Únor 2011

th. nevim ani kolik

24. února 2011 v 19:09 | (NE) D O K O N A L Á
Zdá se mi to jen..nebo to tak neskutečně rychle utíká...nebo prostě jen dělám pořád něco jiného? Vždyť jsem se naučila celou sociologii ale ve středu jsem měla zase volno a dnes jsem taky nic nedělala. Musím si jít aspoň číst. Musím říct, že prázdniny jsou pro mě opravdu zabijákem, ptž já se nikdy k ničemu jen tak nedokopu.
Ale to je fuk.
Je to divný...sedím si tak u pc, na chodbě mám rozsvícené světlo. A hraje mi tu muzika...Takhle jsem sama doma už od začátku víkendu. Bohužel jsem si zvykla na přítomnost lidí, takže tahle rádoby "samota" mě upřímě řečeno neuspokojuje. Teď mě tak napadlo, že když už sem píšu, tak možná napíšu i něco do čejáku. Máme mít opět nějaká slohová cvičení tak se na to mrknu.
Musím říct, že závidím...závidím lidičkám, kteří si odjeli krásně na hory. Sama jsem se dívala na ty skvělé fotky jaké mám..je to paráda...prostě to slunce, ta rodina, sranda..je to fajn. A mam mi pořád píše, jak jim tam chybím...njn..další zvyk. Člověk si prostě zvyká na vše. Jak já na lidi, tak i rodiče na své děti a na další věci samozřejmě tak též. Kdybyste jen viděli např.: lidi, kteří jsou bohatí, jak rychle si zvyknou a pak, když se něco stane, a oni přijdou o většinu majetku...neví. Nevím co mají dělat. Už z nich dál nemohou být požitkáři...a když na tom budou dobře, tak se z nich stanou skromní lidé. Bohužel, někdy to nejde tak lehce...
Ne! Nebudu závidět...asi si půjdu číst, abych teda něco dělala :D
ADIos....AMIgoS

welcome to my silly life..

9. února 2011 v 9:13 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte :)
teď jsem hrozně happy, ptž jsem zapla FB a hned klikla na zprávy a psala mi moje "teta" z Austrálie..prostě paráda. Tohle mě hrozně baví. Psát si a nebo mluvit cizím jazykem. Když jsem byla v nemocnici byl tam jeden zajímavej pán. Pořád jsem nechápala proč se nebaví s ostatníma, ptž my jsme se všichni mezi sebou tak nějak bavili a on nic. Pak jsem jednou šla do společenský místnosti s ntbkem, ptž jinde nebyl kloudnej signál. A on mě po chvilce oslovil.."Já nemluvím česky..and Is there a Wi-Fi?" ...Jako nelenila jsem a hned jsem mu odpověděla. Potom na mě každý po-jídle :D čekal a chvíli jsme si povídali. Njn byli jsme tam nejmladší...jediný, co jsem se ale dozvěděla bylo to, že se mu stalo něco s žaludkem nebo se slinivkou břišní, ptž slovíčka orgánů si opravdu nepamatuju :D aspoň vím, co mám dohánět :D
Ne, musím říct, že není nad to umět nějaký cizí jezyk...dnešní doba si to vyloženě vžaduje...co bychom dělali?? Když chceme pořád jen cestovat..a to dál než do Chorvatska, kde nám stejně rozumí i česky :D...je to pokrok počešťujeme Chorvatsko...
Néé jako já fakt čekám na další národní obrození, ptž tohle poameričťování je ujetý. :D:D:D
Když už jsem teda u těch jazyků..budu se učit rusky. Strašně se mi ten jazyk líbí..možná proto, že je tak moc podobný našemu. Nevím...ale podle mě je dobrý umět rusky...stejně jako anglicky a německy a nevím jak ještě :D Nechci diskriminovat ostatní...já sama se učím ještě fráninu, ze které mám 1-2 ale vůbec to neodpovídá :D...To víte, když máte učitelku jako my, tak se těžko dá dělat.
Jéé dneska jdu na nehtíky...njn musím je zpravit, když je v pátek ten ples. Nemůžu být přece podřezaná a k tomu jestě mít šílený ruce :D. Né, musíme si to užít. Je to vlastně poslední ples škol. Pak už tady budou jen  ty pro dospěláky. Ano. taky už nejsem nejmenší, ale že bych se nějak hrnula k těm starouškům..to se říct nedá :D
Joo dopisování sešitů mi jde dobře. Mám už skoro všechno...jen češtinu-mluvnici a pak udělat témata do ajinky a je to ;)...užívám si to volno,...ale říkám si, že bych fakt už měla dělat něco pořádně..prostě si vemu jednu tu obr složku a budu si to číst...a učit zároveň, abych u té matury něco řekla. Mám ale své umění odvést řeč někam jinam..takže proč ne :D
Majte sa..je krásně venku...:-*

No you don't know what it's like
Welcome to my life

S...T...R....E....S.... :D

6. února 2011 v 12:11 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte :))
Neboj N. mě to nevadí ..to dopisování..spíš jestli budu muset dohánět všechny písemky, které psali a taky zkoušení z ajiny ústní, ale mám skvělou učitelku na ajinu, takže je to ok.:)
Tuhle písničku vážně zbožnuji..nemůžu především z toho klipu, ale tak vemte si to..slečna, kterou miluje ho natolik zvedne ze dna..a pak tam přijde černoch a všechno je v pr**** :D
Néé jako znám to, taky jsem chodila na zápasy P. ale nikdy jsem si nemyslela, že ho to může nějak zvednou a dodat mu to sílu...spíš naopak..dalo by se to brát spíš z té druhé strany, když jsem tam nebyla tak na to kašlal a hrál hrozně...jak kdyby mu bylo všechno jedno. Ale dost už ...to jsou staré, dalo by se říct, že dobré časy, ale ty už dnes nejsou. Nevím jestli je mi to líto..asi jsem si už zvykla. ..je to tak asi lepší. :)
Utekla jsem od těch klipů..teď jsem jeden zkoukla a jako nemám slov..ta písnička je šílená :D:D ale nemůžu z toho dítěte :D


No řekněte sami..není to ujetý?? :D

Přihlášky vyplněný, obejdnaný NSZ a ještě se to musí všechno zaplatit...+ musím jít na poštu a nějaký přihlášky zaplatit složenkou, ptž potřebují mít doklad...jako nechápu to, vážně ne. Tohle mi mozek nebere...chtějí sice elektronickou přihlášku, ale pk to člověk musí stejně vytisknout a podepsat a přilepit tam doklad o zaplacení a pak zase na poštu to poslat...dostává mě to.
NSZ...stává se z nich moje noční můra...a to jsem ještě nedávno říkala, že mi to přijde ok. Ale co tak poslouchám lidi, který na nich byli a teď z toho nejsou dvakrát nadšený...že byli vycukaní, nesoustředili se atd atd..... právě proto jdu teď 19.2. na Treninkový den OSP R, ptž doufám, že zažiju tu atmošku..a vlastně si řeknu, že to třeba nic není...uvidíme jak to bude..hlavně musím trénovat.
Včera za náma přišla do pokoje mam a říká: "Bavila jsem se s jedním kámošem a jeho dceři bylo řečeno, že by se měla víc učit na přijímčky než na maturu..." Když si to tak vemu, je to vlastně pravda, ptž stejně tu maturu prostě nějak dáme..musíme si věřit...i kdyby to nebylo za 4 máme rozmezí až do 16 nemílím-li se. :D Tak co víc si přát. Jistě, každý bychom chtěli krásný vysvědčení, ale je to hodně o náhodě..co si člověk vytáhne za otázky atd. Prostě je to mazec. Kecám si tady o tom úplně v klidu...a za chvilku se vidím, jak se třesu :D:D:D...jsem vážně magor.
No nic..jdu si pročítat psychologii :) báááj :-*

this is the end?

2. února 2011 v 10:00 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Dobré dopoledne :) nebo ještě ráno?
Nebojte..ten nadpis se týká mého operačního procesu..stehy už mám vyndané a je mi mnohem líp. Doma mám ale zůstat ještě další týden, abych se nenachladila, ptž to by nebylo to pravé ořechové...ale jak to mám proboha vydržet?! Venku napadl skvělý sníh, já si koupila gatě na prkno a chci se v nich předvést a teď nic.. :/
Musím říct, že jsem byla moc happy po dlouhé době zase mezi lidmi, ale neměla bych, ptž se nesmím nachladit jak už jsem řekla. Ale byly jsme s mam na Chodově...a tyo nekecám, ale ty SLEVY!!! Božééé to je prostě mazec...já tam úplně plula mezi těmi obchody. Koupila jsem si ještě prďácké jeansy a triko ;) jako už aby bylo jaro...fakt mám už takový pocit. Je to docela sranda, básním tu o jaru a chci jít na prkno. Jediná věc, kterou nemám na jaru a na podzimu ráda je déšť..ale jinak se mi líbí. Njn každý má své mouchy a to bez výjimky. ;)
Noo tak co vám budu povídat. Ležím si tak doma, odpočívám, krk je ok..takže se vlastně cítím jako zdraví člověk..neměla bych ale ven, kvůli těm vyrózám :/. Asi bych měla začít dělat něco do školy, tak uvidíme..spíš jsem si říkala, že se mrknu na ty OSP-testy, už jsem je dloouho nedělala, tak abych nevyšla ze cviku.
ČTU..čtu..čtu...pořád čtu nějaké knihy. Kvůli čtení miluju stonání...takovýho volnýho času se mi jindy nedostává. ;) Já vím, je to ujetý, ale je to tak..já si nemůžu pomoct..ale kdybyste viděli tu hromadu knih vedle mé postele, které mám rozečtené ani nevím od kdy..tak si asi poklepete na čelo. Njn jednou si nějakou koupím, začnu i číst, ale najednou musím číst třeba něco školy, tím pádem jí prostě musím odložit a začít s jinou. Mnohým by to mohlo vadit a dělat guláš v tom, ze které knihy je to a ze které zase tohle...já to mám ale moc dobře srovnané. Jistě nemálokrát se mi stalo, že jsem se musela třeba o pár stránek vrátit, ale jen kvůli tomu, abych věděla, kde jsem zkončila. Přece každý má snad dlouhodobou paměť, i když, spousta lidí čte a jakmile dočte..vypouští to všechno pryč. CHYBA!
Teď čtu knihu Vítěz je sám. Dokonalost sama. Fakt nemám slov..všechny ty myšlenky a moudra...nevím co si dřív zapamatovat..je to prostě úžasný...tento spisovatel se stal mým idolem, co se týče myšlenek atd. Zbožňuji tyhle lidi, který nad věcma přemýšlejí globálně a né lokálně...prostě je to přesně podle mého gusta..nebudu říkat o čem ta kniha je, ale pokud se rádi nad věcmi zamýšlíte, vřele vám ji doporučuji. Je sice trochu sinější, ale na knihu se nesmíte dívat podle tloušťky. Někdy může být velice hubená a to, co je v ní, může být gigantické. Nepřeháním! Takhle to prostě je.
Jedna věc mě neustále zaráží a to ta, že pořád přemýšlím nad tím, co ze mě nakonec vlastně bude. Ano, vím co chci studovat a co ne, ale přesto nikdy nikdo neví, kam se dopracuje. Můžete vystudovat práva a nakonec skončíte na postu policajta. Je to naprosto normální, ale mě to nepřestává udivovat. :D Proto nad tím pořád přemýšlím. :)
No nic, asi jdu zase číst a třeba sem i časem napíšu nějaký výňatky z té knihy..je pro mě opravdu inspirativní, co se týče mého pohledu na svět.
Majte sa!