Srpen 2010

cililink...a next chapter

26. srpna 2010 v 16:40 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tuhle písničku mám moc ráda...už je pro ten text a pro ty kluky, kteří jí zpívají...jo asi to není nejlepší tématika, ale prostě jsem jí sem chtěla dát a teď jí poslouchám pořád dokola. Jsem totiž tak trochu mimo svou bytost. Asi zas moc přemýšlím o věcech, které jsem udělala atd...ale co je na tom nejlepší..že prostě už nebudu jak největší debil poslouchat písničky, tak smutnýho rázu, že z toho přijde depka a zeptá se mě: "Jéé čauec Andy..ty zas nemáš s kým pokecat viď...tak mě tu máš!! " ...To je to poslední, co bych chtěla.
Možná bych neměla tak moc přemýšlet, ale spíš něco vymyslet ...už se tak trochu nudím a nevím co dělat...teda vlastně vím, ale chtěla bych dělat něco lepšího... Pořad mě chytá myšlenka ohledně učení, ale pak mi to mí velmi blízcí kamarádi zakážou :D...a nedivím se, taky bych jim to zakázala!!! :D:D:D:D:D:D

Dneska asi pojedu do Jihlavy. Volala mi mamka, že bychom mohly jít do kina. No proč ne ?:) Docela bych s ní neco podnikla...už jsmAsie dlouho nebyly spolu. Byla teď pořád někde na cestách. Jo asi si řeknete, že je to super..nikdo vás neokřikuje ohledně toho, co máte udělat...máte prostě volnej kvartýr. Ale když to tak máte už 18 let tak vás to nebaví. Neříkám, někdy se to hodí, ale prostě...mám jí ráda a je to přece máma. ..nejbližší človíček..a pak táta, taky tu pořád není. Je přes týden v Jihlavě, protože tam pracuje. Jo, chápu, že nebude dojíždět každý den..to se docela prodraží, ale vidím ho jen o víkendu..teda pokud se neodhodlám dojet do Jihlavy...ale jde spíš o čas....Asi bych tam měla jet...

Teď jsem našla jedno video ze seriálu, který bude teď na COOL nově...jmenuje se Glee

Jako bude to fakt best..už se na to těším..

Jo a abych nezapomněla...prázdniny se už blíží ke konci, ale kdo nepustí prázdninovou náladu..bude je mít po celý rok :))

may be

17. srpna 2010 v 17:54 | (NE) D O K O N A L Á
Zdravím všechny opilce, znuděný dnešním dokonale propršeným počasím. Je to na prd žít v mírném podnebním pásu, ale stejně tak v subtropickém a o tropickém nemluvě.
Zjišťuji, že se mi chce tak hrozně o něčem psát a vlastně se mi ani nechce vzpomínat na to, jak to všechno bylo. Je to trochu chaozz..ale tak já jsem jistě inteligentní tvor stejně jako pan prezident :D takže bych to měla zvládat.
Prázdniny utekly docela dost rychle. Ani bych to nečekala možná protože měsíc strávenej na koních je prostě sežral, ale tak...taky jsme si tam jisté věci užily.
Musím napsat novinu, které jsem nejvíc plná a to tu, že můj new mobil už bude na cestě. Teda ... právě jsem si ho asi před hodinou objednala, takže teď už jen čekat. :)))
Dala jsem za něj skoro všechny peníze vydělaný z brigád, njn kdybych nechodila do hospod a na jiný akce, tak mi i něco víc zbyde, ale nelituju toho.
V sobotu jsem byla na jedný akci, která probíhá každý rok. Peče se tam prase a je pije pivo a kofola a teď  se zavedlo dokonce karaoke, takže je tam o zábavu postaráno. Jedinou nevýhodou je, že s každým rokem tam přibydou lidi, který neznám...a teď už jich je tam tolik, že se mi tam ani moc nechce být. Připadám si tam jako vetřelec, ale bylo to fajn. Až na pár seků, který jsou vlastně dycky.
..

Musím ale konstatovat jednu věc, kterou mi vlastně řekl kámoš, který mě vezl domů ve 2.45 a.m. Fak mu děkuju :D za jeho obět. :)) Povídali jsme si během té jízdy domů a já mu řekla, že jsem tam vlastně nikdy nespala, když byla tahle akce...jo vlastně možná jednou, ale to bylo skoro poprvé, kdy tu akci zavedli. On se ptal proč..a já řekla, že ani nevím, ale že se tam pak prostě nějak necítím..udělaj se ty skupinky..a teď já sama..skupina sama o sobě...super..tak jsem si sedla na lavičku před Amforu a koukala jsem se na Dářko ...na etadla..na hvězdy..dokud mě neprozvonil a já jela dom. Na tohle mi řekl, že se ani málo opíjím. Je to fakt. Každej už tam měl něco v sobě...každej měl jinej zájem. Někdo si vylíval vztek, jiní se smáli a zpívali...jiní pili ..a další ani nevím co. Prostě s chlastem je to těžký..nikdy nevíte, co a hlavně s kým udělá. Možná proto se nedokážu opít do takový super skvělý nálady, která by do konce večera neopadla..prostě vždycky opadne.
Ale dost už....bylo to fajn a je to za mnou. Chtěla jsem ty lidi vidět a to bylo hlavní. Vyzkoušela jsem si zpívat se třema klukama a Nič byla hoper k té naší hudbě :D.....prostě to je nejlepší vzpomínka, kterou budu mít.
Zítra se jedu mrknout do Prahy s babičkou a dědou, jestli mu bude dobře. Miluju jak se na to vždycky vyfešákujou..je to prostě mazec...ale tak znáte to ..maybe :)
No jen abych to upřesnila...nejdu tam nakupovat nebo tak něco...to se mi momentálně nechce. Ale jedu na Vyšehrad, kde jsem nikdy ještě nebyla a to jsem v Praze byla kolikrát :D...no a pak se asi mrknem na nějakou výstavu..to jsou taky zážitky :D...
Někdy si říkám jak je sex těžkej ....:D
Asi bych už měla jít tak pa :)

...jak může..

9. srpna 2010 v 12:47 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
být někdo tak blbej jako já.
Asi jsem ještě nevyrostla a nebo to tak asi má být. Asi mám být taková celý život. Na jednu stranu je to fajn, ale nechci kvůli tomu být sama, aby to nebylo špatné vůči druhým,...
bože, co to tu plácám za kraviny...
Měla bych se nad sebou zamyslet...a hlavně si urovnat, co chci.. To bude zřejmě to nejtěžší.

Včera měla babička narozeniny, tak jsme naklusali a popřáli jí všechno nejlepší. Ani bych neřekla, že ten čas tak rychle uteče. Ještě si pamatuju, jak jsem se hlásila na gympl a teď mě čeká závěrečný ročník. Ou máááj...to snad ani není možný.. tak rychle to uteklo. Stejně jako všechno
Ani né do roka se budeme stěhovat do Jihlavy. Je to tam fajn, ale nebudou tam mí přátelé...ano, asi tam budou nějaký nový, ale jaký....??
Mám strach. Ne jen z maturity, ale i z toho, jestli se dostanu na nějakou výšku. Strašně bych chtěla dělat to, co jsem si vybrala, ptž mě to baví a chtěla bych to dělat. Vím, že pro to musím něco dělat...a taky se do toho pustím.
Další můj strach je z toho osamostatnění. Neříkám, že teď nejsem dost samostatná, ale za chvíli budu možná ve velkém městě..naprosto sama. Sama, tím myslím, bez rodiny, starých dobrých přátel....atd. A třeba taky ne. To je to jediné, čím se teď můžu ukliďňovat...je to šílený....no stres no stress...fuuu fuuu fuuu...I'm Ok..so what? !!!! Screaaaam!!
STOP!...už musím jít..něco bych dělala, tak musím vymyslet co...no nic.tak se mějte ;)

th.8 ...wish right now

3. srpna 2010 v 14:46 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ano..něco bych si teď opravdu přála. A to to, aby se pár věcí vrátilo zpět do těch starých kolejí.
Netuším jestli jsem se změnila já nebo oni, ale spíš já...
Je to těžký. Člověk by chtěl být na tolika místech najednou...rozhodnutí mi připadá čím dál těžší.
Poučila jsem se už z tolika svých chyb a přesto mi přijde, že to poučení je chyba. Když jsem ztratila Milana, tak jsem byla smutná a nadávala jsem si kvůli tomu jako jsem byla blbá, že jsem mu nevěnovala víc času a teď, když mám Lukáše a věnuji mu hodně času...ztrácím svoje přátele. Počínaje nějakými, které jsem dlouho neviděla jako Anet, Verča...atd...ani nevím. Ztratila jsem Páju a to jen kvůli tomu, že mě měl rád a já si prostě vybrala jinak. Chápu, že nemůže čekat ..třeba by se ani nedočkal, ale chybí mi to povídání si s ním. Vždycky byla taková sranda..a někdy to bylo i smutný. Ale vždycky jsme se nějak udobřili. On to ale ukončil. Vůbec mě už nechce vidět. Já to nechápu...ano. nechápu tohle (ne)řešení problému. To je jako kdyby jste někoho chtěli nejvíc se s ním bavili a pak ho poslali ke všem čertům jen proto, že si vybral někoho jiného. Proč jsme prostě nemohli zůstat kamarády??? Zřejmě je to tak hrozný, že už mě nechce raději nikdy vidět. Nechci to říct hnusně...ale řeknu to. JEŠTĚŽE SE VĚTŠINA MÝCH KAMARÁDŮ ZNÁ NAVZÁJEM. Protože když tu nejsem..oni jsou si dobří a když se najednou vrátím..už mě nepotřebují. Proč taky...teď jsou maminky a dcerušky...a rumový víli... a nevím co všechno..Jo je mi z toho do breku...a kolikrát se mi už ani nechce to číst..
Jsem ráda, že jsou spokojení..přece jen je to jejich život a netočí se kolem mě. Jen jsem si myslela,že jsem tak trochu jejich součástí..ale asi nejsem. Asi jsem pořád ještě naivní malá holčička.
sad
Ani nedokážu popsat ten pocit jak moc se těším až odmaturuju a půjdu pryč. A to si ještě pamatuji, jak jsme si říkaly, že spolu budeme všichni bydlet na jednom privátě, třeba v Brně. ..jak budem na vejškách a prostě tak. Že na vždy budeme spolu v kontaktu. ...tenhle ideál se mi docela rychle rozpouští před očima, když je zavřu....
Jak rychle může člověk něco ztratit.
Asi budu muset hledat nový.... bude to těžké...ale věřím, že zase najdu někoho, s kým si budu moci říct všechny svoje žážitky a poslechnout si jeho..a smát se tomu,...a chodit ven..jen tak si lehnout na deku a jíst brambůrky opalovat se smát se..dát si vodárnu...nebo na chalupě si udělat mojito a ugrilovat si nějaký maso....doufám, že to bude brzy. Ještě než zkončí prázdniny..Abych nemusela celý den sedět doma..a koukat se na filmy, uklízet nebo si číst. Aspoň, že se díky té knížce dostanu do jinho světa a můžu si ho představovat.
Řekla jsem si, že se chci věnovat svým přátelům víc,když už mám čas a jsem doma...ale oni najednou jakoby žádní nejsou. Ještěže přijede Monča Bl. domů a Martínek..a budem třeba něco dělat...asi určitě ne každý den, ale třeba někam občas zajdem. Aspoň nějaká útěcha.
Omlouvám se přátelům, kteří si to přečtou a řeknou si, že to není pravda, ale mě to tak bohužel přijde...