Duben 2012

17.4. aneb konečně přijatelné počasí

17. dubna 2012 v 11:50 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Ahojte všichni, kdo sem ještě chodíte :). Tak jsem si zase jednou řekla, že bych mohla napsat, když nejdu do té školy. Né, že by mi bylo nějak špatně, ale prostě se mi dnes nechce, ptž máme Mr. T a ten není tak docela OK :D.
Nicméně, vraťme se k nadpisu. Dneska je konečně krásný počasí, už od rána svítí slunce, teď teda zase na chvilku ne, ale hned se mi vstávalo líp, když neprší a nebudu muset řešit, jestli mám nebo nemám, mokro v botách. Njn moje milované conversky už asi dosluhují a proto čekám na nové, ne, nespadnou z nete, ale doveze mi je snad autobus. Nechápete? Tak já vám to podrobně vysvětlím. Mám tady na naší univerzitě parádního člobrdu - Ell - která mi slíbila, že mi doveze botky, protože její mamča má obchod s botama a že bych mohla dostat nějakou slevu. Tak říkám, proč ne, stejně bych si nějaké kupovlala a proč nemí dva páry za cenu jednoho ?! No a tak jsem svorně svolila s tím, ať mi vybere nějaké, které se jí budou líbit a doveze je. Načež mi v neděli píše z busu a že už se těší až mi je dá atd. No ale asi o hodinu později přijde zpráva: " Jsem dement!" .... Což jsem nepochopila a píšu jí proč? A ona mi povídá, že ty body jednou dál, až někam do Liberce :D. Tak jsem se fakt musela smát, i když jsem si pomyslela, achjo, brala bych je už, tak smích byl silnější. Když jsme se jí ptala, jak se jí to podařilo, řekla jen, že se zakecala s kámošem, který přistoupil a že na ně prostě zapomněla. Tak co už, teď by moje budoucí botičky měly být někde v rukou stevardky, která tvrdila, že zavolá až bude v Praze...ale kdy to bude, to nikdo netušíme. :D
Proto píši hlavně o tom počasí, protože to jediné mě uklidňuje s mými děravími botkami :D....ale tak co, na léto jsou ještě dobré :).

Jinak ve škole je to fajn, ale hrotí se teď jedna situace a to ta, že budeme mít za nedlouho prezentaci a ještě ani nevíme, jestli je ta prezentace hotová, protože je nás ve skupině asi 9 ne-li více a každý má něco na práci. Takže snad ji naleznu ve středu na mailu. Uvidíme, jak to dopadne.
Dnes chceme jít s D. kupovat kalhoty, protože už chuděra nemá žádný pořádný a má jich hlavně jen jeden pár...a kdo by v tomhle světě přežil jen se dvěma jeansama, tak možná bezdomovec. Takže tak,.... :D

Tak se mějte fanfárově a já mizim :) báááj