Červenec 2010

th.7

24. července 2010 v 17:19 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak je tu další volný den...volný ve smyslu toho, že není co na práci. Takže si čtu, hledám věci na netu..atd. To čtení mi opravdu chybělo. Do toho všeho tu hučí počítač. Někdy si říkám..chudák aby se nezavařil. No a ještě tu hraje muzika. Zrovna teď je to Shania Twain. Nechávám to na youTubu.com co mi vybere. Když si to tak vemu, je to vlastně skvělý společník. xD Bože, už mi asi hrabe.
Ségra je pryč, táta spí a mam se dívá na tv.
Vyhrabala jsem za skříně malé věci a ještě nejsou všechny. Právě teď jsem si vzpomněla, ž jsem zapomněla na nějaké kombinézy atd. Takové ty zimní věci. No a kdo ví jestli toho nebude ještě víc. Musím říc, že vyhazování těch věcí mi je líto...(i když já je vlastně nevyhazuji. vždycky někam docestují.) Zajímaloby mě, jestli se dostávají peníze za věci, které dáte do 2nd handu..??? Hmm? Co myslíte? Možná by se to ještě šiklo.
Mám nový tarif a nejvíc mi vyhovuje. Přátelé 300..nemůžu si stěžovat !!! Nadávat můžu akorát tak na sebe, ptž můj zmoklý mobil už asi jen tak neoživím. :(( Dala jsem ho jednomu pánovi,kterého zná táta tak ho buď spraví a nebo dostanu nějaký cash za náhradní díly. Abych si mohla koupit nový.
..

Včera jsem byla v Brně ...po dlouhé době. Miluju to tam..je to naprosto odlišná civilizace..ty obchody...áá á asi bych se tam v nich utopila :D. Koupila jsem si skvělé kraťasy, po kterých jsem neuvěřitelně toužila. Plavkové od Rip curlu **** prostě bomba. A koupila jsem si je jen díky jedné slečně, která v tom skateshopu prodávala a dala mi na ně slevu, ptž nebyly zrovna nejlevnější....ale co už ..mám je doma? MÁM a jsem nanejvíš spokojená. Jen si teď s tím počasím říkám, abych je vůbec využila, ptž je docela zamračeno..divím se že neprší. Ono to asi ještě přijde. I když na druhou stranu je ideální počasí na ježdění na koni. Jedu teď ještě na týden na koně, tak se docela těším. Pokud to bude všechno v klidu. Někdy mě tam ty lidi docela štvou.
Začínám mít strach z matury. Je to tak blízko a já nic neumím. Jo mám ještě čas...čas,který na to učení musím věnovat, abych to dala. Když jsem jela včera z toho Brna..napadla mě taková myšlenka. Co kdyby naši neměli na zaplacení té výšky. Přece jen jsme dvě , stejně staré kozy.. :D a není to zrovna levná záležitost. S tím ale přišel pocit, který jsem nečekala. Ten pocit, kdybych nemohla na výšku. Strašně by mě to mrzelo. Ztratila bych všechny sny, co jsem do budoucna měla. Díky tomu se mi otevřely oči a já vím, že se musím hodně učit, abych odmaturovala + dostala se na výšku. To je teď můj hlavní cíl. Tak doufám, že mí přátelé budou se mnou a já s nimi, ptž jsou na tom stejně..a my to prostě zládnem děcka !! ***
No nic...jdu se pustit do dalšího vyházení věcí..začalo mě to bavit... :D

po dvou týdnech..

20. července 2010 v 14:30 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Po dvou týdnech jsem zase zpět a užívám si to. Jen s ním..a taky s nimi. *** Bóóóóóže jak Ti mi chyběli!! Jak jsem to bez nich mohla vůbec vydržet. Néé už nejsem malá, takže jsem to vydržela úplně normálně.
Jen abych vás uvedla do problému :D byla jsem na brigádě. Opět na koních na dva týdny a ještě mě jeden týden čeká. Bylo to vyčerpávající a snad nikdy jsem se ještě tak moc netěšila domů, jako v tu neděli odjezdu. Moje vyčerpání se nedá ani popsat. Tyhle dvě poslední noci jsem spala jak zabitá, ani odchod Lukáška si nepamatuji. Ale šel do práce, takže asi brzo.
Už si jen říkám: "Přežiju ten poslední týden na koních a pak honéém nějaké akce". Štve mě, že mi asi nevyjde další brigáda v bance, ale tak ještě je to snad v řešení..no nevím. Moc nadějí tomu ale nedávám.
Je to neuvěřitelná pohoda mít auto jen pro sebe. Teda se segrou, ale ta volnost. ..stačí mít jen na benzín, ale to je teď v pohodě, ptž máme brigádu :).
Jééé měla bych se svěřit a chci od vás radu. :D Jaksi jsem utopila svůj mobil, který jsem neměla ani půl roku, ale o to nic. Chtěla bych vás poprosit, jestli byste mi nepomohli vybrat nějaký new mobil. Chci dotykáč, ale vůbec nevím jaký..shruba kolen 4tisíc..víc asi ne..jen aby měl docela dobrý vybavení :) foťáček a tak....budu moc ráda za vaše nápady, tak mi písněte do komentáře..
Zítra mě čeká velká páárty ride... plus moje milované Ladies!! už se na ně moc těším, některé budou chybět, ale my to nějak přežijem...a navíc, není to poslední párty o prázkách, takže tak...:D
A copak děláte vy? Jste pořád někde na dovolených nebo lítáte po venku..hlavně večer? Hmm?

Už ani nevím co napsat. Zítra ještě musím k doktorce do Jihlavy..na kontrolu se štítnou žlázou..:// tak doufám, že to budu mít v cajku. Držte mi pěstičky..

Mějte se fanfárově !!!:))