Květen 2011

snad snad snad...doufám doufám...:)

22. května 2011 v 13:11 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak se hlásím spokoje od knížky Vývojová psychologie s úvodem do neurofyziologie a musím Vám zdělit nějaké novinky ze včera.
Včera jak víte jsem byla v Olomouci na přijímačkách a bylo to vážně skvělý. Super výlet s rodiči, oni se pokoukali na krásy tohoto starobylého města, já si hodinku poseděla v aule přírodovědecké fakulty UP a pak jsem utíkala za nimi. Opět jsem se seznámila s novým človíčkem Kamilkou, která bydlí kousek od Třebíče a tak jsme chvilk povídaly a smály se řeči té paní, co to uváděla...ale pak přišel čas na test. Nečekala jsem nějaké ty otázky, ale dalo se to. Proto ten adpis, že doufám a stále si opakuji..snad snad se tam dostanu a pojedu ještě na pohovor. Bože tak strašně bych chtěla..tak strašinky moc. To město mě vážně okouzlilo...náměstí, orloj, morové sloupy...prostě pěkné. A ještě to počasí, včera bylo vážně krásně. Možná bych chtěla víc do Olomouce než do Brna. Nevím...uvidíme jak to dopadne...kdoví, kde nakonec zakotvím svou personu :D ?
Jinak nebudu zastírat, že si užívám takové ty primární prázdniny, protože se stále připravuji na další zkoušky a ještě mě čeká státní maturita písemná. Tak to musím ještě zvládnout a uvidíme. Budu na vás myslet ..na ty, kteří také dělají nějaké zkoušky.
Jinak asi půjdu ještě vyžehlit prádlo, abych si od toho učení trochu polevila, ale nesmím moc dlouho večer ještě přijede L. tak abych na něj měla čas. Včera mě teda pekelně naštval...je na Moravě u svého bratra s rodiči a totálka tak kalí...nevyčítám mu nic, ale ty telefonáty by si mohl odpustit. No nic tak se mějte krásně :))

dva dny po matuře..a už zas stres

18. května 2011 v 9:46 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte. Je to vážně šílené, po mém nešiřitelném výsledku z TSP na Masaryčku jsem tak trochu rezignovala, ale teď jsem si řekla dost! Mám ještě šanci na jiné školy, na které jsem se přihlásila a to taky udělám. Už jsem si zas dělala nějaký test..a prostě musím. Když už i tu maturitu mám za tak krásný známky, tak ještě abych neudělala tohle. To by mě vážně naštvalo :/
Jakpak se máte vy? Co maturita?? A co zkoušky a vysoká u těch, co už na ní jsou :). Doufám, že pohoda. Štve mě, jak máme roztahanou tu maturu, ještě vlastně není vyhráno, ptž máme ještě dělat didaktický testy a písemný...tak uvidíme, ale opravdu si teď říkám, že ten strach, jaký jsem z té maturity měla, byl úplně zbytečný. Naprosto jsem si to užívala :D.
Já vím, jsem blázen..no nic. Jdu ještě něco dělat, pak knihovna a pak oběd s mam. Tak se mějte krásně.. ;) ještě mrknu na vaše blogy a pak valíím :)

last week ...a pak jdem na to

7. května 2011 v 10:19 | (NE) D O K O N A L Á
Ahojte. Uteklo to jako voda a já už jsem píšu článek o tom, jak se chystám jít maturovat. Bude to něco. Je to něco velkého..první velká věc- dalo by se říct, že je to první překážka, ale takových ještě bude. Je to ale šílený, když si ještě teď vzpoměnu na to, jak jsem se na náš ústaveček hlásila, ale na druhou stranu musím říct, že se neskutečně moc těším na prázdniny...takhle jsem se na ně ještě nikdy netěšila...chjo už aby to bylo...a bylo to všechno OK. Budu doufat a hlavně se učit. Svaťák je ve znamení angličtiny a Babína :D.../jestli někdo nechápu.budu prostě na chalupě, abych měla klid na učení/ ...to víte, není to jednoduché bydlet v baráku, který je hned vedle poutě, tudíž to chaloupka jistí :D ..
Musím se přiznat, že jsem doufala, že budu maturovat někdy v prostřed týdne takže třeba ve středu, ale co se nestalo je to v pondělí - hned první den - :)no co už..možná jsem i ráda, ptž to prostě bude za mnou, ale musím to stihnout nějak projít, tudíž se mějte a smějte :) a myslete na mě 16.5. :) Bude to můj den D :)