se nad tím zamysleli a hned se snažili to nějak změnit, aby jste pro toho člověka byli zase ti dobří. Proto mě mrzí a dost bolí to, že tenhle člověk si toho všeho (všech vašich chyb všímá) a uchovává je v sobě. Ale pak, když přijde poslední kapka - BUM ...a všechno to na vás vysype. Ještě horší je, že tenhle člověk mě opravdu zná...tudíž ke svému vylití hrnku zlosti vám může přidat i příklady. Což vás ještě víc bodne. Nevím proč to ten člověk dělá....Chce mě předělat? Chce si mě něčím zhnusit, protože už neví jak jinak by mě přestal mít rád? Dělá to jen tak, aby si něco dokázal? Prosím....dělej si co chceš, ale ne na mě. On ví, kam má bodnout, aby to nejvíc bolelo. Nikdy bych do toho člověka neřekla, že by mě chtěl takhle ztrestat...za chyby, které mám a snažím se s nima bojovat a někdy i vyhraju, ale některé věci prostě nezměníte. Ať už chcete nebo ne...ať chce někdo jiný či známí....
Nejhorší je to od lidí, který jste měli opravdu rádi a nikdy byste do nich neřekli, že vás takhle zraní. Proto mi to teď dává ponaučení, že i lidi, který mám opravdu ráda a dala bych za ně ruku kamkoliv, si budu hlídat a nebudu jim tak oddaná. Jestli si to někdo z nich bude číst, tak to prostě berte jak to bude. Moje chování k vám jako je třeba Nikolínka, a pár dalších se nikdy nezmění...a zrovna Tobě Niky budu vždycky plně věrná a budu věřit, že mě nikdy nebodneš. Protože přátele bodnou zepředu... a to bolí víc jak od nepřátel, který bodají zezadu a proto je někdy šance, že si spletou strany a nebodnou tě do srdce.

th. ano, ano, ano ..zase jedna z těch myslících..

21. ledna 2010 v 9:07 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Když si tak zpětně vzpomenu, jak jsem byla malá holčička s úsměvem neplných zubů...a teď. Jsem už velká holka. Za chvilku mi bude 18. a to je sakra změna. Nechci tím říct, že bych se nějak změnila ...to asi ne, ale přece jenom bude člověk jinej. Přijde větší odpobědnost..chce se po vás spolehlivost, nějakou tu moudrost byste už měli mít taky posbíranou a tudíž se musíte začít chovat trochu dospěle. Nemyslím si! :D I když si říkám, že by to bylo sice skvělý a určitě to tak i z části bude, tak pořád budu takový to dítě. Pořád ve mě bude moje malý já...Né že bych nebyla malá (myslím vzrůstově) :). Ale na výšce přece nezáleží.
Jen si to vezměte...už dělám autoškolu, za rok budu maturovat a prostě je to šílený jak jde ten čas rychle. Zdá se mi to jako by to bylo včera co jsem se tak radovala, že jsem se dostala na gympl a teď za chíli budu odcházet. (Ano, může se stát, že taky ne :D..ale pevně věřím tomu, že se to nestane.) Je to děsný...fakt si nemůžu zvyknout na tu rychclost...a teď ještě do toho všeho jiný záležitosti. Jako například kluci, kamarádi, všechny ty zážitky, který se stávaj ...všechna ta sranda ve škole... a za chíli přijde práce...džííízs...je to jak na zrachleným běžícím pásu.
Ale je to asi normální..je to realita a já jsem v ní...nevadí mi ..právě naopak! Jsem ráda, že nejsem nějaký ten snílek..jsem prostě prostý realista, který má rád upřímnost.
Teď se posuneme zase k jinému tématu. Hey! Všimli jste si, jak v tomhle světě lidi hrabou jen pro peníze? Děti ve školách již přemýšlí nad tím co budou dělat..například nějaký doktor, nebo nějaký poslanec...a co, na známkách moc nezáleží, ale je jasný, že jejich představy mají nižší splnitelnost pokud se nebudou dobře učit a prostě nebudou pro to dělat maximum. Hrozně se mi líbí jak všichni říkají..Já bych chtěl tohle a pak zas támhle to. Vždyť to můžete mít, ale musíte mít peníze...:D...Jo není to tak lehký. Nejhorší to maj rozmazlený děti bohatejch rodičů, který jim daj všechno oč je jejich milované děti žádají...ach ta oddanost. Jsem strašně vděčná svejm rodičům. Za to, co pro mě dělají..kde jsem díky nim ..a co všechno ještě třeba zažiju..než jim to začnu zase vracet :)) tím myslím mojí starostí o ně. Však si to vezměte...My, děti, jsme se jim narodily..oni si nás nějak vychovali (nebo taky ne), připravili nás na cestu životem...ukázali nám jakýsi směr a teď už je to na nás, jakou cestu si zvolíme...Rodiče začnou stárnout a budou potřbovat naši pomoct, přesně takovou jakou oni poskytli nám, když jsme byly ty malé děti. Na tohle se moc těším...až prostě přijedu jako nějaká ta 30ti letá mamka za svýma rodičema s mýma dětma..:D Nevím proč, ale fakt se na to těším :D.....
Myšlení je u konce..asi se mi už přehřál mozek :D bye!

The All-American Rejects - Can't Take It

20. ledna 2010 v 18:35 | (NE) D O K O N A L Á |  musique
Tak tahle písnička mě fakt oslovila. Mám ráda tuhle skupinu, ptž když jsem byla mladší prostě pořád a jedině jsem poslouchala rock..a teď se k tomu vracím stejně jako N. a prostě je to skvělý..nejlepší písničky na SNB jsou rockový...jsou dost rychlý, vyjadřujou pocity, který v ten moment prožíváte a jsou porstě skvělý.
Ano, zároveň však miluju hiphop..ptž svým způsobem vyjadřujou ty lidi co to zpívaj (spíš říkaj) taky svoje pocity, životní zkušenosti a nevím co všechno ještě. Veškerá hudba je jakoby deníček zpěváka, který ji složil nebo aspoň zazpíval.
Proto jsem ráda, že něktrý lidi (zpěváci) prožívají to, co já. Abych pak až to budu prožívat mohla pustit jejich píseň...a necítila se tak sama. :)


You speak to me
I know this will be temporary
You ask to leave,
but I can tell you that I've had enough

I can't take it
This welcome is gone and
I've waited long enough to make it
and if you're so strong
you might as well just do it alone
And I'll watch you go

Step up to me
I know that you've got something buried
I'll set you free
You set conditions, but I've had enough

I can't take it
This welcome is gone and
I've waited long enough to make it
and if you're so strong
you might as well just do it alone
And I'll watch you go

Come back home, won't you come back home?
You step in line, you got a lot to prove
It comes and goes
Yeah, it comes and goes
A step in time, yeah it's a lot to move
I know this will be temporary
I know this will be temporary
I know this will be, but I've had enough

I can't take it
This welcome is gone and
I've waited long enough to make it
and if you're so strong
you might as well just do it alone
And I'll watch you go

I can't take it
This welcome is gone and
I've waited long enough to make it
and if you're so strong
you might as well just do it alone
And I'll watch you go

I'm so SICk..a ještě se chlubím tím, že to přecházím...a nakazím miliony lidí...To jsem ale zlá co?!!

19. ledna 2010 v 15:26 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
AHojte mý milý, mladí, staří, krásní, nejkrásnější, chytří, i hloupější čtenáři. :)) Tím vás nechci samozřejmě nijak urazit, vždyť každý jsme nějaký, ne?
Jak jste se měli...všechny ty dny co jsem nepsala? Omlouvám se za to, ale opravdu na to nebyl čas. Hned po Vánocích jsem jela do Alp..Bylo to tam dokonalý, skvělý sjezdovky, nejvíc sranda se sestřičkou a vlastně celou rodinkou. Až na poslední den..ten byl trochu krizovej, ptž si prostě člověk jako já, tedy studující gymnázium, což není zrovna lehká škola, uvědomil, že bude muset všechno dohánět a bohužel při vší kráse a nadšení z hor se zase musí vrátit do reality. Přesně tak se i stalo. Jsem ve škole. Všechno mám dopsané, dohnané. Už je za mnou i ten náš ples, který jsem si jak jinak než užila ve vší parádě. ;) ....
A teď už jen čekat na ten vytoužený výpis z vysvědčení. Nevím jestli je zcela vhodné použít slovo vytoužený, ptž se na něj teda moc netěším, ale člověk nikdy neví, co ho může překvapit. Budeme optimističtí ne?:))
Taky musím upozornit na takový trochu převrat v mém dosavadním životě. Ano, je to tady. Slečna (NE) DOKONALÁ konečně začala dělat autoškolu. Mám z toho trochu strach. Zatím jenom teorie, ale za chvilku začnou i jízdy. Naštěstí můj strach je dosti zastíněn myšlenkou na tu svobodu, když si budu moct vzít auto a prostě jet...nemuset se nikoho ptát..prostě jet kamkoli se mi bude chtít a budu na to mít benzín :D. Těším se na to!
Další novinkou je, že se neúprosně blíží vystoupení. Jak jistě už někteří z vás vědí, tancuju hiphop a naše skupina bude vystupovat na jednou plese. Takže bude to asi dost sranda...jen se modlím, abych to nějak nepokazila. Máme hodně natrénováno, ale stejně si ještě nejsme tak jistí jako naše trenérka (mimochodem je moc šikovná a to je mladší než my :D) ...ale na věku přece nezáleží, tady jde o ty schopnosti.
Sedím a píšu ...píšu a sedím..a nějak mě z toho začínají bolet záda. Nevím jak je to možný a doufám, že to není teď z toho pádu na SNB...Ježiš, nemyslete si, že jsem nějakej neschopnej člověk, ale i ti nejlepší (jako třeba já :D) někdy padají. Ano spadla jsem kvůli lyžaři, ale tak stane se.
Nevím proč, ale na něco se těším. Mám teď takovou náladu, jak kdybych se těšila na nějaký dárek nebo tak něco. Asi se těším na dnešní večer. Je to první večer kdy se nemusím nějak moc učit, jelikož nic nepíšu. Pouze mám napsat nějaký výklad a to je v pohodě...já jsem ten humaniťák :)). Jo ale už vím na co se těším. Na jarní prázdniny, protože opět pojedu do Alp a to s tou nejlepší společností :)). Už teď se na ně moc těším!!! Taky mám skvělej pocit z toho, že mám domluvenou dovolenou s mojí nejlepší kamarádkou, sestřičkou, láskou, nigga girl *...prostě Nicorette! Pojedeme do Belgie a moc se na to obě těšíme. Bude to asi nejvíc poděl, ale my to nějak zmáknem :P...
Tak se mějte..a doufám, že jsem vás moc nezahltila informacemi. :) Mám vás přeci ráda **

New Year !!! **

1. ledna 2010 v 11:04 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ

Ahojtte ! ;) tak mě tu máte po nejvíc kalícím večeru ...btw: **PŘEJU VÁM ŠŤASTNEJ A VESELEJ ROK! 2010 ..bože to číslo se tak divně píše.
Včera to byla fakt dobrá párty...byla jsem u kámojdy, kde bylo dalších 6 hokejistů :D takže žádná nuda. Pak jsme s nima šly ještě na DISCO..takže jsme si fakt nejlíp zatrsali.
Prostě stručně řečeno : bylo to DOKONALÝ !**
Bohužel se však všichni neměli tak pohodově. Jojo..k těmhle radostem patří samozřejmě strasti. Je opravdu nepříjemné na Silvestra řešit nějaký problémy, které by se ani řešit nemuseli, ale co naděláte..nic!.. jako vždy nic.
Můžu bejt jedině ráda, že jsem sama..a na nikoho se nemusím ohlížet. Dělat si můžu co chci. A jsem v pohodě....takovou srandu jsem nezažila...už dlouho. Domů jsme se dostavily asi kolem 5.30 ráno a byly jsme rády, že jsme v teple.
Doufám,že jste byli v té skupině lidí jako já a nebyli jste smutní. Bohužel N. a K. byly trochu smutné, ale mají mě...a já je z té nepohody osvobodím.
Miluju ten náš dance..hiphop*dance....chtěla bych ho tančit fakt dobře. Tak jak jsou třeba ty videa na youtube...to je prostě bezkonkurenční, ale zase chápu, že to chce nějakou dřinu, ale já na tom prostě máknu. Chci to někam dotáhnout..tancuju pro sebe...tancem se dá vyjádřit jakýkoliv pocit. A neříkejte, že ne!!!
Ať mám jakoukoliv náladu...ten tanec mi jí vždy zvedne...je to všechno o rytmu. Jen poslouchat ...a jet.....miluju to!
Ježiš ani nevíte, jak se těším až budu na těch horách...prodloužím si krásně prázdniny, ale zároveň z toho mám trochu strach, ptž prostě bude pololetí...a já pořád někde lítám. Teď do toho ještě začnu dělat autoškolu. Měla jsem neskutečnou radost, když mi to taťka oznámil, ale zároveň ve mě hrklo...bóže, Ajuška bude konečně jezdit autem...to mě vyskočilo v té hlavě ...a zasekla jsem se. Vůbec mi nepřijde, že by mi mělo být za měsíc a 10 dní 18let...to je šílený..vždyť si připadám jak malé dítě.....Asi z toho nikdy nevyrostu. Ne, to bych zase kecala..moje názory a myšlenky už jsou na jiné úrovni, toho jsem si už dávno všimla. Ale chápete mě..ne?:)
No nic...jdu se asi trochu protáhnout, ptž jsem ještě jak v limbu..tak se mějte krásně...a myslím na vás **