Září 2010

Happy ...happy...happy! :)

28. září 2010 v 21:53 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ani nevím proč mám tak dobrou náladu...asi je to tím, že jsem si právě objednala novou bundu na prkno a doufám, že bude stejně tak dokonalá jako vypadá. No jsem to ale zvědavá :D..

Škola:
Škola je teď největší hegeš..nečekaně je to tím, že jsem v tom kráasným maturitním ročníku..ano, už i já. Ty nároky, které na nás kladou, a na které nejsme absolutně zvyklí jsou neskutečné. No prostě člověk musí pořád něco dělat. Tento týden je ve znamení VOLNO...super..aspoň mám dost času na různý věci včetně učení.

Dnešek:
Například dnes jsem byla s L. u jeho nejstaršího bráchy (respektive u jeho rodiny). Tohleto poznávání nesnáším..je to tak divný a vždycky, když se to blíží tak mám šílený strach a pak..když odjíždím, tak je to nejvíc luxusní zážitek. Musím vám teda říct, že je to úplně jiné, když jedete za lidma, kteří jsou o devět let starší než vy, ale tak bylo to v pohodě. Jeho brácha je fakt bezva a Nikolas..tak to je největší péro. Jako jestli budu mít někdy takovéhle dítě, tak asi hodim mašlu. :D

Zima:
Už se těším na zimu. Ani nemáte tušení jak..prostě ten úžasný pocit z jízdy...hlavně z těch lidí. Mám další oběť, kterou musím naučit jezdit na prkně. Jsem na to opravdu zvědavá. :D...Niky nečekaně je to L. :D:D:D to zas bude zima...ale alespoň nás to rozptýlí od té školy.

Výlet:
Myslím tím ten školní. Ne, nejedu na něj. Jede se na Pálavu, skvělý kraj, krásný..a to vínečko a lidičky, ale prostě to počasí je šílený. A hlavně jedna osoba, kterou víc než nejvíc nesnáším...tomu se chci vyhnout. Jo, říkám si, že asi přicházím o ten zážitek, ale co..prostě jsme jen lidi..s některýma vydržíte.. s jinýma ne..:X bohužel..

Knížky:
Konečně jsem dočetla tu knížku Zeď od Sartreho...fakt bomba!! Vřele vám ji doporučuji, ptž to je fakt něco..je to možná jen trochu složitější, ale když si přečtete doslov, tak pochopíte :)
Teď už ale čtu Memento od Radka Johna a to je taky něco...mám to jako referát do psychologie...jak je vám asi známo, je to kniha o feťákovi..Až budu mít přečteno víc, dám vám vědět :D

Tvl to jsou srance, co tu píšu...ale co..jsem jen člověk..
tak se majťe....papa:-*

nervy na pochodu

1. září 2010 v 13:44 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Doufám, že tím stresem aspoň zhubnu. Momochodem..Ahoj všem!
Jsem v té škole byla jen chvilku a stačilo mi...děkuji už nepřijdu.
Kéž by. ..je to poslední rok a tak se s tím nějak poperu. Nejvíc mě štvou ty lidi tam...prostě už z nich mám ponorku, takže je budu jednoduše ignorovat a myslet si to svý. ..jinak to nemá cenu.
Asi mě ukamenujete, ale mě se ta nová maturita docela líbí :D.. prostě představa, že bude nějaká změna mě vždycky nadchne...tak uvidíme, co se z toho vyklube.

Green Day! Znova jsou u mě na prvním místě. Jo mám ráda skoro všechny styly hudby. Každý z nich má svou charakterní složku, ale já si nechci nic vyhraňovat..
..


Chce se mi utéz z mojí hlavy, ale neumím to, takže se musím nějak vypsat. Vím, že tenhle článek bude plnej nesmyslných ale i smyslných věcí. Za prvé musím říct,že se nesmírně těším až budu mít zase nějaký peníze, ptž už mám vymyšlenou dalšívěc, kterou si musím koupit a tou je zimní bunda, zimní boty a 8G karta do mobilu. Ano, řekla jsem věc, ptž to musím brát pěkně po pořádku..takže bundička (ku***čka) ...už jí moooc chci :D...Jestli se mi bude chtít dám sem i její obrázek ;) abyste mi ji mohli zkritizovat.
Nedávno jsme si s jednou kamarádkou říkaly, že bychom chtěly být aspoň jednou takový ty víc tupější lidi, kteří myslí jen na sebe a o ostatní se nezajímají. Neřešily bychom naši budoucnost..bylo by nám všechno tak volný jako kalhoty, když zhubnete 20 kil. Tyo jen si to vezměte...takovej jednoduchej život. Ale zase si tak říkám, měl by vůbec nějaký smysl? Takhle aspoň víme co chceme, pro co vlastně žijem a především..čeho chceme dosáhnout.
Život není jednoduchý, ale kdyby byl...nebylo by to, co je teď a kdyby nebylo to co je teď..mohlo by to být i horší...Takže na druhou stranu si říkám...Proč se vlastně stresuju? Když to k ničemu není.

Asi jsem nervově labilní člověk..ale co. Někdo to být musí.
Tak já jdu mrknout na učebnice, které chci prodat letošním třeťákům a pak bude taky nějaký kešík z toho :D
báááj