Jak se zbavit stresu??

28. března 2013 v 16:41 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
DObré odpoledne vážení čtenáři kteří jste to se mnou ještě nevzdali. Ano, přinávám se, bohužel, ale píšu jen když už toho mám fakt dost a potřebuju to někomu sdělit.
Jak již víte, jsem na vysoké v Praze, je to sranda, ale už se nemylostrdně blíží třetí ročník, tedy bakalářská práce a závěrečné zkoušky, které jsou tak trochu nelichotivým závěrem, skvělého života na vysoké škole. Nicméně, vybrat si téma nebo dokonce vedoucího práce není zas tak lehké, jak se může zdát. Někdo už má vybráno a těm lidem, řekněme s upřímě, závidím. Já jsem témata ještě ani neviděla, oficiálně mají být na sisu až 1.4. a 2.4. by se měla spustit vřava, která nepochybně skončí velkým kolabsem tohoto informačního systému. Mám pocit, že asi poprvé zažiju to, čemu se říká stát ve frontě na banány, ale v trochu horší míře. Bude to totiž boj o téma, které pak budu muset celý rok smolit a byla bych opravdu nerada, kdyby na mě zbylo něco, čemu nerozumím a měla bych se s tím poprat a snažit se tomu porozumět. (Ano, i tací byli, kteří se s takovouto situací museli vypořádat.) Proto budu jako ostatní moji spolužáci sedět už od 16:50 na internetu, abych stihla tu magickou 17. tou hodinu, kdy se má spusti výběr témat.
Tak mi držte palce ;).

Jinak trochu z jiného soudku. Pokud žijete v Praze nebo Brně nebo i někde jinde, ale tam, kde jsou MHD jako tramvaje, tak mi jistě dáte za pravdu, že se najednou vyrojilo spoustu bezdomovců, kteří si to krásně frčí tramvají, aniž by měli jízdenku, což je spíš ten nepodstatnější důvod mého rozhořčení, ale jde mi spíše o to, že svým chrápáním a smradem, který by přitáhl všechny muchy světa (pokud by nebyla taková zima), že se to nedá vydržet. No řekněte sami. Zrovna dnes jsem to zažila. A bohužel to nezůstává jen u bezdomocvů, kteří na to mají dobrý argument a to sice, že nemají kam jít, aby jim nebyla zima, tak se alespoň svezou ve vytopené tramvaji, ale pokračuje to na lidi, nkteří se neostýchají během dne si přihnout z nějakého pivínka nebo panáčka a to je potom ještě horší. Jelikož odér z jejich úst je asi tak příjemný, jako když na vás ráno dejchne (ne)přítel, že se to nedá vydržet :D. Jo, teď se tomu směji, ale co budete dělat vy??? Budete sedět a nic neřeknete, jen to přetrpíte a vystoupíte??? Přijde mi, že dnešní lidi jen dokáží kecat za zády ostatních, ale když má přijít na činy, tak skutek utek. Proto, se asi nemáme dál o čem bavit. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni nebo uvidíš xD

klik! 100% (124)

Komentáře

1 N. N. | 25. června 2013 v 21:37 | Reagovat

Ten závěr mi zní jako vyfuckování :D "nemáme se dál o čem bavit" :D Třeťák zvládneš, máš na to ;)

2 Independent. Independent. | Web | 21. července 2013 v 10:54 | Reagovat

VŠ mě teprve čeká tak jsem zvědavá na září, asi se z toho zvencnu.. zas nový kolektiv.. ale ty jsi to beztak zmákla ;) a o te tramvaji? hele ja si vždycky vystoupím a vlezu do jineho ,,vagonu" pokud jsou teda dva :D a když ne tak čekam na další:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama