Listopad 2011

nesnáším rozhodování mezi dvěma lidmi

24. listopadu 2011 v 13:43 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
To je vážně za trest. Dneska je čtvrtek..nevím jestli se dá říct, že je to takový zlomový den, každopádně jsem se prostě nemohla vyhrabat z postele, tak jsem v ní zůstala téměř až do teď. Ne, to bych kecala už jsem i vařila jídlo a tak, ale teď jsem si k tomu zasel lehla. Mám takové dilema, protože už před týdnem jsem se domlouvala s holkama ze třídy, že půjdeme na jednu diskuzi do ÚMV. Taky že jo, je to fajn téma a myslím, že dost zajímavé, ale taky je tu ta druhá stránka věci a to je mamka.
Myslela jsem, že s ní budu včera, ale ona se ani neozvala. Jen večer ségře zvonil mobil a byla to samozřejmě ona. Fajn říkám, mě nezavolá a Dadulíně jo. Ne, ale to mi nevadilo spíš jsem kvůli tomu, že nedala vědět a já na ni čekala doma, přišla o autogramiádu Nightwork. Štve mě to, protože holky si to náramě užily a já seděla doma. Fááájn. Aspoň jsem se učila. Nicméně mamka volala, jestli dneska někam nezajdem jako nakupovat bo na večeři či do kina. A mě to hrozně láká, protože s mamkou je to fajn, ale zas když už jsem slíbila, že půjdu na tu diskuzi, tak najednou nevim. Možná by se to dalo vyřešit tak, že bych šla s holkama na tu diskuzi a pak bych se připojila k ségře a mamce, ale nevím jak dlouho tu bude. Takže to musím promyslet a to rychle.
Nicméně teď půjdu s Domčou asi do Palladia a pak dám vědět mamce..:D
Majte sa!

Jsem ráda ...

12. listopadu 2011 v 19:50 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
že jsem během tohoto víkendu stihla naprosto všechno až na jednu věc, která mě ale netíží, protože mě osobně přijde, že to asi osudově vyjít nemá. Takže to stále nevychází a asi se na to vyprdnu :D. Nechtěla jsem, ale asi budu muset. Jen abyste to pochopili, stihla jsem navšítiv všechny babičky a dědečky, pokecat s nima o všech novinkách. Dokonce jsem jela i na baráček do Jihlavy. Byla to sice jen taková rychlovka, ale mě se to líbilo. Dneska bylo vážně krásně. :) Takový ten správný podzimní den.
Jinak dneska jsem chtěla ještě stihnout něco do ekonomie,jakože si jí projít a tak. Máme skvělého profesora :D. A taky proto, že si budeme v úterý procházet ve studovně v ÚMV, takž se na to moc těším. Njn s Eliškou to ani nejde si to neužít :). Jinak ve škole nás čeká další týden jen tři dny, takže to bude takový jakoby exkurz, jak říká pan profesor Romancov :). Zrovna nám ale odpadne čtvrtek, kdy máme odevzdávat jeden úkol. :D Tak nám to všem šíleně vadí.
Taky jsem vedla další rozpravu se svým tatínkem...no bylo to zajímavé, co vám budu povídat. Ale chtěla jsem spíš všeobecně říct, že mě tyhle rozhovory vždycky ještě víc povzbudí k těm mým snům, ale naopak odradí od reality, což nění úplně super, ale prostě někdy se člověk musí zasnít. Je mi někdy těžko, že se vlastně vůbec namáháme v tomhle světě něčeho dosáhnout, protože těch lidí je tu tolik a jsou dokonce tak chytří, že mám někdy obavu, jestli vůbec mám nějakou šanci. Ale pak sizase řeknu, když né já, tak kdo? Je nás tady už 7 miliard na tom světě, tak se prostě budem muset jednou snažit. Žijeme jen jednou a myslím si, že každý z nás chce ten život prožít nějak pořádně. Chci si pak na smrtelným loži říct, jo sakra, udělala jsem všechno, tak jak jsem chtěla. Samozřejmě tu budou věci, kterých třeba nedosáhneme, ale budou zase jiné, které budou třeba i lepší. Někdy si říkám, že je vážně dobrý věřit v osud. Pak se totiž nemůžete nikdy zlobit na nic jinýho. Tím nechci říct, že na ten osud vám to nějak pomůže, ale je to takový moje duchovno /pro mě vác pochopitelný smyslově/. Takže já mám osud a když prostě neco nevyjde, tak to tak osud nechtěl a já si prostě najdu něco novýho. Proto je nás tu tolik...abychom vždycky našli, vynalezli, vymysleli, navrhli NĚCO!.. a je jedno, co to bude. Jen to nikdy nesmíme zdát. JDĚME SI ZA SVÝM CÍLEM!!! Věřte si a tomu cíli taky, protože sralbotky to NIKAM nedotáhnou!!!

Praha ve znamení DARUMY a Elinky

1. listopadu 2011 v 9:51 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Právě jsem přichystaná na odchod z bytu,ale mám ještě dost času, takže je to fajn. POslouchám B-Complex - Girl with flower..jako takhle poránu nejlepší hudba. Nechce se mi totiž nad ničím přemýšlet. Včera jsem pokazila náladu dvou lidem a to se mi vážně nelíbí a není se čím chlubit. :( Nicméně se z toho musím vypovídat. Byl to L a Elinka. Moc mě to mrzí, ale ono když jste v Praze skoro sami, tak prostě přemýšlíte, co ta vaše polovička v jiným městě dělá. Nechci tím říct, že bych ho podržřívala nějak na vážno, ale stalo se co se stalo..a to mě pořád nutí nad tím přemýšlet. Nechci mu to neustále vpalovat do facu, ale asi to dělám nějak podvědomně. :( A ELi, to raději ani nechci říkat. Rozešla se s přítelem a nějak na to přes den zapomněla a v metru jsme se poté bavily o steaku, že zajdem někam a ona řekla, že až přijede Martin (její kluk), tak že nám uvaří. A já jí na to řekla, ale ten už asi nepřijede. A prostě vůbec jsem si neuvědomila jaký to může mít dopad. Pak jsme to ještě řešili přes mob. Tak snad to bude ok a dneska máme v plánu projít se na Staromák, dlouho jsme tam nebyly, tak to bude fajn. :) A jinak asi čajka a nebo ten steak. Uvidíme ještě.
No když jsem ojížděla ze ZR City, tak jsem měla na mysli, že bude v Praze pěkně, ale když se tak na to teď koukám, tak to vypadá dost zajímavě. Pořád nějaká mlha atd. Ještěže neprší.
Dneska mám ajinu, tak to bude ok. Ta učitelka je v pohodě, ale říkám si, že je to pro mě fakt opakování. Ale pak si zase na druhou stranu řeknu, že si to chci zopakovat, ptž moje čtyři roky na gymplu byly ve znamení = každý rok jiný učitel a to ja na dvě věci.
O víkendu má N. narozeninky a já se na to moc těším, ale neuvědomila jsem si to dřív a teď už mám něco domluvené, tak to vidím na setkání se dřív..:) Tak uvidíme :))