Říjen 2011

Prázdniny, ale na vejšce ty podzimní nejsou

26. října 2011 v 16:19 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Nj neměla bych si stšžovat, ptž pak budu mít třeba volno já ... :D ale teď je to prostě nefér ještě zítra mám jednu hodinu a to je jako fakt best táhnout se až na strašnickou. Naštěstí to budu mít teď jen kousek, ptž budu spát u Eli, tak jsem aspoň ráda, že s ní strávím zase nějakou tu úsměvnou chvilku. Budeme koukat na Glee a taky pít moje nejoblíbenější víno a prostě mělo by to být fajn. Uvidíme.
Už se těším domů, protože by to tam měla být paráda - asi bude zima, ale to se přejde, protože budu moct být s lidmi, které mám ráda a zase se chvilku uvolnit, i když bych se měla asi učit. Takže to taky zapojím do svého repertoáru.
Dlouho jsem nečetla tu knížku, kterou jsem měla rozečtenou, takže bych se k ní měla zase na chvilku vrátit. Čtu od Williama Goldinga - Pán much a fakt mě upoutal ten děj. Nějak mi teď cuká oko. :D:D:D:D já vím, že to se sem moc nehodí.
Nicméně už se moc těším na L. , protože jsem si ho minulý týden moc neužila. A co vy? Já jak se máte? Někteří z vás mají prázdniny, někdo je ještě ve škole jako já :D. No a ono to počasí tomu moc nepřidává, když pořád prší a prší. Tady v Praze to fakt sedí, že ŠKAREDÁ STŘEDA. Protože ještě nebyla ani jedna středa, kdyby nepršelo. :D
Jinak ve škole je to paráda - zatim. Nejvíc mě baví asi ekonomie a pak právo a mezinárodní vztahy. Ten právník, kterého máme je prostě boží, on úplně suprově vykládá to, co se v dnešním světě politiky a tak celkově v ČR děje. Musím říct, že v mnohém s ním souhlasím. Je to už ženáč a fakt typický právník, ale to je fajn. Baví mě to. Ekonomie, na tu máme takového strašího pána - Rotport je jméno jeho, nicméně, když jsem to poprvé slyšela, myslela jsem si, že to je Rokfor a že je to stejný jako ten sýr. Nojo to jsem celá já. Ale jinak ta ekonomie mě vážně baví, kdoví jestli jsem se nějak nemynula tím, co chci dělat :D. I když je fakt, že matiku prostě nesnáším, tak se přece říká - nikdy neříkej nikdy.
Tak já už pomalu budu balit a mějte se tu pěkně. :))

I remember you said....sometimes

13. října 2011 v 12:14 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte.
Tak si tu tak poslouchám Adele. Miluji ty její songy. Jsou prostě tak pohodové a potom taky Selah sue. Paráda. To je přesně šálek mého čaje.
Dnes jsem šla opět na 8.15 do školy...nj takže o půl sedmé vstávačka a pak honem do koupelny, záchod, kuchyň, namalovat se...a pak nezapomenout klíče, mobil, blog a tužku :D. Ale jen si představte to, že vstáváte takhle brzo jen kvůli jedné hodině...je to neuvěřitelné.
Musím se smát, ptž v úterý jsem měla angličtinu a nějakým nedopatřením mě zařadili do úrovně C1. Říkám si, to bude nějaká sranda..a tak jsem tam šla a nestačila jsem ani otevřít pusu. :D Jako opravdu obdivuji lidi, kteří umí mluvit parádně anglicky a to bych taky chtěla, ale tohle bylo vážně moc. Naštěstí máme fajn vedoucího katedry, takže jsem se nechala přeřadit tak uvidíme. Jinak dneska jedna hodina ekonomie...bavilo mě to! Vážně, ani jsem to nečekala, že mě to bude tak bavit. Mám dobré základy od paní Dlouhé -naše třídní na gymplu. Prostě paráda...a kdyby jste viděli toho profesora...ten je boží :D Takovej ten správnej dědoušek, ale dost ostrej..co se týče toho, co všechno bychom měli umět, ale nepřekvapuje mne to. Přece jen nejsme už na základní škole.
První týden v Praze. Ouu... jak bych to jen tak schrnula. NEMÁM ČAS UBEC NA NIC....ani na spaní :D... a to mě dost štve, ptž pak mě bolí hlava a všechno. Ale jinak je to tu fajn. Už jsem si zvykla na ty spoje, kterýma jezdíma tak. Na lidi už taky docela jo. Dřív jsem z nich měla divnej pocit, ptž tu chodí milion tuctových lidí a na to nejsemzvyklá, ale ROZHODNĚ se nehodlám přizpůsobovat jejich stylu. Nasrat....a rozmazat. Kolikrát mi přijde, že se za ty hadry jen schovávaj :D

Njn determinace prostředím dělá divy. Asi už dvakrát mi nebylo střevně dobře :D...takže záchod to vychytal..naštěstí. No pobavila jsem se, když dojdu dom a sousedka na chodbě mi říká, že právě přestala téct voda a do dvanácti nepoteče..a nikdo se neobtěžoval, ale nalepil někde na chodbě nějaký papír o tom, že nepoteče voda. Jsem na to zvyklá z domova..ale tady zřejmě nic takového neexistuje. No asi si zvyknu...ostatně jako na všechno :)
Upřímně se ale už těším domů. Nemůžu se dočkat už jen proto, že má nějaký problémy Lukášek s tím, že mu nevolám tak často jako když jsem doma. Ale tak snad už to pochopil. Stýská se mu, tak se nedivím :))
No tak se zatím mějte já si jdu přečíst ekonomii a děják...a pak spat :D a pak na poker. papapap :))

STRES

7. října 2011 v 15:25 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
To je asi jediný, co teď cítím. Je to šílené, prostě pořád něco zařizovat...samostatnost opravdu není lehká věc..pořád se o něco starat a to ještě za lidi, kterí se na mě otáčejí s různými dotazy, je to fakt moc. Né že by mi to vadilo, ale jde o to, že pak na nic jiného nemyslím a musím řešit milion věcí naráz. No asi tak.
Docela se těším do Prahy,ptž teď už si nebudu muset kupovat šílený jízdenky a budu jezdit s korunkou až do 3.1. dokud si opět nedopiju oc. No sranda bude každopádně i to, jak tam dostaneme všechny ty věci, které tam ještě chceme dovést. Takže se pořád doprošuji maminky, když pojede do Prahy, tak jestli by nám tam nějaké ty věci vždycky nevzala. Docela si teď uvědomuji jaký je to luxus mít auto,ptž znám i lidi, kteří ho nemají a musí si ty věci vozit vlakem busem atd.
Šílenost...nedokáži si to představit.
Dneska jsme šly přezouvat kola na autě...a bomba..ten chlápek je skvělej a ještě jsme ušetřili. Paráda. No a taky se našel kupec na můj mobil, takže budou penízky a to já mám ráda.
Taky mi Dý sehnala brigádu, tak jsem zvědavá jestli to vyjde :D..no uvidíme, ale byla by to fajn brigáda :).
Teď mě tak napadá, že se budu modlit, abych se v té Praze vyspala, přijde mi, že tam byl šílený hluk, ale to bylo zřejmě tím, že tam holky měly kolaudačku a já byla celkově napnutá a všechno tohle. Takže tak. No budu vás o tom informovat, snad to bude ok. Tak se zatím mějte :ú báááj

poprvé sami :D

4. října 2011 v 18:57 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte děckááá :D...tak jsem dorazila z Prahy. Poprvé po dlouhé době jsme jely se segrou vlakem, jako správné studentky, ale bylo to jak za trest. Je jasný, že z našeho ZR city to jede 2,5 hodiny do Phy, ale tahle cesta se protáhla ještě o hodinu. Počasí bylo dosti hřejivé, tudíž bylo v kupéčku dusno a svítilo tam slunce, nešlo otevřít okno a prostě zoufalost. Nicméně jsme dojely a chtlěly jsme zařídit všechny ty věci, které jsme měly v plánu zařídit, ale žádná z nich nám nevyšla. Ptž v knihovně měli v pondělí zavřeno, což je dost divný, ale asi je to v Práglu normálka. Potom jsme šly na metro Anděl, že si nabiju opencard, ale po hodinovém čekání ve frontě, jsem zjistila, že můj isic nemá čip, tudíž jsem neměla potvrzení o studiu a musela jsem si jít pro potvrzení, ale to jsem mohla až další den. Tak jsme dojely na byt...mimochodem až v sedm hodin, takže paráda..Odemkla jsem dveře a Evča se nejvíc lekla..potom nám sdělila, že má ten večer proběhnout kolaudačka bytu, což jsme nečekaly, ale vzhledem k tomu, jak jsme byly unavená nám to ani tak nevadilo. Tak jsme se šly umít a pak do postele, ale poprvé někde v hluku a všechno...super ..skoro vůbec jsem nespala, záviděla jsem ségře, že tak v klídku usnula, doufám, že příště, až tam žádná party nebude, se vyspím líp. Taky jsme tam neplánovaly, co všechno ještě na ten byt povezem....A taky ANI RÁNU BEZ KUFRU NA KOLEČKÁCH :D...už nikdy víc...bolelo mě rameno tak, až mi v něm přeskakovalo. Super...
Nicméně ráno budík na sedmou a v osum jsme vypadly z bytu jak na koni :D..Jely jsme na mou imatrkulaci a musím říct, že jsem byla šíleně moc ráda, že tu sestřičku mám. Poznala moje spolužáky a více méně lidi, se kterýma se budeme obě vídat. Tak jsem byla ráda, že si s nimi sedla. Jedním z nich je Peťa a segra z něj nemohla, ptž je hodně podobný mému příteli, tak prý vždycky, když se na něj podívala, tak se začala v duchu smát....nj když bylo po imatrikulaci, tak jsme valili na Anděla zařídit všechny ty věci, takže konečně mám nabitou kartu....pokecali jsme s Mončou a Pedrem a pak jsme jely na vlakáč :)) už jsem se docela těšila domů. Ne, že by se mi v Praze nelíbilo, ale jserm zvědavá, jak to tam budem dávat :)) No tak se zatím mějte....
PS. konečně mám kloudnej mobil :D