Květen 2010

th.04

31. května 2010 v 22:45 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
..

Vždycky jsem si myslela, že když budu mít přítele, budu ho milvat a budu mu věrné. Sama jsem už zažila dost vztahů, ale stejně u každého myslím, že to nebude ten poslední. Je otázkou proč? ..ale je to tak. Já to nezměním, protože to prostě nejde. Nechci nad tím přemýšlet ani plakat.
Ani nevíte, jak je to těžký. Teda, možná víte, ale nepřála bych vám to. Mám přítele, kterého bych za nic nevyměnila. Je skvělý, hodný, slušný, dá se říct, že chytrý. Ale přesto mi vždycky přistane na nose myšlenka..."Někde je možná lepší." Nevím co si víc můžu přát, ale jak mi jednou dědeček řekl: " Kdo má moc, chce ještě víc." A tak to je a bude...a vlastně bylo. Nijak to nezměníme. některé věci už jsou dané a my jen pokračujeme v jejich provedení. Někdy si říkám, že bych chtěla udělat něco, co změní nějaký lidi. Nebo jen něco jednoduchého, aby to každý pochopil a byl jiný. Možná lepší, možná horší. Není pro mě lehké o tomhle psát, ale zase je tu on=P. Je to zvláštní, ale znám tenhle pocit od mého skvělého spolužáka...popsal mi ho asi takhle: "Jsou nějací lidé, kteří tě přitahují ani nevíš jak. Budeš se chtít bránit, ale nepůjde to. Budeš hledat někoho jiného, ale k tomuhle se vrátíš...třeba po čase, ale vrátíš." ....
Je to tak těžké a zároveň tak lehké. ...a krásné a volné a rači už nijaké.
Vím, že s ním teď nemůžu(ani nechci) být, ale někdy jindy - ano! Chci to zkusit. Ani nevíte jak mě to trápí, když mu dávám takovou naději a on jí bere vážně a já ho pak jen tak lehce "odkopnu". Je to ode mne sprosté, ale jinak to nejde. Vím co mám a nechtěla bych o to přijít jako ani o P., kterého mám taky ráda, ale trochu jinak, ale je tam ...v s****...nikdy ho nechci od tamtud vyndat.

Asi jdu spát, protože...přemýšlet už nemá cenu.
...**

Už je toho asi moc..stejně tak jako když sníte celou skleničku nutely

30. května 2010 v 16:58 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Nechce se mi tam! Přijde mi, že už si s nimi nemám co říct, kromě těch "vyvolených", kteří mi budou chybět až se všichni rozrchnem. Kdyby jste to někdo nepoznal, mluvím o škole. Je toho tolik co říct a přitom bych si to nechala pro sebe. Nebaví mě ta hokla se kterou sedím..nebaví mě něco dělat...bolí mě z toho akorát hlava. Vím, neměla bych propadnout lenosti, ale už jsem na okraji propasti.
Možná je to tím, že tu nejsou rodiče. Mile si odjedou na dovolenou a děti...hrajte si!...Chjo, taky bych jela někam pryč, ale k moři nemůžu. Kvůli debilní štáítný žláze prostě nikam nepojedu..nevím co je horší. Škola nebo nemoc.
.

Chtěla bych už chodit do nějaké práce...až se tak stane, asi si budu říkat, že chci zase do školy. Jo. To říká každej..ale je to asi lepší něž se učit milion listů z češtiny nebo chemie. Mám tyhle předměty docela ráda, ale asi to znáte. V práci ¨přece člověk dělá to, co chtěl celej život. Ano, někdo si prostě nevybere, ale myslím,že každej máme stejný možnosti..pak už je to jen na nás. Někdo chce být číšník, někdo kosmetička, někdo kadeřník a někdo chce studovat vysokou školu. Bóóže...proč nás je tolik. Někdy si říkám: "Kde je na tom světě chyba?"  Stále nemohu najít odpověď...nevím, asi se mi nechce.
Zase je tu to období, kdy mi přijde ten můj zatracenej život stereotipní. Asi to tak musí bejt...když človek pořád něco nemění..začiná to být nuda. A přitom....jedzím autem, což mě strašně baví. Čtu knížky, který bych si sama nevybrala a taky mě to baví...je tu spousta lidí, se kterými bych klidně strávila celý život...ale taky je tu spousta lidí, které nemusím ani vidět.
Trochu mi přijde, že si zase stěžuji..Ne! Ono to k tomu životu prostě patří. Jednou jsi doma, pak zase nahoře.

Takže se jdu asi zahrabat ...protože někdy je lepší mlček, když vás bolí hlava.


th.03

16. května 2010 v 12:04 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Dobré ráno dítka,
tak jsem se konečně dokopala k tomu, že vám napíšu. Vím, jsem hrozná, že píšu až teď, když já pomalu nevím co psát. 
Ale jdu na to.

Máme tady u nás v tom středně velkým městečku POUŤ, takže jsem tam každý den, ale teprve včera jsme to vážně rozjeli. Byla jsem tam s N. a L. a pak se k nám přidal i O. , kterého jsem s N. teprvě včera poznaly, ale docela dobrej kluk :D. Každopádně s ním byla sranda...:D
Parádně jsem se dnes vyspala, ptž chodím o víkendu docela brzy..však víte, přes týden se toho moc naspat nedá.
Těším se na tenhle týden co bude, ale za rok se na něj těšit nebudu. Budu totiž maturovat, ale teď ještě ne. Musím si úžít týden plný jen pěti hodin...bohužel z toho je dost matiky, ale tak musíme se přece překážkám postavit. Budu ale držet pěstičky těm, co maturují, ptž vím, že se tomu taky nevyhnu. Ale dost o škole. TU už mám hotovou. ;)
Dnes budu asi jen odpočívat a číst si nebo koukat na film, ptž mě to počasí docela unavuje. Je pořád pod mrakem a nic s tím nenaděláme.
Musím se vám pochlubit se svojí nemocí. Mám zánět štítné žlázy. Ne, není to zas tak hrozné..teda v tom smyslu, že nemusím někde ležet na posteli a nechodit ven. Jen beru prášky 3x deně a nesmím pít kafe, což mě zabíjí. Dál nesmím jíst oblíbené přílohy jako je: špenát, zelí, brokolice, květák. Achjo. Nic s tím dělat nemůžu, pokud chci být zdravá. Hmmm
..
Teď trochu z jiného soudku. Teprve včera jem si uvědomila, že jsem strašně ráda za ty lidi, které mám ve třídě. Samozřejmě, že né všechny, ale některé začínám víc poznávat a je to skvělý :). Trochu mě mrzí, že nepojedu na cyklisťák, ale už jsem se tak prostě rozhodla a nehodlám to měnit. Oni si to užijou i beze mě. :) Já si aspoň vymyslím vlastní program. Tak trochu jsem si nadhodila, že bych se mohla učit, ale znám se :D. To už bch se musela opravdu hodně nudit a to myslím nebudu.
Doufám, že mi L. odmaturuje a půjde pěkně pracovat. Abych s ním mohla být víc času. Sice se budu muset už učit atd. ale věřím, že to zvládnem. Jsem fakt magor, ale prostě věřím tomu, že spolu budeme hodně dlouho. Kdo ví jak... :)
..
Sice se někdy pohádáme, ale je to jen kvůli kravinám, což mě trochu vykolejuje, ale tak co. Nemám se zbytečně rozčilovat a stresovat, ale někdy se opravdu bojím, že o něj příjdu, stejně jako on o mě. Nedávno mi to říkal, jinak bych to neříkala. Nevím. Snad to bude dobré :)

Někdy bych se vážně chtěla podívat do budoucnosti, ale kdo ví co bych tam viděla a beztak bych se snažila něco změnit a pak bych změnila i tu budoucnost. Takže z mé snahy podívat se tam, vždy sejde :D
No nic.. jdu se dát trochu do kupy, nasadit obličej :D a pak ještě na pouť musím si tam koupit tu palestinku :)) Bye **

th.02

3. května 2010 v 14:38 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
estačím se divit!
Musím začít popořadě...tedy AHOJ
1. Zjistila jsem, že moje neustála aritmie srdce má prameny v něčem jiném a to, v mé zvětšené štítné žláze. Je to nepříjemné a tak trochu si připadám, jak kdybych měla ohryzek jak kluci :D... nééé tak hrozné to není :D zase tady nebudu hyberbolovat...Ale každopádně s tím musím skočit k doktorovi. Nejvíc jsem ale happy z těch příznaků, ptž je to naprosto přesné. Ktéré zní: Hypertyreóza, zvýšená činnost žlázy, přesněji zvýšené koncentrace hormonu tyroxinu (označovaného T4), se projeví bušením srdce, jemným třesem rukou, horkokrevností, hubnutím i při dobré chuti k jídlu, nepřiměřeně dobrou náladou (euforií), zmatenou podnikavostí, někdy až nespavostí.
Tudíž buduvrzy brát nějaké zajímávé, nepřekvapivě obrovské prášky a to každý den a bude asi i častá kontrola u doktora.
..

2. Lidé se opravdu mění. Přicházejí noví a odcházejí staří přátelé. Né všichni. ..to je jasné, některé si nechám až do smrti.
Jen mě to udivuje.
...

3. Ve škole je to fajn. Teď zas budou maturovat čtvrťáci a budou mi opravdu moc chybět. Né všichni, ale někteří mi opravdu přilnuli k srdíčku. Např: Jiřka a Peťa, Davídek, Ivča, Market, Zdenda...atd... je jich dost, ale teď už je tu všechny psát nebudu. Moc jim přeji, aby to udělali.
Samozřejmě i tomu malinkatýmu Lukáškovi (láska moje). Určitě to všichni zvládnete! ♥
.

4. Moje jízdy autem, bez cedulky AUTOŠKOLA na střeše, jsou opravdu lolkové D:
Zrovna o víkenu jsem řídila z Jihlavy a měla jsem teda co dělat, abych z těch zatáček nevyletěla.
Jinak je to ale pohoda.
..

5. Zanedlouho už budou prázdniny a s tím přichází i moje brigáda. Jsem teda docela zvědavá jak budu mít nějaké volno. To víte, já pitomeček pitomej malej jsem si vzala na každý měsíc jednu brigádu. Ale tak zase se těším v červenci koně a v srpnu banka. No není to krásná představa? Teda aspoň mě se to páčí. :)
6. Se třídou bychom měli jet na cyklisťák, ale já se tomu raději vyvaruji. Stejně den před odjezdem do Zubří budu s rodinou v Jeseníkách, tak si raději užiju to volno po svém :))
..


Nejsem ulejvák, ale někdy se mi prostě nechce znáte to. Miluju svůj ReTRO styl. Aspoň tak to nazvala babička ...a co? Mě se prostě líbí a tak to bude.. Miluji converse, miluji košile, miluji znak PEACE, miluji objímání, sex, smích, sníh, a lásku...a především rodinu a své přátele.
..

  ***