Říjen 2010

není si na co stěžovat...až na pár věcí..

24. října 2010 v 21:09 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
..

Musím říct, že mám fakt skvělou náladu. Nevím jestli jenom teď, ale hlavní je, že ji mám. :) Dneska to byl fakt peckovej den. Vždycky je to peckovej den, ale pokaždé s někým jiným. Today to bylo s Mončou, Martinem a Lukynem :*. Nečekaně doučko z matiky...u toho je vždycky takové pr***, že to ani nejde popsat. Tím nechci říct, že bychom tam nic nedělali, ale řeší se tam prostě i jiné věci, které naprosto nesouvisí s probíranou látkou :D ....no coment :D
Potom s Lukynem...hysterkou mojíí...to je něco, ale dneska to bylo moc pěkný ;) njn zamilovanost. Někdy je to ale na prd...ptž člověk, který je zamilovaný, je vlastně spoutaný. Spoutaný svými city k někomu jinému. Jak se říká..všechno má své pro a proti. Ale my samozřejmě musíme vidět především ty dobré věci !!
Ve škole je to taky docela na pohodu, ale říkám si, že se musím začít pořádně učit na přijímačky. Teď si užívám ještě trochu volna, ale nic se nemá podcenit. Nikdo nám přece nezaručí, že se na tu naší vysněnou výšku dostanem..musíme pro to něco udělat..když nejsme ti, co mají v kapsách milióny. :)

Njn asi bych měla jít spát, ptž jsem fakt unavená. Už jsem začala psát seminární práci do psychologie...tak mě to začalo bavit..ještěže už budou ty prázky, abych měla čas to psát, ale samozřejmě se bude kalit, ptž bez toho by ten čtvrťák ani nebyl čtvrťákem ;)

Tak páááško lidičky!!! vaše coOl, (NE)DOKONALÁ ***

PS. právě sem napsala dva pohledy..jeden popluje do ČÍNY a druhý do FINSKA...prostě paráda :)

Všechno se vším souvisí..jih a východ, sníh a tání..

17. října 2010 v 13:54 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Včera to byl skvělej večer. Zase jsem to potřebovala...už dlouhou dobu jsem nikde takhle nebyla a nějak jsem asi ani neměla náladu, ale včera. ..včera se to rozjelo. Bylo to skvělě odreágující se. Nejdřív jsme šli k Chalupovi na nějakej dlabanec. Tam byl zase frmol..a ten skvělej chlapík, co dělá pizzy. Takže tam to začalo. Bohužel Kač s náma nemohla pít, ptž pak jela domů a jak se nám všem novořidičům známo, za volantem musíme sedět střízliví. Po jídle jsme nevěděli kam zavítat, ptž jsme si mysleli, že bude určo všude plno. Taky že bylo...ale my šli do JAZZMINU. Poslední dobou se mi tenhle klub dost líbí, jako není to o tom, že by se tam pořád hrál jazz, ale o těch lidech. Chodí tam spousty známých lidí a to mě baví. Prostě sedíte u vašeho stolečku s vašema lidma a najednou se tam objeví někdo známej, kterej sedí dole. /my seděli u baru/ jako prostě náájs. Nějak jsem si to tam prostě a jednoduše oblíbila. Takové temno tam a ta hudba :D....někd yzazní i šmoulové...někdy překecáme Martínka, aby zahrál na piano a to je pak něco...prostě ráj
Musím se znovu zmínit o zimě. Těším se na to jak malé děcko na Vánoce...ale zas na druhou stranu se mi to moc nelíbí ohledně auta. Vyhrabávat sníh, škrabání oken a neim co ještě. TO je ale asi jediná nevýhoda :D jinak vidím všechno pozitivně. Vy ne?? Doufám, že nejste jako klučina, kterýho jsem poznala včera, který naprosto nesnáší zimu. Musíte přece na všem najít aspoň jednu pozitivní věc. Nedávno jsem se dívala na film Sněhový dort. Byl to zajímavý psychologický film. Ptž je to o paní, která je autistka. Pokud nevíte co je to autismus někde si to najděte, ale shrnutě můžu říct, že se člověk chová jak malé dítě, je strašný puntičkář...a dalo by se říct, že prostě žije ve vlastním světě a nic a nikdo ho nezajímá ( myslím jako citově ). No a tahle paní měla strašně ráda sníh a vločky a všechno co se třpytilo ve slunečním světle...úplně jsem se u toho filmu zasnila, když pominu tu myšlenku o čem ten film je. Každopádně vám ho doporučuji, ptž je to fakt něco. :)
Začínám nějak pociťovat, že se snad usazuju nebo já nevím co :D ...Měla bych začít zase trochu řádit, ale nechci nikomu ubližovat, takže to musím nějak promyslet.
Taky jsem si vysnila cestu do Austrálie po maturitě. Takže doufám, že to vyjde, ptž by to bylo super...ta příroda tam, lidi, angličtina...asi nějaká brigáda..no to by se ještě vymslelo. Ale vážně nad tím uvažuji :))
Na konec bych snad jen řekla, že se těším až bude tenhle rok za mnou :D
Je to výstižné ?