Duben 2015

Vilnius a život v něm

19. dubna 2015 v 16:24 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Dlouho jsem nenapsala, ale myslím, že jsem tu již jednou zmínila, že jsem momentálně ve Vilniusu (na letní semestr). Je to hrozně zvláštní pocit být někde jinde na tak dlouhou dobu, ale v podstatě to ani dlouhá doba není, protože už to za chvíli budou čtyři měsíce a utíká to vážně hrozně rychle. Ani se nenaděju a budou tady zkoušky, na což se tedy vůbec netěším, protože mi přijde, že je to něco nemožného naučit se všechny ty věci v angličtině. Ale uvidíme, nechci to vzdát před bojem.
Zvládla jsem už několik prezentací v angličtině, takže už jsem krapet obrněná. Ještě mě jich pár čeká a dokonce i jedna do Human Rights in Europe. Kde budu muset analyzovat jeden případ a porovnat ho s nějakým jiným, ale jemu podobným. Tak uvidíme.
Koncem dubna, přesnějí 26.4., jedu do Ruska (Petrohrad, Velký Novgorod a Moskva) je to na 8 dní, takže to bude dost divoký a spousta hodiny strávených v autobuse, ale snad to bude stát a to :).
Co se týče mého osobního života tady, je to jedna velká sranda. Někdy tedy i ten smutek, ale spíš než smutek jen divná nálada...člověk ani neví proč, ale je to asi normální.
Jsem ráda, že jsem tu ale našla lidi, se kterými ráda trávím čas a je s nimi sranda!!! Dokonce i někoho, koho mám dost ráda! :P Ale nechci na to moc myslet, protože tak za necelé dva měsíce možná míň pojedu domů a kdo ví, jestli ho ještě někdy uvidím....

To ale holt erasmus style...


:)