Září 2011

pomalu, ale jistě

27. září 2011 v 9:47 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
se to blíží. Nojo už se za mě stane ten vysokoškolák. No potěš...dá se na to vůbec pipravit?? Dokonce mi teď mamka řekla,že asi nebude mít čas jet se mnou na imatrikulaci..jako je mi to fakt líto. Doufám, že jí to nějak vyjde..nechtěla jsem tam být sama :(. Prý to bude tak na hodinku,tak to snad bude fajn...a pak zase ještě na chvilku domů,ale pak už na týden a další a další a další. Pak už pořád dokola...ale mělo by to být v pohodě :)).
Píšu si s budoucími spolužáky a je to docela sranda,tak to bude snad fajn i ve škole. Je docela vidět, jak jsme z toho všichni takový vyklepaný. Já teda spíš z toho města, ale musím si zvyknout a hlavně si zútulnit pokoj...se segrou to nějak zvládnem :))
Včera jsem měla svátek a dostala jsem parádní dárečky...a od Lukáška takový supr praktický věci do školy..:))
Jsem zvědavá jak se tam zorientuji v těch tramvajích a všechno :D...no uvidíme.
A jak se máte vy? Jak je ve školách..?
Nějak na mě začalo něco lezt, ptž mám rýmu a trochu mě bolí v krku,takže paráda...:// grrrrRRRrrr
No nic...asi už nic moc smysluplného nevymyslím...možná až v Prahe :D

je to snad osud?? pořád dokola a dokola??

18. září 2011 v 11:47 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Nojo...tak uz jsem opet tady...a bohužel s takovou otázkou, která mě moc nebaví. Nějak nemůžu najít jiné slovo než nebaví, aby se náhodou někdo neurazil. Prostě pořád řeším s touhle osobou jednu věc a pořád dokola. Přijde mi, že už to nemá smysl, ptž se pořád nic nevyřešilo, ale nějak od toho nejde odejít. Vadí mi, když se s tou osobou nemůžu bavit...ale vadí mi i to, když to přeroste v něco, co já nechci. (Myslím tím, že to přeroste na jeho straně.) Pak jsou z toho akorát problémy a ty já nemám ráda..ostatně jako jinílidé...nejlepší je podle mě se problémům vyvarovat..nudí mě a ničí moji skvělou náladu. Proto se jim vyhýbám ..a to tak, že se chovám tak, abych je neměla. Jenže s tímhle člověkem to moc nejde. Nikdo nic neví..ani netuší, ptž my se normálně na veřejnosti neukazujem a ani moc nebavíme...je to nepříjemné...jak pro mě, tak pro něj...ale každý to má jinak..v podstatě...nedokážu si své chování vysvětlit. Prostě to nějak nejde. Je to tak, jak to je.
Mě to baví...ráda se s tím člověkem bavím, ale je to dost těžký...se s ním bavit, aniž by si někdo něco myslel. Je to na dvě věci...a asi bych to měla vyřešit nebavením se, ale to se mi nechce. Vždycky jsem byla v životě ten člověk, který ustoupí, ale teď už nejsem. Prostě si budu dělat to, co chci. Jsem dospělá a nebudu se někomu podřizovat, pokud to nebude opravdu nutné. Teď už si dělám tu linku života já...ne moji rodiče, ne moji lidi, ne moji nevím co. Prostě je to na mě. A když se něco posere..je to prostě moje chyba...a ne nikoho jinýho...takže tohle mě táhne dopředu.
JE TO PROSTĚ NA MĚ!
Tak a teď jsem si opravdu ulevila :)

ááá

13. září 2011 v 10:33 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Čím víc se to blíží, tím větší začínám mít pocit...takový divný pocit...ani nevím, jak to popsat, jestli je to strach nebo spíš, že se mi třeba bude stýskat,,,,nebo...COPAK JÁ VÍM. SAKRA!!!
Snad to tam bude všechno v pohodě. ...
Pořád myslím na peníze...jen si o mě nemyslete, že jsem nějaký závislák bo tak...ale spíš na to, co všechno zase budu platit..v té Praze je možná blaze, ale ne zrovna levno, takže asi tak. Rozně mě znervozňuje ségra tím, že chce jet na nějaký koncert a přitom ani neví, co všechno si třeba bude muset ještě platit. Nevím, každý na to má jiný náhled jak je vidět. Takže já jsem spíš ta, co se drží u zdi, ptž neví, na co všechno ještě bude muset vynaložit nějaké prostředky.
Už zbývá jen pár dní, ale ještě pořád je čas si užívat...musím ale říct, že nejvíc se těším na hory, ani nevíte jak. Bude to pecka...minulý rok jsem nejela, ptž jsem byla po operaci a nechtěla jsem to riskovat, ale tenhle rok si to hodlám užít se vší parádou. Čekám, že se vám moje plány moc líbit nebudou, ptž šíleně moc lidí má rádo léto a o zimě nechtějí ani slyšet.

No, uvidíme, co všechno nás čeká...tak si užívejte, vy, kteří ještě máte volno...a těm, co už nemají, přeji hodně zdaru ve škole ...;)

je to rychlost ale už se těším :))

8. září 2011 v 11:15 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte. Tak už jsem byla na zápisu a byla to vážně zvláštní věc...prvně ty pohledy spousta lidí, který se neznají a hledají si kamarády atd. Někdo tam dokonce měl už známé...trochu jsem jim to záviděla, ale neměla jsem proč. Ráda poznávám nové lidi a tam jsem je našla. 4 super lidičky..Eliška, Monča, Káťa a Pedro....no super...aspoň jeden klučina. :D Né že by na tom záleželo,ale je to fajn mít kamarády i kluky...možná je to kolikrát i lepší. :)
Vyřizování začlo hned jak se všichni usadili..no největší sranda bylo vyplňování indexu..to vážně nemělo chybu..jako dokážete si to myslím i představit...spousta lidí..a jedna babča,která vám má vysvětlit - co, kam, kde a jak máte napsat..ale samoz to nějaký lidi taky popletli a dokonce i já tam mám jeden škrtanec, ale co už....stalo se - stalo, tak není co řešit.
Tudíž jsem odjížděla se skvělým pocitem, že už tam někoho mám a nemusím psát druhý test z jazyka, protože chci začít nějaký od začátku...takže ruština a pokud nevyjde tak to bude španělština...dokonce bych možná i raději tu španělštinu, ptž to vyučuje suprovej chlápek..nebo aspoň tak vypadá :D...uvidíme no.
Jinak doma je to kolikrát dost zvláštní...pořád po nás chtějí, abychom měly se ségrou brigádu, ale vete si tu dnešní dobu...je to umění najít si brigádu. Ale tak opět už jsem poslala životopis a budu čekat...absolvovala jsem dokonce můj rvní životní pohovor..je to lol, ale zvládla jsem to dobře....ale mám se ozvat, jelikož ta škola mi nedovoluje tam chodit pořád ..leda bych měla kombinované studium, ale to se mi nechce :D.
Byteček v Praze...bude to zřejmě dost skvělé a pro nás útulné doupě 5 holek po hromadě bude asi darda, ale těším se. Máme tam už všechno, chce to jen peřiny a povlečení...a pak pár nákupů..co se týče nějakých doplňků, ale s holkama to zmákneme levou zadní :).
Nicméně mě ještě čeká jedno zařizování a to je opencard...ale snad to přes net nebude taková věda a takovýho času, jako když to zařizujete osobně.
Tak se zatím mějte...já jdu zas něco dělat :D