A stalo se to zas....

8. července 2015 v 16:33 | (NE) D O K O N A L Á |  >> zápisníQ
Zase jsem tomu propadla...a naprosto zbytečně. Je konec?!

Možná ano, možná ne. Nebo si to jen nechci připustit? Možné to je. Co si budeme povídat - stále i ve svých 23 letech jsem naivní. Někdo by si řekl, že to je fajn...protože človk musí být trochu naivní, aby měl svoje sny, které možná nejsou reálné, ale když něčemu věříme, tak je to pro nás víc schůdné.
Máme nějaký plán. Třeba kam to chceme dotáhnout. Můj plán byl dodělat vysokou a taky pořád je. Ale teď? Poslední rok a já se budu muset rozhodnout. Nemám ho...nemám ho a teď nevím jestli je to lepší nebo horší.


Všichni kolem ho mají. Nikdy jsem ten pocit nezažila (teda zažila, ale jen na chvíli). Vždykcy jsem ho měla - nejbližšího člověka. A teď? Vzdaluje se...

Můžu si za to sama. Ale teď jsem to konečně pochopila. Pochopila jsem, jak je těžké být bez něj. Najednou je tu taková samota.
Možná to bude zase znít naivně, ale pomohl mi teď momentálně můj oblíbený Harvey Specter. Když ztratíš to, co by tě nikdy nenapadlo, že jednou ztratíš...tak se z toho nesmíš zhroutit. Nesmí tě to pohltit. Musíš jít dál. A proto, těhlech hroutících se dnů už je dost. Už je nechci zažívat. Obracím ten list a začnu ho mít znovu. PLÁN.

Díky Harvey!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enjoli Enjoli | Web | 19. července 2017 v 2:24 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Detailov WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama