Prosinec 2010

So rafff....barbara....:)

29. prosince 2010 v 13:33 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
 Jako nejvíc tahle písnička..tak nejvíc prkno...tak nejvíc kámoší..tak nejvíc rodina...tak nejvíc všechno, co miluji !!!
Užívám si to volno....to bez pochyb, ale budu muset začít s učením jinak mi ta maturitka proteče mezi prstíííky...Ale i naše učitelka cituji:" Užívejte si to volno, na učení bude času dost""" ...:D nééé já jí věřím, ale stejně, toho učení je jak na***no, ale tak, my to přece zvládnem....;)
huuuuu huu huuuh uuuuuuu...ta písnička mi tu hraje pořád dokola. Jsem jeden z těch lidí, kteří mohou poslouchat nějaký songs pořád dokola....Což moje ségra třeba vůbec nechápe.
Musím říct, že se těším, až zas budu jezdit na nějaký kurzy, je to hrozná švanda...sice někdy nuda, ale jinak pohoda. Teď v lednu mám začít jezdit do Jihlavy na OSP, ale nestihnu všechny, ptž musím na tu operaci.. A to mi komplikuje i Silvestr...bude to lolek zase po dlouhých letech s rodiči na Silvestra. Néé jako já si umím užít všechno.
Vlastně musím říct, že i když jsme byli nedávno na prkně a jela jsem s někým cizím na lanovce, tak to byla paráda. Mě to nevadí..já vždycky pokecám...a jako pohoda. Prostě baví mě si získávat nový lidi...co víte, kdy se vám budou hodit. Třebaže jsou od pryč, ale však já budu taky za rok někde jinde...i kdyby né na výšce, tak budu někde pryč...:) takže já nema problema bavit se s někým, koho neznám. ;)
Ani nevíte, jak mě bolí záda. Ale je to z jahod, já to vím moc dobře. Budu to muset nějak přežít no.
Opět jsem přemýšlela...a opět mi vylezla taková myšlenka, že chci něco dokázat. Ať už v kariéře nebo zábavě, ale chci. Chci si jít za svým snem a nevzdávat ho. Chci se dostat na výšku a makat na tom. Chci dělat blbyny na prkně...chci se naučit skákat i za cenu nějaké zlomeniny...ale to k tomu patří, ptž jak jinak se to mám naučit. Chce to odvahu a jet..Chtělo by to nějakýho trenéra na skoky. Jezdit umím..a troufám si říct, že docela dobře. Ale na tohle potřebuju nějakou chytrou radu. Sama si chci dělat kurz na učitele na prkně...chtěla jsem už minulý rok, ale nestíhala jsem časově. Takže to vypadá, že až ten další rok, ptž tenhle rok : operace, matura...a na nic nebude čas.
Taky jsem se dozvěděla,  že pojedu k moříííí :) juu ale až na konci letních prázdnin, ale byla by to paráda. No řekněte sami. Dlouho už jsem nebyla u moře...ale nesměla jsem kvůli slané vodě...njn štitná žláza je potvora...komplikuje v jistém směru život, ale jinak se to dá. Nebudu na ni nadávat, přece jen je to součást mě. :D
Je to pohoda, žít si tak jak se vám chce...mít svojí rodinu, to  gro, které vás drží a nikdy neodejde. Dneska ráno, když jsem se probudila jsem si uvědomila, jak je přátelství věc na konci pavučinového vlákna. Stačí jen něco říct a hned se to může utrhnout. Je to těžký. Řeknete si :" to se nemůže stát, jsme nejlepší přátelé." Ale i když jste, tak se to může pokazit. Je to na prd...všechno je tak jednoduchý, ale na druhou stranu...i ty jednoduché věci jsou někdy těžší, než ty nejtěžší. Sama jsem se o tom přesvětčila.
Miluju svý rodiče. Opravdu nade vše. Kdybych tu o nich měla mluvit, bylo by to na dlouho, ale chci zmínit jen pár důležitých věcí.
Táta je skvělej...teď, když už jsem přece jen považována za dospělou, bavíme se na takový filozofský úrovni. Připadám si jak malé dítě, které nic neví. Jednodušeně řečeno, bavím se s ním o nejrůznějších věcech, které se týkají praktického života. Dokážeme se takhle bavit hodiny, klidně i den v kuse, když na to je čas. A to mě strašně baví.
Maminka je taky suprová...dává nám všechno ze sebe. Je úžasně obětavá. I když jede hroznou dobu třeba Praha-Pardubky a pak teprve domů...pořád je schopná nás i po té dlouhé cestě hodit na kopec, když chceme dát pojezd. Miluju je oba dva....fakt nedokážu ve dvou větách shrnout, co všechno pro mě jsou. Udělali toho tolik. Už jen to, že díky nim tu jsem. :))
Jsem strašně ráda, že je mám a hlavně, že mám jejich podporu :-*

Vánocccc éééé

24. prosince 2010 v 17:08 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak už to máme tady. Ten náš vysněný den, na který celý rok čekáme...ale nejen na tento. Přijde mi, že to strašně uteklo.
Ale je to tu a my si to pořádně užijeme !!!
Ať už vás trápí cokoliv..od těch nejmalililinkatějších drobností až po ty obří problémy...nechte je teď chvíli stranou a užívejte si tu společnou rodinnou atmosféru u televizních pohádek.. později u stromečku a potom v posteli s dokonalými sny, o dárcích, které jste dostaly.

Tudíž vám přeji krásné a veselé vánoce a šťastný nový rok. Užijte si to pořádně. A toto je speciálně pro maturanty (tedy i pro mě) jak to řekla moje třídení...: nespoléhejte jen na štěstí..:))

Do vole prdele...velebnosti

19. prosince 2010 v 9:04 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak jako už fakt nevím. Co ta rýma kruci ode mě chce?? Nevím. Už fakt nevím, co všechno jsem si dala a nedala do nosu, do pusy....všechny možný prášky na imunitu, uvolnění horních cestm dýchacích...atd. atd. Já už fakt nevím. Nejhorší na tom je, že nemůžu jet na prkno a to jsem se tak těšila. Miluju to ježdění nahoru a dolu..prostě NE! Musím ležet doma. ...nebo né ležet, ale být v teple. Debilní dutiny, kdyby se daly nějak odoperovat - udělala bych to, ale těžko říct, jestli to jde.
Musím dneska dopsat tu seminárku, ptž už mi z toho jdou vlasy kolem :D..teda oči kolem a vlasy vztávají hrůzou. NÉÉÉÉ!! Já tak nesnáším tyhle práce, když nejdou hned od ruky.
Jsem sprostá. Stejně jako ONA! :D Ale máme se rádi, tak co  :D


ÁÁÁ..přes vlny rubikonu k tobě výš....:D néé já jsem prostě nostalgik..to ani jinak nejde. Ani už nevím, co všechno jsem dřív poslouchala a teď už ani neznám název kapeli.
Největší sranda: Předevčírem mi bylo oznámeno, že mě miluje...jeden kluk, ale že mě nemůže nikdy mít....:D:D Nééééé já prostě nemůžu. To je najednu lásky od každého :D
Né é nebudu si z toho dělat srandu...spíš je to k pláči..Vždycky, když mi někdo něco takového řekne, tak jsem na rozpacích, ptž to je šílené a já začnu řemýšlet o tom, co by bylo kdyby...A to nemám ráda. Kdo taky jo. Prostě teď někoho mám a mám ho moc ráda. Nevzdám se ho pro někoho kdo mě má rád..ale kdoví jak to všechno je. Měla jsem pro toho kluka slabost, ale nevím jak teď ..tenhle cit k L. je silnější :*
No nic ..jdu raději filozofovat nad tou svou seminárkou, ptž jinak mě trefí šlak asi.. ://

a teď nemůžu mluvit...

17. prosince 2010 v 15:46 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte.
Ano, je to tak, najednou nemůžu mluvit. Je to sranda, ale vysvětlení je prosté. Našě škola pořádá jako každý rok Vánoční turnaj ve volejbale pro vyšší gympl..takže prváci až čtvrťáci se zapojili do tohodle happy free sportu :D. Noo ani jsem nečekala, že budem tak šikovní (nehrála jsem v týmu, ale pekelně jsem fandila) ..kvůli tomu ten hlas. Jinak skončili jsme na krásném 4.místě. Minulý rok jsme byli poslední, ale teď jako čtvrťáci 4. proč ne...moc se my ten zápas líbil..hlas je někde, ale my na 4.místě :D... nooo prostě zajííííček :*
..
Další novinkou je to, že už jsme byly konečně s N. na prkénkách našich. Ani nevíte, jak krásně se jezdilo. Skoro žádní lidé, prázdná sjezdovka, kopec srandy, new boys, but only as a toys :D..a prostě nádhera. Musíme jet znova. Nevím jestli to dnes taky vyjde, ale bylo by to fajn. Jak jsem tak poslouchala dneska má dost mrznout, tak nevim, ale docela bych jela. Musím říct, že se divím, každý rok, jakmile se rozjel Harus, tak všichni jeli a najednou je nějaký nápadný ticho po pěšině.
Hodně lidí se mění...atd. Je to mazec. Moc se mi o tom nechce mluvit. Zprvu si člověk myslí, kdo všechno není jeho kamarád a nejednou...copak se z nich nevyklupe. No comment!!!
Nechala jsem si dovézt vincentku, aby se my vrátil hlas, tak uvidíme.
Ju zřejmě bych vám měla sdělit, že se žádná operace nekonala, ale teprve bude až v lednu...ptž jsem náhle onemocněla, tudíž jsem si poležela jeden den a noc v nemocnici v Praze a zase jsem zpět. Doufám, že se dostanu z té nemoci, ptž se už chci zbavit té štítné žlázy..snad to bude ok.
A co vy? Co pořád děláte? Jste taky takové trubky jako já a nemáte dárky?? já opravdu nevím co mám komu koupit. Je to tragédie :D
Teď se koukám na čarodějky a trochu mě to inspiruje v tom..umět nějakou spešl věc.. musí to být fajn....nebojte určitě bych toho nevyužila..:D snad.
No nic...půjdu něco dělat..papa :)

Tak je to tady

4. prosince 2010 v 17:03 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Nevím co mám psát, jak to  mám psát. Začínám mít strach. Co když už vás nikdy neuvidím? A co když to bude v pohodě a já jen na chvilku stratím hlas...co když?..
Nemám to ráda..tohle licitování,ale jinak to bohužel nejde, jsem z té operace opravdu tak trochu na prášky :(
.

ÁÁÁÁÁ zachraňte mě někdo!
Včera jsem si to nejvíc užila. S Lukáškem jsme byli v kině a koukat po dárkách pro jeho rodiče. V tom kině jsme byli na HP 7 první část. Bylo to dost dobré chvílem strach, chvílema smích. Prostě fajn.
Dneska jsem s Dádulkou rozsekávala led na schodech a připaly jsme si jak největší truhly, ptž jako všichni ten sníh vyhrnutej tak akorát, aby se po něm dalo chodít a my ty schody musíme mít úplně čistý kvůli bábinkám a dědóškům :D ...prostě smích.
No nic jdu se balit, umýt vlasy a pak ještě na chvilku ven..
PS: Jsem nemehlo a bolí mě prst :D