Duben 2011

opět víkend

16. dubna 2011 v 10:27 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak tohle už je moc. Proč to všechno tak rychle utíká?? Škola, učení, den, noc, hodina, sekunda...a někdy je to zase úplně naopak. Ježkovy voči. Koukala jsem se na Báječná léta pod psa...:D dostal mě ten film naprosto bezkonkurenčně, fakt paráda, ale zřejmě si to přečtu i jako knihu - nenechám se přece ochudit o ten humor. :D
Dnešní den byl v pohodě, ale proč se mi nikdy nic nechce? Zvláště když vstávám, ale pak taky ne. Dneska tělák..no a teď jsem ještě douklízela byt a sleduju televizní noviny. No je to normální? Já snad senilním...nebo už jsem dospěla?:D Nebo se na ty tn dívám jen proto, abych byla v obraze? Proč ne?! Jsem ráda, když vím na čem jsem, takže i o tom, co se děje bych měla vědět.
Začíná mě štvát to vyřizování plateb na výšky, Karlovka jasně vede, jelikož na těch informacích zřejmě není schopný člověk něco zajistit. Achjo.

Dneska ráno jsme jeli za babičkou,ptž je v nemocnici...né, fakt jako vždycky ty nejméně čekané věci, ty, na které nikdo nemyslí, než se objeví. No ale naštěstí je v pořádku a to je hlavní. Potom jsme se stavili na zmrzku a jeli nakoupit pečivo a díváme se na M.A.S.H. Sranda. Chudák Radar zase to schytal. :D
No nic jdu se podívat po nějakém jobu a potom učeníčko :)) bááájo

so serious

11. dubna 2011 v 22:08 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Růžová není moje nejoblíbenější barva, ale to dítě se mi prostě líbilo, takhle nějak se asi tvářím, když něco necháu nebo mě někdo štve...atd atd. Asi víte o čem mluvím.
Je to tak rychlý, ta změna přátel na známé. A dost možná i zvláštní...ale asi to tak mělo být, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. Vždycky tu bude něco, co člověk udělal, ale neměl. Nebo udělá a nemusí. Ale nejhorší jsou následky. Každý nese odpovědnost za své činy, bohužel? Bohu dík? Těžko říct, věřící nejsem. Ale možnost tu je.
Nevím. A to j nejhořsí na téhle mojí náladě. Když nevíte, tak je to horší, než když víte, ale špatně. Asi jsem se do toho zamotala, přesně jako jsem dnes zamotala hlavu mým kolegům, ve společenskovědním semináři, svou obhajobou. Ale bylo to vtipné sledovat jejich obličeje, které se snaží porozumět, a nebo tak alespoň vypadat.
Lidi nechodí do školy. Co se stalo? A nebo chodí, ale v půli hodiny odcházejí. Je to normální?
Co je vlastně normální. 92% naší populace...otázkou je, jestli těch zbylých 8% jsou opravdu nenormální a nebo si to pouze myslí ti "normální". Vždyť je to kravina...jak se můžeme vůbec zabývat tím, co je a není normální. To přece nejde.
Achjo. Půjdu asi do sprchy a pak do postele, kde si přečtu zase pěknou řádku asociací od Jacquese Préverta. Dobrou světe.

rychle rychle rychle

7. dubna 2011 v 15:58 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ááá. Tak rychle to utíká a já prostě absolutně nestíhám. Dneska jsem obdržela dopis s pozvánkou na TSP tak to je pohoda nooo...To abych zase začala něco pořádnýho dělat. Je to fakt hrozný, nevím, co mám dělat dřív je toho fakt dost a přesto mám o jeden předmět méně, takže jsem vlastně ve výhodě, ale všechno stíhat je fakt operace. A chce to si to pořádně promyslet, kdy, co, jak.
V sobotu opět kurz. Jsem zvědavá, myslím, že to bude fajn. Probereme biologii a vývojovku, takže pohoda. Už mám z ní test za sebou, takže to bude podle mě brnkačka. Ale opět zabitý celý den, to je ta jediná nevýhoda. V pátek si to teda musím užít, objednám si pizzu a budu koukat na film v jeho objetí. :)
Takže jeden dotaz na lidičky, kteří už odmaturovali: Jak jste si rozplánovali všechno to učení?? :))

the second attempt

1. dubna 2011 v 20:18 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Zítra. Opět brzké vstávání a pak od 9 do 15.40 testování. Čekám, že se opět dostaví bolest hlavy. Milióny lidí na jednom místě. Šílený. Nemám ráda tolik lidí kolem. Fakt hrozný.
Štve mě, že ty testy nemám v Jihlavě, ale v Brně, kdybych byla přihlášená v Jihlavě, tak nebude tak šílené to vstávání..a nebo bych jednoduše přespala doma v Jihlavě a byla by to paráda.
Tohle je šílený. A bohužel, ten další termín už mám zaplacený a místo si změnit nemohu, takže je to na dvě věci. Ale co nadělám. :(
Nejhorší týden už je konečně za mnou :) jak výstupák z ajiny, frániny a matiky...všechny jsou úsěšně za mnou. A s příštím týdnem končí v mém rozvrhu matika, fránina a Saj. Supéééééééééééééééééééér ááááááá jsem fakt happy, ptž to byla nuda a stejně jsem se bohužel nic moc nenaučila. Je to vidět hlavně v těch testech...kvantitativní oddíl :D To je propadák jako matika je můj kamarád, ale občas nevím, co mi říká. :D
Dnešní večer jsem si představovala trochu jinak, ale co. Nic. Prostě a jednoduše sedím opět u pc, píšu sem, dělala jsem si nějaký testy, poslouchám muziku, zkoukla Tisíc a jednu noc ( ano, přiznávám, je to moje slabá chvilka :D ) a teď zase nic na práci. Tak si buď půjdu číst a nebo mrkat na film, ale čtení je asi přednější, abych úbec stihla přečíst všechny ty knihy, které ještě mám. Uvidíme.
Copak děláte vy?
Wow, dnes je vlastně 1.4. u Tety Hany dělají aprílové drinky, láká mě to...neříkám, že ne, ale kdoví jestli se mi bude chtít z vyhřátého domova..lenost je lenost :D. A hlavně ráno to vstávání, to mě zabije.Tudíž to vidím na brzký spánek, ale chci ještě vidět L. , tak snad přijede za včasu.
Opět sama doma, už mě to nebaví. Mamča v Rakousku, ttaťka někde venku a ségra v Brně....:(
Poslouchám starý songy...třeba od Blink 182. nechce se mi na slučák, tak tam prostě nejdu. Jsem hrozná? Ne! Žiju přece v zemi, kde si můžu dělat vše, co mi zákon nezakazuje :) takže...asi tak...
Jdu si teda ještě něco přečíst...a vy se mějte :)
Ps. Zítra na mě myslete, když nebudete mít nic na práci :)