Prosinec 2011

Přemýšlím ...

8. prosince 2011 v 23:44 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Tak tak sedím na posteli v pokoji, koukám na Sex ve městě a poslouchám, co se děje vedle. Je tam žhavá párty a já tam nejsem..je to divný? Něco se změnilo? Já se změnila? Už nejsem tak kamarádská nebo se nějak snažím distancovat?? Prostě mám z toho tak trochu strach. Nebo snad potřebuju být opilá, abych se dokázala s někým bavit? Je mi divně. Vážně divně, dnes jsem málem omdlela a to ani nevím, co má člověk, který omdloívá cítít..jako nějaké mravenčení nebo nějaký prázdný pocit v sobě? Je to všechno divný.
Tento týden mě bolela hlava každý den. Vím, málo piju, moc koukám do pc, moc nejím, nenosím čepici, když fouká vítr a moc přemýšlím. Tohle všechno jsou důvody té bolesti. Štve mě to, protože usínat s bolestí hlavy a ráno se s níprobouzet vážně není milé. Dokonce bych řekla, že je to otravné.
V Praze je to teď takové divné. Asi tím, že tu bydlím se docela měním, protože vždycky, když jsem ze ZR měla jet do Prahy, tak jsem byla nejvíc natěšená, že pojedu nakupovat a tak - ta atmosféra, miliony lidí, kteří mluví různými jazyky a já ze země Os :D. Ale teď?!??!!! Jak jsem tu každý týden, tak mě to vůbec neláká. Přestává mě bavit chození po obchoďáku, nakupování, to množství lidí. Vždycky se strašně moc těším domů, protože je tam klid, málo lidí, vždycky se najde místo, kde můžete být sami, ale tady mi to moc nepřijde.
Bolí mě nohy, kolena, klouby všechny na těle. Chci se vidět až budu stará babička - jestli se toho dožiju - jak budu vypadat po fyzické stránce. Myslím, že budu dost odrovnaná. A z čeho?? To bych taky ráda věděla. Vždyť já jen sedím ve škole a strašně mě bolí záda, už nevím jak si mám sednout :D ani nevím jak si sednou v metru nebo tramvaji..bolí mě prostě záda. achjo. raději pomlčet. Nebudu si pořád stěžovat.
No nic, měla bych vstát, protože jinak nevstanu, takže hotovo. Prostě mě to strašně štve, že tu dneska není klid, jelikož jsem vážně vyčerpaná a nemám na to...nějak se tu veselit. Tak dobrou drobjata :))