Březen 2010

Až dnes..

27. března 2010 v 23:49 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
..jsem pochopila, že se nevyplácí vypouštět úplně všechno co víte z pusy. Nikdy už to neudělám a hlavně si pořádně budu rozmýšlet komu co svěřím.
..

Ale musím řict, že pro pravdu se každej zlobí. Jo..má to chudák holka ale popis tady u nás v ZR City...je to těžký. Jak se chováte, takový to máte.. a pak si to snězte i s drobečkama. Je těžký pochopit tu lidskou blbost...mám s tím docela problémy. Nechápu o co jim jde. Těm lidem, který mají tu potřebu o někom něco roztrubovat...ať už je to či není pravda. Je těžký rozpoznat, kdo je s vámi a kdo proti vám. Ptž někdy se ti lidé chovají tak, že jsou s vámi...ale pak jsou to s**ně a hned vidíte, že jste prohloupili.
Aspoň mě to ale naučilo. Sice se trochu bojím, že mě to oddálilo od mých přátel, ale já vím, kteří z nich jsou ti praví-ořechoví.:)

Počasí si dělá jednoduše to, co chce. Že mu to někdo nezakážeme. Hm...kéž by to tak šlo. Nemám ráda déšť. Néé že by mi nějak horečně vadil, ale prostě musíte mít deštník, nebo kapuci nebo další jin věci, které vás před ním schovaj. Nemůžete si jen tak chodit ....mít sluneční brýle, ptž přes ně byste asi houby viděli (za toho lijáku) no a hlavně nálada je taková na nic....spíš na přemýšlení.

Dneska jsem se rozhodla pořádně se obout do toho učení na testy do autoškoly. Musím vám teda říct, že mě to strašně baví...myslím, řídit auto. Ty testy mě moc neba, ale člověk to musí věět, aby se nedostal do nějakého maléru ;). Taky musím říct, že mám docela bobky z těch zkoušek...taková menší maturita. :D :D :D Ježiš co to melu. Matura bude ještě horší ....ááááá
Ještěže mě to čeká až za rok...ale to uteče jak voda jsme tam....no potěš...ani na to nechci myslet.

Today ...koukala jsem se na film The Box. Musím říct, že mě opravdu překvapil. Nádherně v tom filmu zobrazili tu skutečnost, že člověk je sám svým strůjcem a nese odpovědnost za činy, které udělá. Doporučuji vám se na něj podívat. Je to trochu psycho, ale neříkám, že se to nemůže stát...né teda zrovna s tím, že zmáčknete jedno tlačítko a někdo koho neznáte zemře, ale prostě ta odpovědnost.
Je mi 18 let a pořád si přijdu jako malá. Když jdu někam pít..bojím se policajtů...no to je fakt úlet. Kdybych měla jinou barvu, tak si myslím, že jsem mimozemšťan. Asi ten respekt z poldů mám už od mala. Přesně si to pamatuji, jako by tobylo včera. Šly jsme se segrou a kámoškou, která bydlela ve stejném baráku, z gymnastiky. Bylo to docela pozdě večer a nám bylo tak 10 let :D. Dělaly jsme kraviny a pak hrály na schovku..já se schovala za jedno auto blízko předního kola. No a co se nestane. Kolem jeli policajti a zastavili u mě. Ptali se mě, co tam dělám. Já byla úplně stuhlá strachy. Ségra s tou kámoškou ke mě přiběhly. Ti poldové si mysleli, že upouštím kola. No to mě po*** ...vzhledem k tomu, že mi bylo deset, byla jsem malá a ještě k tomu holka..a byla jsem ráda, že tohle je vůbec kolo natož vědět, kde má nějakej ventilek na to abych ho vypustila....no prostě no comment. Někdy mi i ti důležití lidé, přijdou blbější jak mi obyčejní. Ano. Nikdo není dokonalý, ale tak ...mohli by trochu přemýšlet. Nebo si snad začnu myslet, že na policajta chodí jen lidi, kteří jsou hloupí a mají sílu.

Dobrou.

think 00.

21. března 2010 v 13:07 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak jsem zase zpět...vrátila jsem se už v pátek večer, ale nechtělo se mi psát. Musím říct, že se mi z těch Krkonoš nechtělo, ale né kvůli tomu sněhu a ježdění, ale kvůli těm lidem. Dokonale jsem si to s nima užila. Vím, uvidím je ve škole, ale tam se každý chová jinak..a hlavně není čas na pokec. Už se s nima neuvidím každý ráno u stolu...s Helenkou a sedmi klukama :)).. Njn budu si muset počkat na další rok. Ale kdoví jestli to vyjde..budu maturovat a nevím jestli mě naši pustí. Nic. Neřeším..to až na to přijde čas.
Přijela jsem, viděla jsem a zase můžu odjet. Viděla jsem Nikolku, a Lukáška a zase bych mohla někam jet. Neříkám, že se mi tu s nima a dalšíma kámošema nelíbí, ale jak jsme si už s N. říkaly...chtělo by to nějakou změnu. Nevím jestli je to tím počasím. Už je prostě jaro a teplo a lavičky nikde a proto sedíme jak trubky před velkou bránou na kamenným patníku a mrznou nám zadnice. :D Je to tak...holej fakt. Musím říct, že se vždycky těším domů, když jsem někde dlouho. Kdybych neměla fotky mých nejbližších v mobilu, snad bych i zapomnlěa jak vypadají jejich obličeje. Ano. Je to tak...S Lukáškem to bylo včera dokonalý. Strašně se mi po něm stýskalo...ale nečekala jsem, že jemu po mě ještě víc. Málem mě umačkal, ulíbal a nevím co všechno k smrti. Nechtělo se mi od něj...byl to skvělej den. Šli jsme koupit dárek pro jeho synovce a L. chtěl abych s ním jela k nim a prostě byla s ním. Přišlo mi to ale strašně rychlé..takže jsem řekla, že ne. Ale určitě chci poznat jeho rodinu. Tomu se nebráním a snad ani neubráním..ale teď je na to ještě čas...jsme spolu teprve dva týdny a je to krásný. Tak romantický...že to snad ani víc nejde. Nikdy jsem ještě neměla tu čest mít takového kluka. Je naprosto odlišný od těch všech, které jsem doposud měla.
..

Musím se pochlubit :D. Dnes jsem vařila. Jo! Nevěříte. Ani jsem nic nespálila, nic nezhořelo a dopadlo to vynikajícně. Jsem zvědavá jak to bude chutnat mé rodince až přijede z Alp. Závidím jim...mají tam krásné počasí. Dvojátko jezdí v mikince a určo si to krosí, přesně podle jejích představ. Těším se, až se mi vrátí. Je to přece moje polovina :). Taky jsem zvědavá, jaké překvapení si pro nás rodiče chystají...nechtěli mi to říct přes telefon, tudíž se to snad dnes dozvím.
Achjo. Zase je neděle. Zase musím dělat něco do školy. Ještěže mám tu vynikající kamarádku a spolužačku, která mi donese sešity na dopsání a hlavně díky ní prostě v tě matice neplavu. Je skvělá. Strašně chytrá, objetavá, naslouchavá a proto si jí tak cením. Má vlastně můj velký obdiv, ptž nikdy ještě neměla kluka, ale když za ní přijdu s nějakým takovým problémem, dá mi radu, která je jak od 25 leté, zkušené dámy. Fakt mě překvapuje :) Znáte taky někoho takového? Nemusí to být ohledně vztahů...ale kdokoliv,co má nějaký reálný názor na něco, co nikdy nezažil.
Je to mazec.
Už jsem se rozhodla. Dnes si budu číst. Než přijde Monča, přenesu se zase na chvíli do toho jiného světa, který mi vytváří moje bohatá fantazie, kterou překypuji. Čtu knihu Vítěz je sám. Je to psychologický román od mého oblíbeného autora. Vřele vám ji doporučuji..teda pokud vás tento žánr baví.
Taky jsem se rozhodla, že bych měla konečně zajet do Brna za tím svým kamarádem Matýskem a taky něco pokoupit..chce to už nějaký ten letní šatník. Potřebuju takové ty společenské kraťasy, sukni, možná conversky nové :P (ulítávám na nich) a spoustu dalších věcí..hlavně nesmím zapomenout na brýle :D tak se mějte a napište mi zase :-*

GO GO GO snowboarding **

12. března 2010 v 22:51 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Táák ..a vaše slečna drškatá, (NE) DOKONALÁ pofrčí na hory. Ano ano, zítra v 9.30 budu opouštět ZR City..a pojedu směr Jánské lázně v doprovodu s mojí dokonalou slečnou :-*. Jedu na lyžák, ale jako instruktor ;) jsem přece jen už třeťák, tak mám něco na kontě :D...
Njn bude to sranda. Ani o tom nepochybuji, ptž ty lidičky, se kterýma jedem jsou opravdu skvělí. Plus ty dvě třídy prváků. Jsem zvědavá jak to bude..jestli se s některýma skámošíme a tak. Většinou jsem zvyklá jezdit si podle sebe jen s Helčou, ptž prostě jezdíme rychle, ale teď ..budou tam ty děcka, tak se budem snažit je něco naučit.. snad jim to půjde ;)
Právě jsem dopekla Muffins. Je to už taková tradice. Každý z naší slavné čtyřky pečeme něco na cestu, ptž jak je známo..na horách se musí počítat s vysokohorskou přirážkou :D. Né že bychom měli málo peněz, ale nemusíme tam přeci všechno utratit.
Ou ou ou.. další novinka..Jsem teda už zadaná milé slečny a páni. A je to nejvíc v pohodě..užívám si to jako nikdy. Dneska můj "mucínek" slaví 20..takže už je to vééélkej kluk. Prý se na to ale vůbec necítí.. Heh..já se taky necítím na 18 let. Však to jsou pořád nějaký skoky, změny a kdo se má pořád nějak transformovat...to přijde snad časem ne?...Člověk přece musí něco zažít..to ho posune dál v jeho vývoji. ;)

Bóže dětiská jak já se těším...měla bych jít asi pomalu spát, když mě se tak nechce. Jak jsem asi plna očekávání, tak mi to hromadí nějako moc adrenalinu v nadledvinách :D...Nééé nebudu muvit odborně..ale když ona ta biologie... Hmmm... :D to mi připomnělo dnešní joke. Helenka se krásně vyznamenala v bižuli. Prý co je to testosteron...?? To je teeeen..mužský pohlavní orgán. Měli jste vidět ten výbuch smíchu. Ano. Je to mužský pohlavní, ale HORMON.
Je jaro, tudíž není divu, že občas člověk myslí na něco jinýho. Jééé to zas bude na farmě. Kohouti budou dělat nálety na slepice..a jiná zvířata jistě také nebudou pozadu.

No nic ...jdu si asi opravdu lehnout. Abych se aspoň trochu vyhajala. Tak se mějte krásně a užívejte si to ve škole...a všude možně.
P.S. : Těším se na to, až přijedu, ptž naši i se segrou jedou v pátek ráno do Alp a já přijedu v pátek v 19.00 ..tudíž celý víkend je byt můj :)) ♥ ááá :D

∟I want be in nursery school

3. března 2010 v 20:07 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte. Tak si říkám, že bych mohla zase něco napsat, abyste měli co komentovat. Heh, asi bych se měla nějak vyjádřit k tomuto nadpisu. Je to prosté. Jako malá jsem si říkala : Ježiš ať už jsem dospělá..nikdo mi nebude nic zakazovat atd. Teď ? Chci být malá, chci aby se o mě někdo staral, dělal mi jídlo, hladil mě, když půjdu spát. Prostě všechno to, co bylo, když jsem byla malá. Nebrete ten nadpis ale doslova. Nechtěla bych být v jeslích :D...Tam jsou totiž takový ty zlý děti, co každýho tyranizujou :D....
Tento týden bych nazvala jedním slovem ŠROTING. Ano, bohužel jsem opět spadla do spárů své milované školy (gympl) a proto se ode mě očekává, že podám také nějaké výsledky...(při zkoušení, písemkách..atd.) Výsledky jsou vše, co koho zajímá. Teda aspoň na škole. Ale v životě je to naopak, tak kde je sakra chyba? Proč, když si jde někdo hledat práci, musí mít na nohách boty na mega podpadku, krásný sáčko a přiléhovou sukni...blůzu nejmíň s kilometrovým výstřihem a nevím co ještě. Jsem zvědavá, co budu mít na sobě já až se budu snažit někde upíchnout.

Nicméně...nejde přece jen o učení. Mozek si musí taky někdy odpočinout, i když ...jestli ho má někdo tak malej jako hopík..skáče mu v té lebce pořád a nezastaví se...ach ta příčina migrén. Dost...prostě holé a krásné relxování, povídání si s různými osobami, ať už cizími nebo milovanými přáteli. Vždyť je to jedno...nějaké to odreágování to prostě chce.
Fuuuj...a proto se teď učím totálně dementní anglický slovíčka ze sekce Education...který mi absolutně nelezou do hlavy...tak kde to jsme? Proč..? Na co..? Jéééžiš...kolikrát si tohle řeknu v nějakých hodinách, kde se probírají totální sr****, které v životě stejně nevyužijeme?!
Nic. Nemá cenu se rozčilovat. Vlastně můžu říct, že mě baví se učit. Baví mě vědět hodně věcí, i když je časem zapoměnu, ale prostě mě to baví. To co se naučím na gymplu mi už nikdo nikde nedá. Pak už to budu muset všechno najít sama....
Dnes mě čeká velké rozhodnutí. Ach, ano...je to nečekaně nový kluk. Tak o co jako jde...? Proč tak dlouho přemýšlím jestli Ano x Ne ?...Je v tom snad nějaký háček? Prý...poslouchej své srdce, ale jak, když bije každou chvilku jinak...Mimochodem. Asi bych vám měla říct, že musím jít 9.3. ke kardiologovi...jo, čeká na mě totiž celkové vyšetření srdce. Obávám se, že budu mít srdeční aritmii (= nepravidelný tlukot srdce). Doufám však, že to nebude nic vážného. A abych se vrátila k tomu klučinovi...vím, nikdo mi nemůžete nic poradit, protože je to na mě..ááááááááá ale když mě by se nějaká ta rada tak hodila. NE. Musím to udělat sama...a takyže udělám. Dnes. Prostě to zkusím..všechno přece jednou začne a jednou to musí zkončit. Proto to musím začít, abych vůbec mohla přemýšlet nad tím, jak to zkončí.
Tak se mějte krásně...a nebojte vaše články čtu, i když nenapíši komentář. Nestíhám to...a nebo nevím co mám říct...:)