Listopad 2012

Lidi mě se tak hrozně nic nechce

25. listopadu 2012 v 12:42 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
DObrej den za spo dlouhý době. je to fakt vtipný ještě sem psát, ale někdy má člověk takovou myšlenku nebo chuť sem napsat. Hlavně proto,že se mi nic nechce. Nechce se mi jet do Prahy, nechce se mi vstávat brzy, nechce se mi moc přemýšlet a nechce se mi ani válet.
V Praze je to teď poslední dobou fajn, protože s eliškou je sranda. Byly jsme v Národním divadla, takže si můžu odtrhnout jednu věc ze seznamu věcí, které mám v praze udělat. :D Je to vtipný co? Já jsem prostě ještě v tom ND nebyla a teď už je to za mnou, byl, to skvělej zážitek nevím co by mě teď v poslední době ohromilo víc. Hra, na které jsme byly se jmenovala Zkrocení zlé ženy a hráli tam super herci, které mám ráda. Bohužel, jména si nepamatuji :d.
Taky jsem byla s rodiči v divadle na Brodwayi na rockopeře od Dana Landy Klíč králů, super!!! nevím co víc o tom říct snad jen, přečtěte si jeho monolog po tom, co vyhrál bronzovéhoslavíka 2012 :D.
Taky jsem byla ve čtvrtek na pohovoru do mezinárodní advokátní kanceláře na pozici noční recepční, a byl to docela záhul, každopíádně by to byla fajn praxe, tak proč ne :D.
Pořád sem píši ty vysmáty smajly, ale vlastně se není ani čemu smát, směje se tak akorát můj mozek, ale pusa ne :)).
Tak já jdu na jídlo a snad se zas někdy ozvu.
Pa.