Červen 2010

the world facinates me..

28. června 2010 v 21:22 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
..ale teď už z toho jsem vážně jelen.

Je tolik věcí, které nebudu nikdy chápat. Jako třeba švédskou trojku, závist, hloupost, nepřesvědčivost a v neposlední řadě nepochopení. Asi jsem nějaký blázen, ale potřád bych některým tupějším lidem chtěla radit. Konečně jsem však dospěla k tomu, že se jim vlastně poradit nedá. Jsou už takový jiní nebudou. Oni si vybrali svojí cestu života, tak ať se s ní perou.
Vždycky jsem si stála za tím, že každý má vždy na vybranou, ale jeden člověk mě přesvědčil, že tomu tak není. A já konečně pochopila....
Sice je vždy možnost "mít na výbět"..ale někdy není tak jednoduchá jako si říct "tak, teď chci tohle.." a ono to nepůjde, protože nezáleží jen na tom, co vy si vyberete..někdo vám to prostě neumožní.
Někdy si říkám jak je to nefér. Ale,       zřejmě to tak musí být. Asi si tou nudou už nením rady, když přemýšlím nad těmito věcmi, ale nedá mi to. Vždycky to v té hlavě mám a vždy to tam zůstane. Pokud se ze mě nestane nějaký poťouchlý "spasitel hloupých lidí".
Nojo..vždy tu budou ti bohatší...a tím pádem i ti, kteří budou závidět, krást, pomlouvat..atd. S tím nic nenaděláme..nikdo!
Škoda, že druhí lidi se nedají změnit. Záleží jen na každém z nich, jestli si uvědomí jací jsou..a jaký by mohli být.
Jak to tak píšu, říkám si, že to vlastně vůbec nemá smysl rozebírat..ale mě to prostě nedá.

Kdysy mi řekla jedna mě velmi blízká osoba, že se nad tohle všechno musím povznést. Bože jak krásné slovo..kdybych měla říkdla a neměla mozek, tak se snad i povznesu..ale bohudík, nejsem tak blbá, že bych tohle všechno přehlížela.
Nad něco se prostě povznést nedá..hlavně, když si myslíte, že se můžete na toho člověka spolehnout a on pak udělá tohle. Řekla jsem si "asi je nervózní, nešťastný,smutný..."ale těžko říct, jak to je. Už se to stalo..neříkám. Odpustila jsem jí..i mu...ale stejně to tam bude..vždycky.
..

Najednou si uvědomuji jednu věc. Vždycky jsem se divila, že mam nemá už tolik kamarádek a nevěřila jsem tomu, že by to bylo kvůli jejímu chování. Bavila jsem se o tom s ní, ptž mě to zajímalo. Řekla mi že lidé se mění, dělají různé věci, přemysťují se, ...pak už si prostě nemají co říct. A přesně tohle jsou důvody, proč lidé mění své přátelé. Ať už ve zlém nebo dobrém...Nejde jen o to se pohádat a pak už se nebavit, ale o to, že někdo se odstěhuje pryč a není čas na to se vídat. Jiní mají moc práce...změní postoje a názory a tak to jde po celý  život. Jsou to ale jen známí. Kamarádi by vám měli vydržet do konce života. To je pěkná věta...ale jak dlouho to trvá, než poznáte, kdo je ten opravdový přítel ? Může jich být i víc, ale čím víc jich je, tím horší to je. Tím míň času máte pro každého z nich..tím víc lidí to mrzí, tím víc lidem je to líto, tím víc lidí se na vás může vykašlat. ... a přesně o tom to je. Já si tohle uvědomila. Teď...až teď, když jsem to poznala na vlastní kůži.

Nakonec chci říct, (že tohle všechno, i když to píšu, jako by to bylo o všech, je z pravidla o lidech v mém okolí), nic si z toho nedělejte..jen jsem se potřebovala vypsat.

ups....

25. června 2010 v 11:57 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Prázdniny jsou tu...takže mě tu spíš neuvidíte než uvidíte...ale jsem za to ráda, ptž v tomhle městě...s těhlech lidí už opravdu nemůžu....báááj :)

Znáte ten pocit..?

20. června 2010 v 13:21 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
.

Dobré (od)poledne :) , tak jsem se dnes dostavila domů trochu déle. Byla jsem včera na Dářku na oslavě jednoho kámoše mého přítele. Když jsme tam jeli, tak jsem byla O.K. , ale jakmile jsme měli vystupovat, tak to přišlo. Ten pocit, že vlastně tam budete znát jen pár lidí a nebudete vědět, co dělat. Jo, ten pocit se dostavil, ale pak zase přešel. Trochu jsme to tam s L. řešili. No - dalo by se říct, že to byla taková enší výměna názorů, ale nakonec jsme se uklidnili. Dopil poslední pivko, dokouřil poslední čůňo a šli jsme si lehnout. To bylo nejlepší....:D takhle dlouho jsme se spolu nezasmáli ani nepamatuji. Mačkat se na malé posteli ještě šlo. I když...:D k ránu už se mi tak mačkat nechtělo :D ...tak víte jak...něco se vždycky musí obětovat. ***
Včera jsem byla ještě na chalupě a byl to takový  pracovní den. Umývaly jsme s Mam okna a vysávaly...no a pak dojel taťka a vyhodil jedinou chycenou myšku za křeslem..tyo to byl smrad..ani nepamatuji, kdy jsem viděla chycenou myš...
(Ježiš už zase melu nějaký sr***čky :D )

Néééééé
Tak.
A jdu se mrknout na film.
The runaways !
Bye!
Mimochodem new friend´s blog .. fLeury~

th.06

14. června 2010 v 18:27 | (NE) D O K O N A L Á
Tak jsem zase tady a pondělí už skoro za náma. Píšu s takovými rozestupnými intervaly, že to není ani možné. Njn. Asi se stávám jednou z těch, kteří nevědí, co napsat. Al já to vím...tedy aspoň teď.
Dívala jsem se před chvilkou na různá plemena koní. A říkala jsem si, že bych si už konečně nějakýho toho svýho miláčka, měla pořídit. Jezdím už deset let a chtěla bych trénovat ještě víc. Skákat a možná i trénovat drezuru. Ale momentálně jezdím western...tak nevím pro co se mám rozhodnout. Western není špatný, ale anglie...bože! to je naprosto dokonalé. Sedlo lehké, uzděčka jemná...úplný rozdíl.Na to bych ale potřebovala jiného koníka..ne haflinga.
Opravdu mě to láká. Zase jsem chytla takovou tu svou zasněnou náladu. Heh :D to by se nemělo moc stávat..pak to špatně dopadá. Nicméně, zítra jsi asi zajdu koupit novou helmu a přemýšlím i o vestě..kdybych náhodou padala..chci prostě začít skákat.
Teď mám před sebou ještě zbytek volného týdne a tak si asi zajedu do Jihlavy zajezdit. Budu dělat prostě to, co mě baví a uklidňuje. Škoda, že není sníh, to bych jezdila o sto šest na prkně.

Dneska jsem byla ve škole jen na čtyři hodinky. Naše třída jela totiž na cyklisťák a mě se, když to řeknu  po pravdě, nechtělo. Je šílený počasí a navíc, nemůžu moc dýchat.
Nejvíc mě štve, že nemohu jet k moři...a to jsem slíbila N., že pojedeme...chjo. Ale dneska jsme nad tím s mam přemýšlely a vymyslely jsme super plán..tak ho hned musím doručit N., aby neměla strach. :))
Ani jsem ještě moc nepřemýšlela ..jak dopadnou prázniny. Červenec je jasný, ae srpen ještě ne. Tak uvidíme...třeba budu mít volno a bude to super.

Do školy jdu zítra až na 14:00 tak jsem žvědavá, co budeme dělat.  Má být zase noc se Shakespearem, tak to bude snad ok.
Když budou ty prázniny napadá mě jediná věc, přípravné kurzy na vysoké školy. Vůbec ještě nevím a vzhledem k tomu, že to není levná záležitost..asi bych si to měla dobře promyslet. To samé, že se začnou platit vysoké školy..to bude opravdu bezva. ...

Další myšlenka ohledně školy je státní maturita. Asi je jí vážné dočkáme, i když dost neradi. Podle mě je to určitá výhoda, ale i nevýhoda. Už jen proto, že je to něco, dalo by se říct, nového.
Většina studentů, včetně mě, si myslí, že jsou pokusní králíci. A zkuste říct, že ne! Měli jsme jako jediný jednu přihlášku na střední a teď budem jako první dělat státní maturitu. ://

No nic...doufám, že dnes pojedeme na večeři k babičce a já se proběhnu s Argím..tak se mějte pěkně ..pa

th.05

6. června 2010 v 17:41 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak jsem zase tu děckááááá ...
nevím, čím začít dřív. :D
Dneska měla babička oslavu svých 70tin, které ale měla 27.5. ..ale tak co viď..aspoň jsme to oslavili. Byl skvělý oběd v hospůdce Na Pavlači. A pak začala moje jezdící párty :D
Řeknu to asi tak. Už když jsme jeli na místo určení, řídila jsem já. Potom jsem ale šla koupit jídlo pro L. a donesla jsem mu ho do No.1 ...ale vzápětí mi volá ségra, prý ať jí donesnu hned papíry  klíče od auta. Jenže já byla pěšky a navíc v dost blbých botech. Tak mi L. řekl, že si mám půjčit jeho auto. Zprvu jsem se trochu bála, ale pak jsem si řekla: " Proč vlastně ne..aspoň bude sranda." Tyo ani si nedokážete představit..jaký jsem měla strach, ale smála jsem se zároveň. Takový skvělý auto....ani bych do něj neřekla. Dřív jsem o golfíkovi říkala, že je to divný auto, ale teď ani neotevřu pusu...je fakt skvělý. Taková volnost...asi mi zatím stačí takovéhle menší auto :D
Ne prostě nemůžu si to vynachválit.


Zdá se mi to..nebo si ze mě někdo dělá srandu ?:D Včera to bylo teda dost znát. Šla jsem ven s P. a jak si tak jdem smějem se...šlápnu do kalužo-blíto-hov** ..a jako nahodí mi to clou mojí krásnou conversku...no nenaštvali byste se?!! Ještěže P. bydlí tak blízko jsem si k nim šla umej botu. Jeho mam mi půjčila boty a on ponošky. :D Prostě sranda... Ani by mě neštvalo to, že jsem do toho šlápla, ale to, že jsem ty boty prala asi tak před týdnem..///

Jestli přežiju tenhle týden, tak už všechno. Mám toho jak na****o a to  budu ráda až budu mít za sebou to úterý. Mám z toho největší strach.. /-/-/-/..
Další strach mám z matiky, kterou ani nevím kdy píšu..další z těch milionů nervů..ale dědeček mi řekl, že se nemám zas tak nervovat...a bude to v cajku. Jen tento týden a pak cysklisťák, na kterej nejedu takže si aspoň týden odpočinu od těch lidí ze třídy..samozřejmě jen nějakých..Ale těším se na to jak dítě na dovolenou. ;)
..

Už aby byly ty prázdiny..To si s mužem nejvíc užijem ;)