Červen 2011

Změnila jsem design, ptž ..

30. června 2011 v 20:33 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
.. jsem změnila i kousek sebe...

Zase jsem se začala bavit s P. a je to prostě parádní. Baví mě to. Je to sranda a co víc si přát, tak to má přece vždycky být ne? Přátelé - se kterými bude vždy sranda, nikdy smutek!
To počasí se nám pěkně kaboní.
Dnes jsem dělala osobního řidiče a jela jsem do Hradce, Pardubic..a málem i do Jihlavy...můžu vám upřímně říct, že toho mám plné kecy. Nechápu, jak to ta naše mamka může zvládat. Teď už mi dochází, proč je někdy tak moc unavená.
Zítra se budu muset sbalit, ptž pojedeme s L. na Moravu..to bude něco :D

Jinak se musím pochlubit, ptž mám vážně radost. Kooupila jsem si dnes ve slevě v Promodu supr modrou sukýnku a může to být i top, taky tílečko růžové (starorůžové), a prďácký zelený triko.
No prostě jsem si to dneska s maminkou vážně užila :D
A dokonce mi i jednou chcíplo auto..jako poděl :D

Tak zatím ;)
Jop a teď asi dlouho nenapíšu..ptž hned jak přijedeme z Moravy, tak frčím na tábor (brigáda)

nějaká melancholie

29. června 2011 v 21:22 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Jako fakt už nevím...ten byt mě zabíjí..pořád nad tím přemýšlím..a hlavní je..sehnat někoho,kdo bude bydlet s náma...i kdyz o to tak nejde..můžeme bydlet i dvě..ale proč si neužít srandu..však o tom to je ne?:))
Mám vážně ráda Davida Guettu...je to vážně borec...a tahle písnička je ujetá :D prostě na parádní tanec...
O víkendu jedu se svým milovaným na Moravu tak jsem jako zvědavá jak to dopadne...snad to bude ok. Nechala jsem na něm všelijaké to vymýšlení, co všechno tam podniknem. Jedem tam za jeho bráchou a tak to bude zase nějaká chlastačka. Asi budu dost unavená už po té cestě..je to asi 4 hoďky...tak uvidíme.
No nicméně hned po příjezdu se musím sbalit a další den jedu do Jihlavy..jako šílené vážně pjekéjka. Ale budu tam mít autíčko,takže to bude pajáda...ptž budu volná..ale snad to tam s těma dětma přežiju. Chci si ještě půjčit v knihovně nějakou knížku o nějakých hrách s dětmi na táboře..nevíte o nějaké?
No nic..tak se zatím majte :-)

konec Středu :D

20. června 2011 v 12:24 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Jako tahle píseň....jako promiň...ale ta mi učarovala...teď jí jedu docela dlouho...a bobmbová...ale musíš poslouchat až do konce..pokud poslouchš DnB.. :)
Dneska jsme podepsali nějaké protokoly, odevzdali skříňky, čipy..a vlastně už jsme na volné noze :D...teď ještě nějak ty výšky..:D
Sister má dnes vyřazko ..já zítra a tak se na ní půjdem s N. podívat..:D taková formalitka..ale tak co dělat doma.NIC. Jela bych někam na výletek.
No nic..jdu si poslechnout nové CD od Gorillaz ..The Fall

ANOOOO !!

16. června 2011 v 20:00 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Anooooooooo!!! Jsem opět happy, ptž mám skvělou zprávu a to tu, že jsem udělala maturitu a to s vyznamenáním..je to naprosto dokonalá zpráva..a jsem strašně moc ráda. Konečně je co slavit.
Dnes jsem byla na výletě v Pardubicích. Jela jsem s mamkou, ptž ta tam měla nějaké jednání..takže proč se nudit doma, že? :D prostě paráda, i když na oběd jsme si nevybraly zrovna nejlepší jídlo...ani zdaleka ne takové, jaké jsme si představovaly...nicméně jsme to snědly, abychom něměly hlad. Pak jsme se proběhly po obchodech, ale nebyly jsme nakupovat. Mamka jen chtěla uplatnit slevy, které měla a tak jsme zašly do Yves Rosher..a pak jsem koupila triko L. a jely jsme domů. Musím říct, že jsem strašně unavená a to chci ještě napsat ten úkol do ruštiny. Ani bych to neřekla, ale už jsem ukončila první učebnici ruštiny...:D prostě paráda..:)) Uvidím, jestli budu chodit i přes prázdiny, ale možná by to nebylo marné, abych to nepozapomněla.
Taky jsem dnes vyházela hadříky, které už nenosím, ze skříně. Potíž je v tom, že nevím co s nimi. Jaktože se do second handu nedají prodat. Určitě by je někdo bral. No nic...něco hodim na chalupu a ostatní asi na nějaký sběr...určitě něco podobného existuje.
Zítra je opět pátek a tak přemýšlím, co budu kutit ještě to musím promyslet..:)
Ale jsem vážně happy, že to mám :)) Teď už jen ta výška.

fakt se z toho stává nuda...! jak řekla N.

15. června 2011 v 10:26 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Jako promin..:D ale dneska teda vážně netuším, co bududělat. Jediný, co jsem se rozhodla zatím udělat je, koupit si šatky a kalhoty do našeho nákupního centra.
Ráno mě budí telefon a na druhý straně je táta, prej ..Už víš ty výsledky maturit? ...a já cože? a on, že už to říkali v rádiu, že už jsou atd...říkám (pro jeho spokojenost), že se na to podívám...a tak jsem koukala a checkovala..a nic :D. Takže si prostě počkám, až mi někdo dá to vysvětčení..a neřešim :))

Teď mám takové dilema, jestli si mám koupit mini ntbk nebo normální. Víte co...nechce se mi s tím velkým tahat (ptž na vejšce ho budu potřebovat) a k tomu všemu tahat oblečení, jídlo a kdoví, kde budu bydlet..jak daleko to bude atd. No jsem fakt zvědavá. :D
Včera menší rozmluva s L. a opět jsme něco řešili...asi ani nedořešili..nicméně máme oba strach o toho druhýho, ale on se s tím vyrovnává líp. Škoda, že to taky nedokážu. Možná, že když bude toho učení dost, tak mě to ani tak užírat nebude...no uvidíme. Ještě mám chvíli čas.
Tyo ale už bych jako brala, aby mi z té Jihlavy zavolali..potřebuju si už vydělat nějaký penízky.... tak honééém :)

Jak jste na tom vy? Co brigádka, plánujete? V dnešní době je to docela umění něc sehnat, ještě v tak malém městě, jako je to naše. Nj..tak snad mi to vyjde.
Možná si zajedu na kole na Dářko, když fakt nebude co dělat. :D
Tak se majte priatělja :)

mam to zmenit? nebo musim?

1. června 2011 v 19:47 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Mám tady takové zvláštní téma na probírání...a musím říct, že je docela dost osobní. Dneska jsem se bavila se svou ségrou a ještě dřív se svým přítelem a nasadili mi brouka do hlavy. Sestra mi řekla, že si mě pamatuje jak jsem byla vždycky free a pro všechno a kde jsou ty časy, kde jsem měla přátele vždycky na prvním místě. A má pravdu, změnila jsem se, ale ne ke špatnému. Každý se mění a tím i to okolí a přehazuje přátele a některé ztrácí a některé si chce udržet, ale nemá čas.n Což je ale špatně. Já si musím najít ten čas...a teď už ho mám, po té maturitě, ale je to těžký najedou se zase jakoby vrátit. Němělo by to tak být! Vždyť každý se vyvíjí dopředu. Má jiné plány a jiné sny a jiné představy. A s tím se i mění jeho pohled na svět a na lidi a na to, s kým se baví či nebaví.
Ale mě to teď trochu mrzí, protože nevím co si o mě myslí ti mí přátele, když se jim ani neozvu. Je to ale opravdu velké rozhodování mezi jimi a přítelem. Naučil mě to vlastně M. ..on mi vždycky vyčítal, že nemám čas a jsem pořád s kamarády, ale to jsem byla mladší a chtěla jsem si užívat. Já si chci užívat i teď, ale prostě počítám už s tím, že tady mám toho L. a nechci, aby si myslel to, co kdysy M. Proto je to se mnou teď takové zvláštní. Jen doufám, že nepřijdu o N. ptž vím, že jsem jí říkala, že se jí ozvu a tak...a zatím jsem to nedělala, ale udělám. Nechci o ní přijít. Tak promin N. :(((((
Je mi to moc líto. Nevím co mám najednou dělat...musím si to trochu srovnat v hlavě. :(