Srpen 2011

zpět doma..ale bylo to fajnový :D

28. srpna 2011 v 14:51 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak už jsem opět doma z Jihlavy, Čížova a všech těch prdelek, kde jsem vlastně byla. Opět sedím na gauči a u svého pc. Je docela dobrý počasí, záda mě bolí, chce se mi spát...takový normální stav. Ale jak se říká, mohlo by to být i horší.
Byla jsem tento týden na táboře..a můžu vám říct, že jsem tolik lidí po hromadě ještě neviděla zvracet :D... no to bylo fakt za trest...Každý večer někdo jiný. A tím spíš malé děti, tudíž jsme musely vždycky jedna z nás instruktorek vstát a jít ho pohlídat...atd. No sada a to do slova. Nic méně byly i světlé chvilky..jako například pojmenovávání kuřat, která jsme sledovaly při vylíhnutí, největší slejvák roku, tuma vtipů.cz :D atd atd,,,no co vám mám povídat, když jsou správní lidé, je správná i zábava...vydělali jsem si nějaký penízky, který opět půjdou na potřebné věci, tak jsem zvědavá, co našetřím ...hahaha :D
Jsem takovej lenoch, že se mi teďopravdu nic nechce, takže asi půjdu spát a nebo ještě něco dělat...každopádně na prvním místě je jídlo...
Mějte se :)

GrrrrRRRRRrrrr

16. srpna 2011 v 20:33 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Kdy toho bude konečně dost?? Už mě to vážně nebaví..bavit se o ní s rodiči a přitom je na stejné úrovni..proč je jiná? Proč se tak chová? Změnil jí snad chlast? Nebo co? ...Dělá "důležité" věci a to jí zaneprázdní na celý den. Schůzky na kafe, jídlo..atd atd... kde na to bere? Fajn, když si to vydělá, tak proč ne..ale pořád se domáhat peněz!! OMFG. To snad ne ne?? Je toho dost...a mě už to vážně nebaví. Je to strašné ubíjení energie...člověk jí je dobrej když něco potřebuje..nebo když chce utišit..nebo když má najednou dobrou náladu a tak se baví..a přitom nechápe, že třeba někdo nemá náladu..ale nekřičíme na ní..nikdo. I když je nám špatně nebo jsme nervní...nikdo na ní neotevře ani pusu. A nejvíc je mi líto mam, ptž na tu si otevírá pusu až moc..možná proto, že na tátu by to nedala...není to lehký. Pomalu neví, co s ní. A já jí nechápu...nečekaně proto, že jsem jiná. Ten, kdo mě zná, tak ví, že jsem jiná...ano, taky mám svou špatnou stránku a taky umím být zlá..ale umím se krotit...přijde mi, že její výbuchy jsou až jakésy záchvaty...amoky..ani na to nemohu najít slova..a pak je celá ta atmosféra doma šílená. Není ani slova omluvy, jakože to přehnala nebo tak něco...Chápu, že jsou rodiče unavení...a zabívat se ještě tímhle? To je šílenost...kde je soudnost, a nějaká ta úcta? To už v dnešní společnosti neexistuje?
Nepíšu to jako nějakou narážku či útok, píšu to tak, jak to cítím..jako sestra, dcera, vnučka...
Dřív jsem poslouchala jak jí zastiňuji a nevím co všechno...ano, možná to tak bylo..a ne MOŽNÁ asi určitě, ale je to jen o povaze...já se přece nemůžu hlídat jen proto, aby ona se projevila...co je to za kravinu..A i když je sama, tak se mo neprojeví..nevím jestli jí v tom pomáhá nějaká jiná společnost - ta, kde může být středem pozornosti a nikdo jí v tom neohrozí...ale já jsem asi nepřítel. Byla jsem nepřítel už v břiše?
Co když jo...ještěže jsme byly obrázeně..mohly jsme se kopat do tváří..naštěstí to plodovka jistila...ale teď na sebe skočit by asi nebyl nejlepší nápad. Praly jsme se jako malé, hádaly se ...atd...je možná lepší být kluk...ten se popere a je klid..ale holky se hádaj, záviděj...atd...i když jsou to kamarádky...a dokonce i když jsou sestry. :(
Je fajn mít sourozence a ještě víc fajn je, když je to dvojče, ale u nás je to asi jen někde skryté a nejde to ven...já bych chtěla, ale asi jsem už na vždy nepřítel. Kdoví, jak to bude v Praze..možná nás to sblíží, ptž tam budem sami...a možná se bude chovat úplně jinak...ptž žít v Praze není žádná pohádka..pokud si nevyděláváte...a já už nechci jen tak pro nic za nic vysávat peníze z rodičů. Tohle si mnoho dětí neuvědomuje..a dokonce možná ani těch dospělejch, kteří žijí ještě s rodiči..prostě nikdy tu nebude nikdo, kdo vám bude dávat peníze zadara. A tak to je a nezmění se to....takže jediný, co je, je možnost ZMĚNIT SAMA SEBE.
Nevím, co víc říct...nemyslete si, nepíši to v afektu..píši to, ptž mě to uklidní..když lidi neuklídním já, musím se uklidnit sama...Jsem dost citlivá a vím o tom, ale je to i na něco dobré..díky tomu možná jsem víc přátelštější soucítivější...a hlavně...se starám i o druhé...ne o všechny..ale o ty blízké.

Byl to parádní výlet..ale i to, co je parádní, má své chyby...

14. srpna 2011 v 21:55 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ano, byl to vážně skvělý výlet...Jihlava, Telč, Pelhřimov...a samozřejmě všechny ty prdelky kolem :) (omlouvám se obyvatelům vesniček ;)). Užili jsme si to až až....kino, zámky, hrady, věže a z nich nejlepší pohledy...vyzkoušeli jsme Lukyho nový foťák a taky to, že docela dost peněz lze utratit během 3 dnů. Jo, nikdy jsem si toho tolik nevšimala, dokud nešlo o peníze, které jsou moje..po případě Lukyho. S rodiči jsem to vůbec neřešila...nikdy jsem se neptala :" ...a kolik to stálo?? ...a co si mám dat na jídlo, aby to nebylo moc drahé..." Ne, že bych se na to ptala teď, ale pozorovala jsem to. Tři tisíce padly jako když nic.
Pamatuji si na jeden příklad...Byly jsme se sestrou malé a opět někdy v nákupním centru s mam. Jako doposud nás nebavilo chodit do obchodů, kam chodila mamka...a tak jsme řekly, že půjdeme sami. Fajn, dostaly jsme každá asi tisícovku a vyrazily jsme. Wow, řekla jsem si prvně, když jsem ten kouzelný list papíru držela v ruce. To je ale peněz. Jenže v tom jsem si uvědomila, že se vlastně musím rozmyslet, co si za to koupím. Samozřejmě toho nebylo málo - co bych chtěla. Nejvtipnější na tom ale byl fakt, že jsme odjížděly domů a já tu svou tisícovku měla stále celou u sebe. Asi tak nějak si představuji šetřní bez pláče, že si nemůžete něco dopřát :D :D. Opravdu jsem nevěděla, co si koupit, tak jsem raději nekoupila nic.

A tak jsem to sledavala i na tom našem výletě...ale opravdu mě to moc bavilo. Až na jeden večer, kdy jsme se krapet chytli...opět kvůli nějaké kravině, ale pak to bylo v pořádku...Nikdy nechce nikdo z nás ustoupit, ale pak když už ledy povolí...tulíme se, že bychom se umačkali k smrti. Znáte to? Asi ne, co? Vy jste aspoň normální lidi ..:D :))
Achjo, další týden rehabilitací na mě mává z okna. Upřímně - nechce se mi. A to jen proto, že je mám v Jihlavě, takže se tam musím nějak dopravit. Naštětí mí milovaní rodiče mě odvezou (respektive jeden z nich) a já pak jak blázen pojedu opět do ZR, ptž si musím vyřídit pár věcí, jako: vyfotit se na studentskou kartu, zajít si na nádr pro kartičku na slevy a to musím stihnout hned pondělí, ptž v úterý mám opět ty rehabilitace a tak tam musím přespat a ve středu zase do Prahy pro to potvrzení a podepsání smlouvy. Takže asi tak nějak bude probíhat můj další týden. Vlastně předposlední prázdninový.
Ve středu ještě ta LEGENDÁRNÍ Barbie party...jako fakt super, na to jak jsem vždycky pilná, abych si připravila svůj kostým, tak tuhle party projedu asi na plné čáře, ptž absolutně nemám čas se přichystat..no uvidíme :D...ještě něco vymyslím.
Nic, jdu se podívat na net a spat, ptž jsem ještě dost unavená a zítra brzo vstávám ://
DOBROU BEZ KOBRY :D

sakra už !!

6. srpna 2011 v 15:11 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Děcka potřebuju už nějakou tu brigádu nebo my hrábne, když já ale vůbec nevím kde jí mám hledat...V tomhle městě asi není nějaká extra moc šance nějakou sehnat. :(
Napsala jsem ještě jednomu tejpkovi, kterého potkávám na městě, ptž mi řekl, že by o něčem věděl, ale nevim nevim.
Ségra si teď užívala na Dářku a já zase doma :) bylo to ale fajn, ptž jsem chodila na letní kino, s kámošema pokecat..a včera jsem byla na oslavě Kačenky :-* a Táninky :). Parádní akce, i když pár zápychů bylo. Například když chtěly holky pustit lampión štěstí, tak jim jejich táta špatně přidělal knot, tudíž asi po pěti metrech začal lampion hořet :D..Tomu se říká smůla. atd...atd...Taky jsme grilovali a vyhořela nám prodlužovačka a když jí šel Honzík hleda, tak ji nenašel a ještě se pořádně praskl do ruky, takže paráda :D. Večer nás hodil Robin s Tání na město..a to byla taky prdel..prej " Kde chcete zastavit...a Káťa: na městě....a on zajel až úplně na náměstí ..posvítil lidem do ksichtu my vylezly a začaly se tlepmit. Navíc jsme vypadaly jako ségry, ptž mi káťa půjčila bundu (bylo trochu chladno, ale jen šusťákovku) a já měla černou a ona bílou.
No samoz jsme s sebou vzaly Domču a pak se k nám připojil ještě Zdenda, Janča, a další lidi...ani už nevím, kdo to byl. Ale byla sranda...na chvilku se za náma zastavil Pavel, ptž šel kolem..ale jeho nemístné poznámky mě rozesmáli...tudíž jsem ho inteligentně poslala k šípku..báj báj..asi tak.
No a non-stop to jistil s pitím...pak domov a postýlka...nečekaný hovor s Lukem a pak spánek.
Jo s Lukem je to teď trochu zvláštní, má dost práce a tak mi přes den třeba ani nenapíše...vím, má PRÁCI...ale neříkejte mi, že nemá čas na sms..třeba když jde na záchod.
Smutný.
Njn dneska pojedu pro sestřiny věci a pak nějaká grilovačka na chalupě, ptž se vrátila Blanka s Jirkou z dovolený. Takže to vidím na pohodový večer. Zakončený vínkem...a když ne, tak pojedu spát dom.
Už plánuju nějaký ten netbook na koupi...ale ještě se pořád nemohu rozhodnout..ale už se na něj těším, třeba budu psát častěji :D
Tak se mějte :)