Únor 2012

melancholie ...snažím si jí navodit :D

26. února 2012 v 14:54 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ano, ano, přesně tak. Je to síla, ale venku to vypadá, jako by se čerti ženili nebo jak se to říká :D. Sněží, prší, svítí slunce a pak je normálně šedá obloha, pak zase černá a potom zase všechno do kola do kolečka. ŠÍLENOST!
Asi má někdo střídání nálad, tam nahoře.
Každopadně dneska opět po krásných 20 dnech do školy, ale těším se, protože konečně druhá skupin a hlavně budu mít v pátek volno, což je paráda :). Těším se na Elis a Monču, bude to asi zábava...aspoň doufám, že jo - snad bude hezký počasí a zkrátka pohoda.
Včera jsme s holkama koukaly na The Rum Diary - smích, popkorn, tma :D...no musím uznat, že to bylo fajn. Jsem ráda, že mám tyhle lidi - tady doma - v ZR CITY! Prostě to je náš ráj - jsme tu sami sebou a to mě baví :)
Nicméně jsem se rozhodla vzít do Prahy pana foŤáka :D a půjde se na věc...přece nežijeme 10 měsíců v nejhezčím a nejkulturnějším městě, abychom seděli doma na prdeli :D:D:D teda samozřejmě, když bude hezké počasí..ale chci mít už konečně nějakou památku :))
Takže mmi držte pěsti, ať je hezký počasí a super nasmátý lidi :D

blázinec...ale je to RADOST!

24. února 2012 v 18:54 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte. Píšu protože jsem totálně naspeedovaná štěstím. Právě mi napsali, že prorektor schválil moji žádost o přestup do druhé skupiny, tudíž v pondělí jdu s Ell do školy a jeto nejvíc paráda. Teď mám takový pocit, jako kdyby mi spadl kiámen ze srdce :) - prostě jsem fakt ráda.
Jinak taky čekám na to, jak dopadl můj pohovor..hmm necháme se překvapit, každopádně ten pán, se kterým jsem se bavila byl moc sympatický a v pohodě, že ze mě hned spadl péocit nervozity.
Každopadně jsem vážně zvědavá, jestli mě vybere nebo ne..pro jistotu se možná poohlídnu ještě někde jinde, kdyby to nevyšlo. Je to IT firma a je mi jasný, že když nemám nic z tohoto oboru vystudované nebude to pro mě nejsnazší, ale ráda se učím a docela i rychle novým věcem, tudíž by to nebyl problém. No raději nebudu předbíhat a uvidíme jak to dopadne.

Musím se smát.
Koupili jsme novou pračku a je to strašný boj. No dalo by se říct, že to byl boj i předtím. Kdo by to byl řekl, že budeme s tátou muset rozmontovat celou kuchňskou linku, abychom vůbec vyndali tu starou pračku :D. Nooo byla to fuška, hromady špíny a prachu, ale tak jednou za čas uklidit i pod spotřebiči :D...za čas, tím myslím po 20 letech :D. Zdárně jsme to dokončili, ale zjistili jsme, že návod je zřejmě chytřejší než mi. Nejvíc mě ale pobavil nápis na konci návodu a to: " s tímto přístrojem by neměl zacházet kdokoli, kdo nemá v hlavě všech 5 pohromadě." .... jednoduše řečeno..

Každopádně tímto víkendem mi končí lenošení azačíná letní semestr, doufám, že vykročím pravou nohou do krásného pondělního dne a bude vše v poho.
Tak se mějte pěkně :)

Tak - je po semestru ;)

9. února 2012 v 17:15 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Opět jsem tu. konečně mám čas zase se vypsat, i když teď mám pocit, že nemám o čem psát. Mám teď volno do 27.2. a během tohohle krásného volna chci řádně oslavit své narozeniny, být s Lukym, s kamarády, jít na ples, jet na snowB a taky si pořádně odpočinout.
Ale stejně - i když jsem dopsala poslední test - neměla jsem pocit uvonění, jako kdybych hned začala myslet na další semestr a na to, co mě čeká. Teď taky plánuji žádost, kterou potřebuji poslat rektorovi, abych mohla přejít do druhé skupiny. Bylo by to pro mě lepší - bližší lidi, kratší škola a tím pádem i čas na brigádu. Dneska jsem po dlouhé době navštívila Kacess a bylo to super, pokecaly jsme, vyzkoušela jsem nějaké její šatky, kdybych si je chtěla třeba půjčit a taky jsem jí dělala nehty..dost šílené :D. Koupila si nějaký lak od miss sporty - ten, který udělá popraskaný dojem ...:D no smály jsme se tomu dost dlouho a dokonce přemýšlela nad tím, že si to sundá, ale bohužel nenašla odlakovač, takže se s tím asi bude muset smířit. :D
Ale jak se všude ve švětě říká, všechno je jen od zvyku.
Chjo, plánuji odjet někam na dva měsíce na prázdniny,něco si vydělat, zdokonalit se v jazyce, ale ještě nevím ka...jestli camp nebo nějaká farma...nevím. A je to šílené..sice to není zas tak drahé, ale všechno to stojí nějaký prachy. Musím se pořádně rozmyslet..
OOoooo za pár dní mi bude dvacet a je to dost zvláštní pocit, hlavně proto, že můj příbuzný (27) má právě před dvěma dny narozenou holčičku...což je jen 7 let od toho, kdy se to možná stane mě....je to crazy a nevím proč, ale pořád mi přijde, že čím jsem starší, tak ten čas utíká rychleji a rychleji. Uuuuf
Asi si raději nechám své složité myšlenky pro sebe...tak sbohem...mé seriálové odpoledně pokračuje :D