SHIT

21. února 2014 v 0:03 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Jedno slovo naprosto vyjadřuje dnešní situaci....Taky se vámněkdy stane, že jste měli začátek dne super a pak se to nejvíc posralo ani nevíte jak? Nebo proč? Nevím......prostě jak kdyby mi něco chybělo.
Nedělám to, co bych chtěla dělat...nebo možná měla dělat. Chci jít cvičit, chci jezdit na prkně, chci napsat bakalářku a chci to všechno udělat tak, aby to bylo v pohodě...ale tohle je vážně na hovno...prostě někdy by člověk řekl, že vás zachrání už jen postel...ale dnes ne!
Dnes se to prostě nestane!


SHIT HAPPENS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta,co s tebou vyrůstá Ta,co s tebou vyrůstá | 4. dubna 2014 v 21:35 | Reagovat

Vím, že píšu dost pozdě, ale všechny tyhle dojmy a nálady jednou vystřídá pocit, že jsi všechno zvládla a já vím, že TY na to máš, máš na všechno, co si přeješ, jen si za tím musíš jít. Bohužel i přes mrtvoly, dneska kdo nemá ostré lokty, tak neuspěje. Makej, dělej na sobě, snaž se a vytvoř si svůj vlastní život, podle sebe, ne podle někoho jiného. Potom to nebudeš ty a nebude to ani o tobě, ale o nich, o ostatních ;) N.

2 NEdokonalá NEdokonalá | 1. června 2014 v 15:16 | Reagovat

Děkuji :),to jsem potřebovala slyšet. Někdy je ten vliv okolí větší, než si člověk myslí nebo spíš než vůbec dokáže zvládnout. A bohužel, někdy mi nejde potlačit ty hlasy okolí, abych jednala, tak jak jim se zdá vhodné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama